Paste your Google Webmaster Tools verification code here

‘Les Canaris’ slaan weer toe: zevende 0-0 FC Nantes

26 november 2014 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
Zoenen voor Michel Der Zakarian (l) na wéér een 0-0 (Beeld: YouTube)

Zoenen voor Michel Der Zakarian (l) na wéér een 0-0 (Beeld: YouTube)

FC Nantes heeft na een bloedeloze 0-0 in het weinig spectaculaire thuisduel met St. Etienne de koppositie veroverd in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal. De equipe van wondertrainer Michel Der Zakarian scoorde alweer zijn zevende brilstand van dit kalenderjaar.

‘Les Canaris’ (hoe verzin je het, red.) moeten de eerste plaats nog wel delen met het Sloveense Olimpija Ljubljana, dat een teleurstellende 2-1 overwinning boekte op NK Domzale.

‘Het succes van de varifocus-brilstandtactiek van Der Zakarian staat buiten kijf’, stelt onze huisanalist. ‘Een sterke defensie met een matig opererende voorhoede lijkt dit jaar toch de sleutel tot het doelpuntloze succes.’

‘Teleurstellend blijft’
Onze Bokaal Translator ter plekke weet het volgende te melden over FC Nantes – St. Etienne:

Nantes en Saint Etienne uitgespeeld een doelpuntloos gelijkspel (0-0) is een weerspiegeling van de moeilijkheid van beide teams te scoren ondanks talrijke mogelijkheden om beide kanten op zondag op de 14e dag van de Liga 1. Tussen twee ploegen die verschijnen gebonden 12e aanslagen in Ligue 1, dit resultaat is niet verrassend, maar gezien het gezicht van het spel, en vooral een levendige eerste periode het teleurstellend blijft.

0-0 van de week
Het mag geen verbazing wekken dat het duel dan ook is uitgeroepen tot 0-0 van de week. Bekijk hier de weinig opwindende samenvatting.

In totaal werden afgelopen week op de UEFA-velden 24 wedstrijden gespeeld die eindigden zoals ze begonnen: in 0-0. Liefst vier ploegen wisten hun zesde Nullnummer van het jaar te pakken. Het Georgische Merani Martvili noteerde in de thuiswedstrijd tegen Poti zijn zesde double bagel en Soligorsk presteerde hetzelfde in de Wit-Russische kraker tegen Zhodino.

In de Servische competitie was het helemaal feest. Zowel Radnicki Nis (0-0 bij Borac) als Radnicki 1923 (waar in de thuiswedstrijd tegen Crvena Zvezda het scorebord niet werd beroerd) scoorde zijn zesde doelpuntloze gelijkspel en zag dat worden beloond met een tweede plaats in het tussenklassement. ‘Dat is niet Radnicki niets!’, permitteert onze huisanalist zich een woordgrapje.

De uitslagen van speelronde 47 (17 t/m 23 november)

Armenië
Alashkert – Banants 0-0

België
Lokeren – Westerlo 0-0

Bosnië en Herzegovina
NK Vitez – Travnik 0-0
Zrinjski – Siroki Brijeg 0-0

Cyprus
Apollon – APOEL 0-0

Engeland
Leicester – Sunderland 0-0

Frankrijk
Nantes – St. Etienne 0-0
Nice – Reims 0-0
Bastia – Lyon 0-0

Georgië
Merani Martvili – Poti 0-0

Gibraltar
Lynx – St Josephs 0-0

Hongarije
Videoton – Ferencvaros 0-0

Israël
M. Petach Tikva – H. Akko 0-0

Kosovo
Prishtina – Kosova Vushtrri 0-0

Kroatië
Lok. Zagreb – Belupo 0-0

Luxemburg
Jeunesse Canach – Dudelange 0-0

Montenegro
Sutjeska – Mladost Podgorica 0-0

Servië
Borac – Radnicki Nis 0-0
Rad – Vojvodina 0-0
Radnicki 1923 – Crvena Zvezda 0-0

Slovenië
Velenje – Celje 0-0

Slowakije
Dun. Streda – B. Bystrica 0-0

Spanje
La Coruna – Real Sociedad 0-0

Wit-Rusland
Soligorsk – Zhodino 0-0

De stand na speelronde 47

1. Nantes (Frankrijk)
Olimpija Ljubljana (Slovenië) – 7 x 0-0

2. Académica (Portugal)
Esbjerg (Denemarken)
Eskisehirspor (Turkije)
Flamurtari (Albanië)
Merani Martvili (Georgië)
NK Domžale (Slovenië)
Petrolul (Roemenië)
Radnicki 1923 (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Trabzonspor (Turkije)
Trepca Mitrovice (Kosovo) – 6 x 0-0

