Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Bloedeloze 0-0 Bokaal 2014 is prooi voor Esbjerg fB

6 januari 2015 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport

Esbjerg forenede Boldklubber, beter bekend als Esbjerg fB, is de winnaar van de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2014. De Deense middenmoter speelde afgelopen jaar acht keer doelpuntloos gelijk: het meeste van alle voetbalclubs in Europa.

De winnaar van de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2014. (Foto: Esbjerg fB)

De winnaar van de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2014. (Foto: Esbjerg fB)

Esbjerg genoot tijdens de laatste speelronde van 2014 al van de winterstop, maar de concurrenten slaagden er niet in de achtklapper van de doorgaans kleurloze Zuid-Deense ploeg te evenaren. Daarom zeggen wij: tillykke med den ublodige 0-0 krukke!

Sunderland, dat de uitwedstrijd bij Aston Villa afsloot met een brilstand, kwam nog wel in de buurt met zeven Nullnummers. Maar dat leverde niet meer op dan een gedeelde tweede plaats met Merani Martvili (Georgië), het Franse Nantes van trainer Michael Der Zakarian, Olimpija Ljubljana (Slovenië) en de goede oude Petrolul (Roemenië).

‘Interessanter en intenser’
Brons was er voor liefst 21 voetbalclubs die afgelopen kalenderjaar zes wedstrijden speelden die eindigden zoals ze begonnen: in 0-0 dus. Tijdens de laatste speelronde voegden zich nog het Portugese Rio Ave (met een knappe dubbelblank tegen Belenses) en Kasimpasa (van de twee Ryans, red, 0-0 bij Sivasspor) bij het illustere eenentwintigtal.

0-0Esbjerg is de opvolger van FC Zhetysu uit Kazachstan, de club die met liefst elf 0-0’s de felbegeerde Bloedeloze 0-0 Bokaal in 2013 greep en dit jaar bleef steken op zes goalloze remises. ‘Een fantastische prestatie’, stelt onze huisanalist. ‘Natuurlijk, acht is geen elf, maar FC Zhetysu was in 2013 dan ook oppermachtig. De competitie was dit jaar interessanter en intenser. Des te knapper dat juist een Deense ploeg met de prijs gaat lopen.’

Nederlandse inbreng
‘Esbjerg is sinds het vertrek van sterspeler Niki Zimling in 2009 een matte, kleurloze ploeg zonder uitblinkers die veelal initiatiefloos in de zouteloze Deense middenmoot bivakkeert’, analyseert onze huisanalist. ‘Maar wel met een Nederlander in de gelederen: voormalig Excelsior-speler Mick van Buren, tevens kleinzoon van Feyenoord-legende Theo Laseroms. Mede daarom zijn we trots met Esbjerg als winnaar van onze Bloedeloze 0-0 Bokaal.’

De selectie van Esbjerg toonde zich ook verheugd met de eerste prijs sinds de winst van de Deense beker in 2013.

0-0 van het jaar
Voor we naar de definitieve eindstand gaan, vroegen we nog aan onze huisanalist naar zijn 0-0 van het jaar. De keuze viel daarbij, niet heel verrassend, op de thuiswedstrijd van Esbjerg tegen Nordsjaelland van begin december. Beide keepers hielden hun doelen leeg, waardoor het duel eindigde in 0-0, een stand die bij rust al was bereikt.

‘Deze wedstrijd geeft helemaal aan waarom Esbjerg de kampioen van 2014 is. De ploeg van trainer Niels Frederiksen heeft een ijzersterke defensie en voorin lopen een paar spitsen rond die werkelijk de allergrootste kansen weten te verprutsen. Nordsjaelland krijgt geen kans, terwijl de co-commentator bij het aanschouwen van de kansenorgie van Esbjerg niets anders kan uitbrengen dan ‘ai ai ai, oei oei oei’. Schitterend.’

Geniet nog een keer van de 0-0 van het jaar.

