Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Duitsland boven alles in Bloedeloze 0-0 Bokaal

24 december 2014 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
De scorebordbedieners konden rustig genieten van deze aanbieding (foto: internet)

De scorebordbedieners konden rustig genieten van deze aanbieding (foto: internet)

De Duitsers domineren, maar het Deense Esbjerg fB blijft aan de leiding in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal, met nog één week te gaan. Zoals de Denen zeggen: Få at fokking grunde det virkelig ske?

Door de aanstormende feestdagen werd er op de Europese velden deze speelronde slechts elf keer doelpuntloos gelijkgespeeld. ‘In principe logisch’, aldus onze huisanalist.

Aan de kop van het tussenklassement veranderde door de geringe doelpuntendroogte weinig tot niets.

Bij de Imbiss
Esbjerg blijft aan de leiding met acht bloedeloze 0-0’s in dit kalenderjaar. Gaat dat genoeg zijn voor de eindoverwinning en worden de Denen de opvolgers van FC Zhetysu, de brilstandenkampioen van 2013? ‘Je weet het niet’, stelt onze huisanalist.

Voor de meeste kleur op het kleurloze palet der Nullnummers zorgde deze week de Bundesliga. De zogenaamd aantrekkelijkste competitie van Europa telde liefst drie wedstrijden waarbij de Anzeigetabelbetreiber net zo goed 90 minuten bij de Imbiss had kunnen blijven hangen om over Currywursten te filosoferen: ze eindigden namelijk zoals ze begonnen: in 0-0. Een stand die bij rust al was bereikt.

0-0 van de week
Onze huisanalist verkoos Schalke 04 – HSV tot 0-0 van de week. ‘Ein müder Nullnummer’, aldus Duitse media. ‘De Nederlanders deden het goed deze week in de Duitsland’, zegt de huisanalist. ‘Naast Klaas-Jan Huntelaar en Rafael van der Vaart was ook Huub Stevens succesvol met Vfb Stuttgart: 0-0 tegen Paderborn.’

B00B

Dat brengt ons bij de cijfers.

De uitslagen van speelronde 51 (15 t/m 21 december)

Cyprus
AEL Limassol – Doxa 0-0

Duitsland
Schalke 04 – Hamburger SV 0-0
VfB Stuttgart – Paderborn 0-0
1. FC Köln – Mainz 0-0

Frankrijk
PSG – Montpellier 0-0

Israël
H. Petach Tikva – Hapoel Raanana 0-0
Beitar Jeruzalem – Hapoel Raanana 0-0

Italië
AS Roma – AC Milan 0-0
Empoli – Torino 0-0

Nederland
sc Heerenveen – ADO Den Haag 0-0

Noord-Ierland
Coleraine – Warrenpoint 0-0

De stand na speelronde 51:

1. Esbjerg (Denemarken) – 8 x 0-0

2.Merani Martvili (Georgië)
Nantes (Frankrijk)
Olimpija Ljubljana (Slovenië)
Petrolul (Roemenië) – 7 x 0-0

3. Académica (Portugal)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Eskisehirspor (Turkije)
Flamurtari (Albanië)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gandzasar (Armenië)
Levante (Spanje)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
NK Domžale (Slovenië)
Ostrava (Tsjechië)
Piast (Polen)
Radnicki 1923 (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
St. Etienne (Frankrijk)
Sunderland (Engeland)
Trabzonspor (Turkije)
Trepca Mitrovice (Kosovo) – 6 x 0-0

4. AA Gent (België)
Admira (Oostenrijk)
AEK Larnaca (Cyprus)
APOEL (Cyprus)
Aris Saloniki (Griekenland)
Athletic Bilbao (Spanje)
Atromitos (Griekenland)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
B. Bystrica (Slowakije)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Doxa (Cyprus)
Drita (Kosovo)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Ferronikeli (Kosovo)
Fiorentina (Italië)
Getafe (Spanje)
Gomel (Wit-Rusland)
Hamburger SV / HSV (Duitsland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Internazionale (Italië)
Kaisar (Kazachstan)
Kalloni (Griekenland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Karabukspor (Turkije)
Kasimpasa (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Konyaspor (Turkije)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
KF Laci (Albanië)
Libertas (San Marino)
Lille (Frankrijk)
Ludogorets (Bulgarije)
Mainz (Duitsland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Nice (Frankrijk)
Nordsjaelland (Noorwegen)
Omonia (Cyprus)
Oostende (België)
Paks (Hongarije)
Panetolikos (Griekenland)
Partizani (Albanië)
Pelister (Macedonië)
Pogon Szczecin (Polen)
Prishtina (Kosovo)
Rennes (Frankrijk)
Rio Ave (Portugal)
Sassuolo (Italië)
Slutsk (Wit-Rusland)
Sutjeska (Montenegro)
Tirana (Albanië)
Tobol (Kazachstan)
Turnovo (Macedonië)
Ujpest (Hongarije)
Vardar (Macedonië)
Zalgiris (Litouwen)
FC Zhetysu (Kazachstan)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zugdidi (Georgië) – 5 x 0-0