3. Admira (Oostenrijk)
AEK Larnaca (Cyprus)
APOEL (Cyprus)
Aris Saloniki (Griekenland)
Athletic Bilbao (Spanje)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
B. Bystrica (Slowakije)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Drita (Kosovo)
Elche (Spanje)
Ferronikeli (Kosovo)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gandzasar (Armenië)
Gomel (Wit-Rusland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Internazionale (Italië)
Kaisar (Kazachstan)
Karabukspor (Turkije)
Kasimpasa (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Ludogorets (Bulgarije)
Omonia (Cyprus)
Ostrava (Tsjechië)
Paks (Hongarije)
Partizani (Albanië)
Pelister (Macedonië)
Piast (Polen)
Pogon Szczecin (Polen)
Prishtina (Kosovo)
Rennes (Frankrijk)
Sassuolo (Italië)
Slutsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
St. Etienne (Frankrijk)
Sutjeska (Montenegro)
Tobol (Kazachstan)
Ujpest (Hongarije)
Zalgiris (Litouwen)
FC Zhetysu (Kazachstan)
Zhodino (Wit-Rusland) – 5 x 0-0

4. Aalborg BK (Denemarken)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
FC Astana (Kazachstan)
Aston Villa (Engeland)
Atromitos (Griekenland)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
Bohemians (Ierland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Celje (Slovenië)
Cukaricki (Servië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Doxa (Cyprus)
Drenica (Kosovo)
Dun. Streda (Slowakije)
Ekranas (Litouwen)
Espanyol (Spanje)
Ferencvaros (Hongarije)
Fiorentina (Italië)
Galatasaray (Turkije)
Getafe (Spanje)
Gorica (Slovenië)
Granitas K. (Litouwen)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Inter Turku (Finland)
Inverness (Schotland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
Karabakh (Azerbeidzjan)
KF Laci (Albanië)
Konyaspor (Turkije)
Kuban (Rusland)
Lahti (Finland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Lyon (Frankrijk)
Mainz (Duitsland)
Malaga (Spanje)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Napredak (Servië)
Narva (Estland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Nice (Frankrijk)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Nordsjaelland (Noorwegen)
Norrkoping (Zweden)
OFI Kreta (Griekenland)
Oostende (België)
Paide Linnameeskond (Estland)
Rudar (Montenegro)
Shirak (Armenië)
Simurq (Azerbeidzjan)
Sliema (Malta)
Spartaks (Letland)
Suduva (Litouwen)
Sunderland (Engeland)
Thun (Zwitserland)
Tirana (Albanië)
Trepca 89 (Kosovo)
Turnovo (Macedonië)
Valencia (Spanje)
Valladolid (Spanje)
Vardar (Macedonië)
Velenje (Slovenië)
Vestsjaelland (Denemarken)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vorskla (Oekraïne)
VPS (Finland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 4 x 0-0

5. AA Gent (België)
Aktobe (Kazachstan)
Alashkert (Armenië)
Ararat (Armenië)
Argir (Faröer)
AS Roma (Italië)
Astra (Roemenië)
Atalanta (Italië)
Austria Wien (Oostenrijk)
Basaksehir (Turkije)
Barcelona (Spanje)
Bastia (Frankrijk)
Besa (Albanië)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Burnley (Engeland)
Ceadir Lunga (Moldavië)
Cherno More (Bulgarije)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Coleraine (Noord-Ierland)
Concordia (Roemenië)
Crvena Zvezda (Servië)
CSKA Sofia (Bulgarije)
CSMS Iasi (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Deportivo La Coruna (Spanje)
Derry City (Ierland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Donji Srem (Servië)
Drina Zvornik (Bosnië-H.)
Dudelange (Luxemburg)
Dukla Praag (Tsjechië)
Elfsborg (Zweden)
Erciyesspor (Turkije)
Faetano (San Marino)
Ferizaj (Kosovo)
Freiburg (Duitsland)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grodig (Oostenrijk)
Hajvalia (Kosovo)
Hamburger SV / HSV (Duitsland)
Hapoel Acre (Israël)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Jihlava (Tsjechië)
Kalju (Estland)
Kalloni (Griekenland)
Kalmar (Zweden)
Kastrioti (Albanië)
1. FC Köln (Duitsland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Kosice (Slowakije)
Kruoja (Litouwen)
Kukesi (Albanië)
KuPS (Finland)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lokeren (België)
Lombard Papa (Hongarije)
Mönchengladbach (Duitsland)
Montpellier (Frankrijk)
Moreirense (Portugal)
Mornar (Montenegro)
Naftan (Wit-Rusland)
Navodari (Roemenië)
Neman (Wit-Rusland)
Norwich City (Engeland)
OFK Belgrado (Servië)
OFK Petrovac (Montenegro)
Osasuna (Spanje)
Panetolikos (Griekenland)
Platanias (Griekenland)
Podbeskidzie (Polen)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-H.)
Qormi (Malta)
Rad (Servië)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Renova (Macedonië)
Rio Ave (Portugal)
Rizespor (Turkije)
Ruch (Polen)
Rustavi Met.(Georgië)
Sampdoria (Italië)
Senica (Slowakije)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Sion (Zwitserland)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
SJK (Finland)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië-H.)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Taraz (Kazachstan)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tomsk (Rusland)
Torino (Italië)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
FK Trakai (Litouwen)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
Tre Fiori (San Marino)
Tre Penne (San Marino)
Trnava (Slowakije)
UC Dublin (Ierland)
Valletta (Malta)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Veria (Griekenland)
Victoria Rosport (Luxemburg)
Viking (Noorwegen)
Vllaznia (Albanië)
Waasland-Beveren (België)
Zavrc (Slovenië)
Zugdidi (Georgië) – 3 x 0-0