 

De uitslagen van speelronde 52 (22 t/m 31 december)

Engeland
Aston Villa – Sunderland 0-0
QPR – Crystal Palace 0-0
Tottenham – Manchester Utd 0-0

Portugal
Rio Ave – Belenenses 0-0

Schotland
Celtic – Ross County 0-0

Turkije
Kasimpasa – Sivasspor 0-0

DE EINDSTAND VAN DE BLOEDELOZE 0-0 BOKAAL 2014:

(Loopt u de lijst rustig even door voor uw eigen favoriete club)

1. Esbjerg (Denemarken) – 8 x 0-0

2.Merani Martvili (Georgië)
Nantes (Frankrijk)
Olimpija Ljubljana (Slovenië)
Petrolul (Roemenië)
Sunderland (Engeland) – 7 x 0-0

3. Académica (Portugal)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Eskisehirspor (Turkije)
Flamurtari (Albanië)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gandzasar (Armenië)
Kasimpasa (Turkije)
Levante (Spanje)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
NK Domžale (Slovenië)
Ostrava (Tsjechië)
Piast (Polen)
Radnicki 1923 (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Rio Ave (Portugal)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
St. Etienne (Frankrijk)
Trabzonspor (Turkije)
Trepca Mitrovice (Kosovo) – 6 x 0-0

4. AA Gent (België)
Admira (Oostenrijk)
AEK Larnaca (Cyprus)
APOEL (Cyprus)
Aris Saloniki (Griekenland)
Aston Villa (Engeland)
Athletic Bilbao (Spanje)
Atromitos (Griekenland)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
B. Bystrica (Slowakije)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Doxa (Cyprus)
Drita (Kosovo)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Ferronikeli (Kosovo)
Fiorentina (Italië)
Getafe (Spanje)
Gomel (Wit-Rusland)
Hamburger SV / HSV (Duitsland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Internazionale (Italië)
Kaisar (Kazachstan)
Kalloni (Griekenland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Karabukspor (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Konyaspor (Turkije)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
KF Laci (Albanië)
Libertas (San Marino)
Lille (Frankrijk)
Ludogorets (Bulgarije)
Mainz (Duitsland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Nice (Frankrijk)
Nordsjaelland (Noorwegen)
Omonia (Cyprus)
Oostende (België)
Paks (Hongarije)
Panetolikos (Griekenland)
Partizani (Albanië)
Pelister (Macedonië)
Pogon Szczecin (Polen)
Prishtina (Kosovo)
Rennes (Frankrijk)
Sassuolo (Italië)
Slutsk (Wit-Rusland)
Sutjeska (Montenegro)
Tirana (Albanië)
Tobol (Kazachstan)
Turnovo (Macedonië)
Ujpest (Hongarije)
Vardar (Macedonië)
Zalgiris (Litouwen)
FC Zhetysu (Kazachstan)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zugdidi (Georgië) – 5 x 0-0

5. Aalborg BK (Denemarken)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
AS Roma (Italië)
FC Astana (Kazachstan)
Astra (Roemenië)
Atalanta (Italië)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
Barcelona (Spanje)
Basaksehir (Turkije)
Belenenses (Portugal)
Bohemians (Ierland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Bolnisi (Georgië)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Ceadir Lunga (Moldavië)
Celje (Slovenië)
CFR Cluj (Roemenië)
Coleraine (Noord-Ierland)
Crystal Palace (Engeland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Cukaricki (Servië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Donji Srem (Servië)
Drenica (Kosovo)
Dun. Streda (Slowakije)
Espanyol (Spanje)
Ferencvaros (Hongarije)
Freiburg (Duitsland)
Galatasaray (Turkije)
Gil Vicente (Portugal)
Gorica (Slovenië)
Granada (Spanje)
Granitas K. (Litouwen)
Guimaraes (Portugal)
Hapoel Raanana (Israël)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Inter Turku (Finland)
Inverness (Schotland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
1. FC Köln (Duitsland)
Kuban (Rusland)
Kukesi (Albanië)
Lahti (Finland)
Liberec (Tsjechië)
Lokeren (België)
Lyon (Frankrijk)
Malaga (Spanje)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Montpellier (Frankrijk)
Napredak (Servië)
Narva (Estland)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Norrkoping (Zweden)
Novi Pazar (Servië)
OFI Kreta (Griekenland)
Paide Linnameeskond (Estland)
Platanias (Griekenland)
Rad (Servië)
Renova (Macedonië)
Rudar (Montenegro)
Shirak (Armenië)
Simurq (Azerbeidzjan)
Sliema (Malta)
Sonderjyske (Denemarken)
Spartaks (Letland)
Suduva (Litouwen)
Thun (Zwitserland)
Torino (Italië)
Trepca 89 (Kosovo)
Valencia (Spanje)
Valladolid (Spanje)
Velenje (Slovenië)
Veria (Griekenland)
Vestsjaelland (Denemarken)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vorskla (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
VPS (Finland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 4 x 0-0