5. Aalborg BK (Denemarken)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
AS Roma (Italië)
FC Astana (Kazachstan)
Aston Villa (Engeland)
Astra (Roemenië)
Atalanta (Italië)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
Barcelona (Spanje)
Basaksehir (Turkije)
Bohemians (Ierland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Bolnisi (Georgië)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Ceadir Lunga (Moldavië)
Celje (Slovenië)
CFR Cluj (Roemenië)
Coleraine (Noord-Ierland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Cukaricki (Servië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Donji Srem (Servië)
Drenica (Kosovo)
Dun. Streda (Slowakije)
Espanyol (Spanje)
Ferencvaros (Hongarije)
Freiburg (Duitsland)
Galatasaray (Turkije)
Gil Vicente (Portugal)
Gorica (Slovenië)
Granada (Spanje)
Granitas K. (Litouwen)
Guimaraes (Portugal)
Hapoel Raanana (Israël)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Inter Turku (Finland)
Inverness (Schotland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
1. FC Köln (Duitsland)
Kuban (Rusland)
Kukesi (Albanië)
Lahti (Finland)
Liberec (Tsjechië)
Lokeren (België)
Lyon (Frankrijk)
Malaga (Spanje)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Montpellier (Frankrijk)
Napredak (Servië)
Narva (Estland)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Norrkoping (Zweden)
Novi Pazar (Servië)
OFI Kreta (Griekenland)
Paide Linnameeskond (Estland)
Platanias (Griekenland)
Rad (Servië)
Renova (Macedonië)
Rudar (Montenegro)
Shirak (Armenië)
Simurq (Azerbeidzjan)
Sliema (Malta)
Sonderjyske (Denemarken)
Spartaks (Letland)
Suduva (Litouwen)
Thun (Zwitserland)
Torino (Italië)
Trepca 89 (Kosovo)
Valencia (Spanje)
Valladolid (Spanje)
Velenje (Slovenië)
Veria (Griekenland)
Vestsjaelland (Denemarken)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vorskla (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
VPS (Finland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 4 x 0-0

6. Achnas (Cyprus)
ADO Den Haag (Nederland)
Akhisar Belediye (Turkije)
Aktobe (Kazachstan)
Alashkert (Armenië)
Almeria (Spanje)
Ararat (Armenië)
Argir (Faröer)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Ashdod (Israël)
Austria Wien (Oostenrijk)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Bastia (Frankrijk)
Belenenses (Portugal)
Besa (Albanië)
Borac (Servië)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Buducnost (Montenegro)
Burnley (Engeland)
Cercle Brugge (België)
Chelsea (Engeland)
Cherno More (Bulgarije)
Chievo (Italië)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Concordia (Roemenië)
Cordoba (Spanje)
Crvena Zvezda (Servië)
Crystal Palace (Engeland)
CSMS Iasi (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Deportivo La Coruna (Spanje)
Derry City (Ierland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Drina Zvornik (Bosnië-H.)
Dudelange (Luxemburg)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dunaujvaros PASE (Hongarije)
Elfsborg (Zweden)
Erciyesspor (Turkije)
Estoril (Portugal)
Faetano (San Marino)
Ferizaj (Kosovo)
Genk (België)
Giannina (Griekenland)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Grodig (Oostenrijk)
Guria (Georgië)
Hajvalia (Kosovo)
Hapoel Acre (Israël)
Honved (Hongarije)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Jihlava (Tsjechië)
Kalju (Estland)
Kalmar (Zweden)
Karpaty (Oekraïne)
Kastrioti (Albanië)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Kosice (Slowakije)
Kruoja (Litouwen)
KuPS (Finland)
Lazio (Italië)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Levadiakos (Griekenland)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lombard Papa (Hongarije)
KV Mechelen (België)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Mönchengladbach (Duitsland)
Moreirense (Portugal)
Mornar (Montenegro)
Nacional (Portugal)
Naftan (Wit-Rusland)
Navodari (Roemenië)
Neman (Wit-Rusland)
Norwich City (Engeland)
OFK Belgrado (Servië)
OFK Petrovac (Montenegro)
Osasuna (Spanje)
Otelul (Roemenië)
Panthrakikos (Griekenland)
Pieta Hotspurs (Malta)
Podbeskidzie (Polen)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-H.)
Qormi (Malta)
Randers (Denemarken)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Rizespor (Turkije)
Ruch (Polen)
Rustavi Met.(Georgië)
Sampdoria (Italië)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Sevilla (Spanje)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Siauliai (Litouwen)
Sion (Zwitserland)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
SJK (Finland)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië-H.)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Taraz (Kazachstan)
Tarxien (Malta)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tomsk (Rusland)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
FK Trakai (Litouwen)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
Tre Fiori (San Marino)
Tre Penne (San Marino)
Trnava (Slowakije)
UC Dublin (Ierland)
U. Cluj (Roemenië)
Valletta (Malta)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Victoria Rosport (Luxemburg)
Viking (Noorwegen)
Vllaznia (Albanië)
Waasland-Beveren (België)
Zavrc (Slovenië)
Zestafoni (Georgië)
Zimbru (Moldavië) – 3 x 0-0