6. Achnas (Cyprus)
ADO Den Haag (Nederland)
Akhisar Belediye (Turkije)
Aktobe (Kazachstan)
Alashkert (Armenië)
Almeria (Spanje)
Ararat (Armenië)
Argir (Faröer)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Ashdod (Israël)
Austria Wien (Oostenrijk)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Bastia (Frankrijk)
Besa (Albanië)
Borac (Servië)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Buducnost (Montenegro)
Burnley (Engeland)
Cercle Brugge (België)
Chelsea (Engeland)
Cherno More (Bulgarije)
Chievo (Italië)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Concordia (Roemenië)
Cordoba (Spanje)
Crvena Zvezda (Servië)
CSMS Iasi (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Deportivo La Coruna (Spanje)
Derry City (Ierland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Drina Zvornik (Bosnië-H.)
Dudelange (Luxemburg)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dunaujvaros PASE (Hongarije)
Elfsborg (Zweden)
Erciyesspor (Turkije)
Estoril (Portugal)
Faetano (San Marino)
Ferizaj (Kosovo)
Genk (België)
Giannina (Griekenland)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Grodig (Oostenrijk)
Guria (Georgië)
Hajvalia (Kosovo)
Hapoel Acre (Israël)
Honved (Hongarije)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Jihlava (Tsjechië)
Kalju (Estland)
Kalmar (Zweden)
Karpaty (Oekraïne)
Kastrioti (Albanië)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Kosice (Slowakije)
Kruoja (Litouwen)
KuPS (Finland)
Lazio (Italië)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Levadiakos (Griekenland)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lombard Papa (Hongarije)
KV Mechelen (België)
Manchester United (Engeland)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Mönchengladbach (Duitsland)
Moreirense (Portugal)
Mornar (Montenegro)
Nacional (Portugal)
Naftan (Wit-Rusland)
Navodari (Roemenië)
Neman (Wit-Rusland)
Norwich City (Engeland)
OFK Belgrado (Servië)
OFK Petrovac (Montenegro)
Osasuna (Spanje)
Otelul (Roemenië)
Panthrakikos (Griekenland)
Pieta Hotspurs (Malta)
Podbeskidzie (Polen)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-H.)
Qormi (Malta)
Randers (Denemarken)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Rizespor (Turkije)
Ruch (Polen)
Rustavi Met.(Georgië)
Sampdoria (Italië)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Sevilla (Spanje)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Siauliai (Litouwen)
Sion (Zwitserland)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
SJK (Finland)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië-H.)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Taraz (Kazachstan)
Tarxien (Malta)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tomsk (Rusland)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
FK Trakai (Litouwen)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
Tre Fiori (San Marino)
Tre Penne (San Marino)
Trnava (Slowakije)
UC Dublin (Ierland)
U. Cluj (Roemenië)
Valletta (Malta)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Victoria Rosport (Luxemburg)
Viking (Noorwegen)
Vllaznia (Albanië)
Waasland-Beveren (België)
Zavrc (Slovenië)
Zestafoni (Georgië)
Zimbru (Moldavië) – 3 x 0-0

7. Aalesund (Noorwegen)
Aarau (Zwitserland)
AEL Limassol (Cyprus)
Ajax (Nederland)
Altach (Oostenrijk)
Amkar (Rusland)
Anderlecht (België)
Apollon (Cyprus)
Apolonia Fier (Albanië)
Ards (Noord-Ierland)
Asteras T. (Griekenland)
Athlone (Ierland)
Atlantas (Litouwen)
Atletico Madrid (Spanje)
AZ (Nederland)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Balzan Youths (Malta)
Basel (Zwitserland)
Bayern München (Duitsland)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belshina (Wit-Rusland)
Belupo (Kroatië)
Betis (Spanje)
Birkirkara (Malta)
Bnei Sakhnin (Israël)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Botosani (Roemenië)
Braga (Portugal)
Brno (Tsjechië)
Brøndby IF (Denemarken)
Cagliari (Italië)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Celta Vigo (Spanje)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Batumi (Georgië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Djurgården (Zweden)
Dundalk (Ierland)
Eibar (Spanje)
Elazigspor (Turkije)
Empoli (Italië)
Ettelbruck (Luxemburg)
Evian TG (Frankrijk)
Fenerbahce (Turkije)
Feyenoord (Nederland)
Ferreira (Portugal)
FK Rostov (Rusland)
Frankfurt (Duitsland)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Genoa (Italië)
Glentoran (Noord-Ierland)
Grbalj (Montenegro)
Grevenmacher (Luxemburg)
Győr (Hongarije)
Haladas (Hongarije)
Hannover (Duitsland)
Haugesund (Noorwegen)
Heerenveen (Nederland)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoffenheim (Duitsland)
Hull (Engeland)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Jagiellonia (Polen)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Jeunesse Canach (Luxemburg)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Kazan (Rusland)
Kerkyra (Griekenland)
Korona (Polen)
Kouklion (Cyprus)
NK Krka (Slovenië)
Lechia Poznan (Polen)
Leczna (Polen)
Leverkusen (Duitsland)
Limerick (Ierland)
Linfield (Noord-Ierland)
Liverpool (Engeland)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Luzern (Zwitserland)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Marek (Bulgarije)
Maribor (Slovenië)
Mariupol (Oekraïne)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Metz (Frankrijk)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mogren (Montenegro)
Mouscron Peruwelz (België)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC (Nederland)
Newcastle United (Engeland)
Nitra (Slowakije)
Odd (Noorwegen)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Osijek (Kroatië)
Paderborn (Duitsland)
Pandurii (Roemenië)
Panionios (Griekenland)
Parma (Italië)
Partick (Schotland)
Pecsi (Hongarije)
Plzen (Tsjechië)
Podbrezova (Slowakije)
Poli Timisoara (Roemenië)
Poti (Georgië)
PSG (Frankrijk)
Pyunik (Armenië)
Rabotnicki (Macedonië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Radomlje (Slovenië)
Ravan (Azerbeidzjan)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Rumelange (Luxemburg)
Ruzomberok (Slowakije)
Samtredia (Georgië)
Sandnes (Noorwegen)
Sant Julia (Andorra)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Shamrock (Ierland)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Shukura (Georgië)
Silkeborg (Denemarken)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Praag (Tsjechië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Sloboda (Bosnië-H.)
Sloboda (Servië)
Sogndal (Noorwegen)
Southampton (Engeland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Sporting (Portugal)
Stjarnan (IJsland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faröer)
Strömgodset (Noorwegen)
Stuttgart (Duitsland)
Sumqayit City (Azerbeidzjan)
Swansea (Engeland)
Terek (Rusland)
Toftir (Faröer)
Torpedo Moskou (Rusland)
Tottenham (Engeland)
Toulouse (Frankrijk)
TPS Turku (Finland)
Tskhinvali (Georgië)
Ufa (Rusland)
Vellaznimi (Kosovo)
Vallecano (Spanje)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Videoton (Hongarije)
Villarreal (Spanje)
Virtus (San Marino)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Werder Bremen (Duitsland)
West Brom (Engeland)
Westerlo (België)
West Ham United (Engeland)
Wisla (Polen)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Zawisza (Polen)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zeta (Montenegro)
Zilina (Slowakije)
Znojmo (Tsjechië)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië-H.)
FC Zürich (Zwitserland) – 2 x 0-0

8. Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
AC Milan (Italië)
Afan Lido (Wales)
Airbus (Wales)
Anorthosis (Cyprus)
Anzhi (Rusland)
Arouca (Portugal)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Ayia Napa (Cyprus)
Bala Town (Wales)
Banants (Armenië)
Bangor (Wales)
Belchatow (Polen)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Boavista (Portugal)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Bursaspor (Turkije)
Caen (Frankrijk)
Cailungo (San Marino)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Celik (Montenegro)
Celtic (Schotland)
Charleroi (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Cork City (Ierland)
Cosmos (San Marino)
Costuleni (Moldavië)
CS U. Craiova (Roemenië)
Daugava Riga (Letland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dnipro (Oekraïne)
Domagnano (San Marino)
FC Dordrecht (Nederland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
DVTK (Hongarije)
Ergotelis (Griekenland)
Ermis (Cyprus)
Euromilk (Macedonië)
Everton (Engeland)
Falkenbergs (Zweden)
Fiorentino (San Marino)
Fjolnir (IJsland)
Flora (Estland)
Folgore (San Marino)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gefle (Zweden)
Georgia (Georgië)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Grasshoppers (Zwitserland)
Greuther Fürth (Duitsland)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Hacking (Zweden)
H. Akko (Israël)
Halmstad (Zweden)
Hamilton (Schotland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hobro (Denemarken)
Honka (Finland)
H. Petach Tikva (Israël)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Istogu (Kosovo)
Jagodina (Servië)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Juventus (Italië)
Kaposvar (Hongarije)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kilmarnock (Schotland)
Klaksvik (Faroër)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Leicester (Engeland)
Lens (Frankrijk)
FK Liepaja (Letland)
Lierse SK (België)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lusitanos (Andorra)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Mariehamn (Finland)
Maritimo (Portugal)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Midtjylland (Denemarken)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost (Servië)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
M. Saransk (Rusland)
M. Zaporozhye (Oekraïne)
MTK Boedapest (Hongarije)
Murata (San Marino)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Netanya (Israël)
Neustadt (Oostenrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
Niki Volos (Griekenland)
Niksic (Montenegro)
NK Zagreb (Kroatië)
Nyiregyhaza (Hongarije)
Olhanense (Portugal)
Ordino (Andorra)
Örebro (Zweden)
Panathinaikos (Griekenland)
Partizan (Servië)
PEC Zwolle (Nederland)
Penafiel (Portugal)
Pennarossa (San Marino)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Principat (Andorra)
QPR (Engeland)
Rabat Ajax (Malta)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Ramat Hasharon (Israël)
Rhyl (Wales)
Ried (Oostenrijk)
Ross County (Schotland)
Runavik (Faröer)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
San Giovanni (San Marino)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sevastopol (Oekraïne)
Shaktar (Oekraïne)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Sligo Rovers (Ierland)
Slovacko (Tsjechië)
Smyrnis (Griekenland)
Sparta Praag (Tsjechië)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
St. Johnstone (Schotland)
St. Mirren (Schotland)
Sturm Graz (Oostenrijk)
Sudova (Litouwen)
Tavriya (Oekraïne)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
TNS (Wales)
FC Twente (Nederland)
Udinese (Italië)
UE Engordany (Andorra)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
FC Utrecht (Nederland)
Vaduz (Zwitserland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vaslui (Roemenië)
Viborg (Denemarken)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Vojvodina (Servië)
Waregem (België)
Warrenpoint (Noord-Ierland)
Widwez Lodz (Polen)
Wiltz (Luxemburg)
Xanthi (Griekenland)
Young Boys (Zwitserland) – 1 x 0-0

Tags: , , , ,

Laat een reactie achter