7. Aalesund (Noorwegen)
Aarau (Zwitserland)
AEL Limassol (Cyprus)
Ajax (Nederland)
Altach (Oostenrijk)
Amkar (Rusland)
Anderlecht (België)
Apollon (Cyprus)
Apolonia Fier (Albanië)
Ards (Noord-Ierland)
Asteras T. (Griekenland)
Athlone (Ierland)
Atlantas (Litouwen)
Atletico Madrid (Spanje)
AZ (Nederland)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Balzan Youths (Malta)
Basel (Zwitserland)
Bayern München (Duitsland)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belshina (Wit-Rusland)
Belupo (Kroatië)
Betis (Spanje)
Birkirkara (Malta)
Bnei Sakhnin (Israël)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Botosani (Roemenië)
Braga (Portugal)
Brno (Tsjechië)
Brøndby IF (Denemarken)
Cagliari (Italië)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Celta Vigo (Spanje)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Batumi (Georgië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Djurgården (Zweden)
Dundalk (Ierland)
Eibar (Spanje)
Elazigspor (Turkije)
Empoli (Italië)
Ettelbruck (Luxemburg)
Evian TG (Frankrijk)
Fenerbahce (Turkije)
Feyenoord (Nederland)
Ferreira (Portugal)
FK Rostov (Rusland)
Frankfurt (Duitsland)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Genoa (Italië)
Glentoran (Noord-Ierland)
Grbalj (Montenegro)
Grevenmacher (Luxemburg)
Győr (Hongarije)
Haladas (Hongarije)
Hannover (Duitsland)
Haugesund (Noorwegen)
Heerenveen (Nederland)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoffenheim (Duitsland)
Hull (Engeland)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Jagiellonia (Polen)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Jeunesse Canach (Luxemburg)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Kazan (Rusland)
Kerkyra (Griekenland)
Korona (Polen)
Kouklion (Cyprus)
NK Krka (Slovenië)
Lechia Poznan (Polen)
Leczna (Polen)
Leverkusen (Duitsland)
Limerick (Ierland)
Linfield (Noord-Ierland)
Liverpool (Engeland)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Luzern (Zwitserland)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Manchester United (Engeland)
Marek (Bulgarije)
Maribor (Slovenië)
Mariupol (Oekraïne)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Metz (Frankrijk)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mogren (Montenegro)
Mouscron Peruwelz (België)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC (Nederland)
Newcastle United (Engeland)
Nitra (Slowakije)
Odd (Noorwegen)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Osijek (Kroatië)
Paderborn (Duitsland)
Pandurii (Roemenië)
Panionios (Griekenland)
Parma (Italië)
Partick (Schotland)
Pecsi (Hongarije)
Plzen (Tsjechië)
Podbrezova (Slowakije)
Poli Timisoara (Roemenië)
Poti (Georgië)
PSG (Frankrijk)
Pyunik (Armenië)
Rabotnicki (Macedonië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Radomlje (Slovenië)
Ravan (Azerbeidzjan)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Rumelange (Luxemburg)
Ruzomberok (Slowakije)
Samtredia (Georgië)
Sandnes (Noorwegen)
Sant Julia (Andorra)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Shamrock (Ierland)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Shukura (Georgië)
Silkeborg (Denemarken)
Slavia Praag (Tsjechië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Sloboda (Bosnië-H.)
Sloboda (Servië)
Sogndal (Noorwegen)
Southampton (Engeland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Sporting (Portugal)
Stjarnan (IJsland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faröer)
Strömgodset (Noorwegen)
Stuttgart (Duitsland)
Sumqayit City (Azerbeidzjan)
Swansea (Engeland)
Terek (Rusland)
Toftir (Faröer)
Torpedo Moskou (Rusland)
Toulouse (Frankrijk)
TPS Turku (Finland)
Tskhinvali (Georgië)
Ufa (Rusland)
Vellaznimi (Kosovo)
Vallecano (Spanje)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Videoton (Hongarije)
Villarreal (Spanje)
Virtus (San Marino)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Werder Bremen (Duitsland)
West Brom (Engeland)
Westerlo (België)
West Ham United (Engeland)
Wisla (Polen)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Zawisza (Polen)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zeta (Montenegro)
Zilina (Slowakije)
Znojmo (Tsjechië)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië-H.)
FC Zürich (Zwitserland) – 2 x 0-0

8. Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
AC Milan (Italië)
Afan Lido (Wales)
Airbus (Wales)
Anorthosis (Cyprus)
Anzhi (Rusland)
Arouca (Portugal)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Ayia Napa (Cyprus)
Bala Town (Wales)
Banants (Armenië)
Bangor (Wales)
Belchatow (Polen)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Boavista (Portugal)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Bursaspor (Turkije)
Caen (Frankrijk)
Cailungo (San Marino)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Celik (Montenegro)
Charleroi (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Cork City (Ierland)
Cosmos (San Marino)
Costuleni (Moldavië)
CS U. Craiova (Roemenië)
Daugava Riga (Letland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dnipro (Oekraïne)
Domagnano (San Marino)
FC Dordrecht (Nederland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
DVTK (Hongarije)
Ergotelis (Griekenland)
Ermis (Cyprus)
Euromilk (Macedonië)
Everton (Engeland)
Falkenbergs (Zweden)
Fiorentino (San Marino)
Fjolnir (IJsland)
Flora (Estland)
Folgore (San Marino)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gefle (Zweden)
Georgia (Georgië)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Grasshoppers (Zwitserland)
Greuther Fürth (Duitsland)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Hacking (Zweden)
H. Akko (Israël)
Halmstad (Zweden)
Hamilton (Schotland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hobro (Denemarken)
Honka (Finland)
H. Petach Tikva (Israël)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Istogu (Kosovo)
Jagodina (Servië)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Juventus (Italië)
Kaposvar (Hongarije)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kilmarnock (Schotland)
Klaksvik (Faroër)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Leicester (Engeland)
Lens (Frankrijk)
FK Liepaja (Letland)
Lierse SK (België)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lusitanos (Andorra)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Mariehamn (Finland)
Maritimo (Portugal)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Midtjylland (Denemarken)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost (Servië)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
M. Saransk (Rusland)
M. Zaporozhye (Oekraïne)
MTK Boedapest (Hongarije)
Murata (San Marino)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Netanya (Israël)
Neustadt (Oostenrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
Niki Volos (Griekenland)
Niksic (Montenegro)
NK Zagreb (Kroatië)
Nyiregyhaza (Hongarije)
Olhanense (Portugal)
Ordino (Andorra)
Örebro (Zweden)
Panathinaikos (Griekenland)
Partizan (Servië)
PEC Zwolle (Nederland)
Penafiel (Portugal)
Pennarossa (San Marino)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Principat (Andorra)
Rabat Ajax (Malta)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Ramat Hasharon (Israël)
Rhyl (Wales)
Ried (Oostenrijk)
Runavik (Faröer)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
San Giovanni (San Marino)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sevastopol (Oekraïne)
Shaktar (Oekraïne)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Sivasspor (Turkije)
Sligo Rovers (Ierland)
Slovacko (Tsjechië)
Smyrnis (Griekenland)
Sparta Praag (Tsjechië)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
St. Johnstone (Schotland)
St. Mirren (Schotland)
Sturm Graz (Oostenrijk)
Sudova (Litouwen)
Tavriya (Oekraïne)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
TNS (Wales)
Tottenham (Engeland)
FC Twente (Nederland)
Udinese (Italië)
UE Engordany (Andorra)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
FC Utrecht (Nederland)
Vaduz (Zwitserland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vaslui (Roemenië)
Viborg (Denemarken)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Vojvodina (Servië)
Waregem (België)
Warrenpoint (Noord-Ierland)
Widwez Lodz (Polen)
Wiltz (Luxemburg)
Xanthi (Griekenland)
Young Boys (Zwitserland) – 1 x 0-0

Tags: , , ,

Laat een reactie achter