6. Aalesund (Noorwegen)
Aarau (Zwitserland)
Achnas (Cyprus)
ADO Den Haag (Nederland)
Ajax (Nederland)
Akhisar Belediye (Turkije)
Almeria (Spanje)
Altach (Oostenrijk)
Amkar (Rusland)
Anderlecht (België)
Apollon (Cyprus)
Ards (Noord-Ierland)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Ashdod (Israël)
Asteras T. (Griekenland)
Athlone (Ierland)
Atlantas (Litouwen)
Atletico Madrid (Spanje)
AZ (Nederland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Basel (Zwitserland)
Bayern München (Duitsland)
Belenenses (Portugal)
Belshina (Wit-Rusland)
Belupo (Kroatië)
Betis (Spanje)
Bnei Sakhnin (Israël)
Bolnisi (Georgië)
Borac (Servië)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Botosani (Roemenië)
Brno (Tsjechië)
Buducnost (Montenegro)
Brøndby IF (Denemarken)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Celta Vigo (Spanje)
Cercle Brugge (België)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
CFR Cluj (Roemenië)
Chelsea (Engeland)
Chievo (Italië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
Cordoba (Spanje)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
Crystal Palace (Engeland)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Djurgården (Zweden)
Dunaujvaros PASE (Hongarije)
Dundalk (Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Estoril (Portugal)
Ettelbruck (Luxemburg)
Evian TG (Frankrijk)
Fenerbahce (Turkije)
Feyenoord (Nederland)
Ferreira (Portugal)
FK Rostov (Rusland)
Frankfurt (Duitsland)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Genk (België)
Genoa (Italië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Grbalj (Montenegro)
Grevenmacher (Luxemburg)
Győr (Hongarije)
Guimaraes (Portugal)
Guria (Georgië)
Haladas (Hongarije)
Hannover (Duitsland)
Hapoel Raanana (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoffenheim (Duitsland)
Honved (Hongarije)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Jeunesse Canach (Luxemburg)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Karpaty (Oekraïne)
Kazan (Rusland)
Kerkyra (Griekenland)
Korona (Polen)
Kouklion (Cyprus)
NK Krka (Slovenië)
Lazio (Italië)
Lechia Poznan (Polen)
Leczna (Polen)
Levadiakos (Griekenland)
Leverkusen (Duitsland)
Limerick (Ierland)
Linfield (Noord-Ierland)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Luzern (Zwitserland)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Manchester United (Engeland)
Maribor (Slovenië)
Mariupol (Oekraïne)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Metz (Frankrijk)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mogren (Montenegro)
Mouscron Peruwelz (België)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC (Nederland)
Nacional (Portugal)
Newcastle United (Engeland)
Nitra (Slowakije)
Novi Pazar (Servië)
Odd (Noorwegen)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Osijek (Kroatië)
Otelul (Roemenië)
Pandurii (Roemenië)
Panionios (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Partick (Schotland)
Pecsi (Hongarije)
Pieta Hotspurs (Malta)
Plzen (Tsjechië)
Podbrezova (Slowakije)
Poli Timisoara (Roemenië)
Poti (Georgië)
Pyunik (Armenië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Radomlje (Slovenië)
Randers (Denemarken)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Ravan (Azerbeidzjan)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Rumelange (Luxemburg)
Ruzomberok (Slowakije)
Sandnes (Noorwegen)
Sant Julia (Andorra)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Schalke 04 (Duitsland)
Sevilla (Spanje)
Shamrock (Ierland)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Siauliai (Litouwen)
Silkeborg (Denemarken)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Sloboda (Bosnië-H.)
Sloboda (Servië)
Sogndal (Noorwegen)
Sonderjyske (Denemarken)
Southampton (Engeland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Sporting (Portugal)
Stjarnan (IJsland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faröer)
Strömgodset (Noorwegen)
Sumqayit City (Azerbeidzjan)
Swansea (Engeland)
Tarxien (Malta)
Toftir (Faröer)
Torpedo Moskou (Rusland)
Toulouse (Frankrijk)
TPS Turku (Finland)
Tskhinvali (Georgië)
U. Cluj (Roemenië)
Vellaznimi (Kosovo)
Vallecano (Spanje)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Videoton (Hongarije)
Villarreal (Spanje)
Virtus (San Marino)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
Werder Bremen (Duitsland)
Westerlo (België)
West Ham United (Engeland)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zestafoni (Georgië)
Zeta (Montenegro)
Zilina (Slowakije)
Zimbru (Moldavië)
Znojmo (Tsjechië)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië-H.)
FC Zürich (Zwitserland) – 2 x 0-0

7. Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
AEL Limassol (Cyprus)
Afan Lido (Wales)
Airbus (Wales)
Anorthosis (Cyprus)
Anzhi (Rusland)
Apolonia Fier (Albanië)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Bala Town (Wales)
Balzan Youths (Malta)
Banants (Armenië)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belchatow (Polen)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Birkirkara (Malta)
Boavista (Portugal)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Braga (Portugal)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Caen (Frankrijk)
Cagliari (Italië)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Celik (Montenegro)
Charleroi (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Cork City (Ierland)
Cosmos (San Marino)
Costuleni (Moldavië)
Daugava Riga (Letland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo Batumi (Georgië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dnipro (Oekraïne)
Domagnano (San Marino)
FC Dordrecht (Nederland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
DVTK (Hongarije)
Eibar (Spanje)
Ermis (Cyprus)
Euromilk (Macedonië)
Everton (Engeland)
Falkenbergs (Zweden)
Fiorentino (San Marino)
Fjolnir (IJsland)
Flora (Estland)
Folgore (San Marino)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gefle (Zweden)
Georgia (Georgië)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Grasshoppers (Zwitserland)
Greuther Fürth (Duitsland)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Hacking (Zweden)
H. Akko (Israël)
Halmstad (Zweden)
Hamilton (Schotland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Heerenveen (Nederland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hobro (Denemarken)
Honka (Finland)
Hull (Engeland)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Istogu (Kosovo)
Jagiellonia (Polen)
Jagodina (Servië)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Kaposvar (Hongarije)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Kilmarnock (Schotland)
Klaksvik (Faroër)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
KV Mechelen (België)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Leicester (Engeland)
Lens (Frankrijk)
FK Liepaja (Letland)
Lierse SK (België)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Liverpool (Engeland)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lusitanos (Andorra)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Marek (Bulgarije)
Mariehamn (Finland)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Midtjylland (Denemarken)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost (Servië)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
M. Saransk (Rusland)
M. Zaporozhye (Oekraïne)
MTK Boedapest (Hongarije)
Murata (San Marino)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Neustadt (Oostenrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
Niki Volos (Griekenland)
Niksic (Montenegro)
NK Zagreb (Kroatië)
Nyiregyhaza (Hongarije)
Olhanense (Portugal)
Ordino (Andorra)
Örebro (Zweden)
Paderborn (Duitsland)
Panathinaikos (Griekenland)
Parma (Italië)
Partizan (Servië)
PEC Zwolle (Nederland)
Penafiel (Portugal)
Pennarossa (San Marino)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Principat (Andorra)
PSG (Frankrijk)
Rabat Ajax (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Ramat Hasharon (Israël)
Ried (Oostenrijk)
Runavik (Faröer)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
Samtredia (Georgië)
San Giovanni (San Marino)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sevastopol (Oekraïne)
Shaktar (Oekraïne)
Shukura (Georgië)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Praag (Tsjechië)
Sligo Rovers (Ierland)
Slovacko (Tsjechië)
Smyrnis (Griekenland)
Sparta Praag (Tsjechië)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
St. Johnstone (Schotland)
St. Mirren (Schotland)
Sturm Graz (Oostenrijk)
Stuttgart (Duitsland)
Sudova (Litouwen)
Tavriya (Oekraïne)
Terek (Rusland)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
TNS (Wales)
FC Twente (Nederland)
Udinese (Italië)
UE Engordany (Andorra)
Ufa (Rusland)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
FC Utrecht (Nederland)
Vaduz (Zwitserland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vaslui (Roemenië)
Viborg (Denemarken)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Vojvodina (Servië)
Waregem (België)
West Brom (Engeland)
Widwez Lodz (Polen)
Wiltz (Luxemburg)
Wisla (Polen)
Xanthi (Griekenland)
Young Boys (Zwitserland)
Zawisza (Polen) – 1 x 0-0

Tags: , ,

Laat een reactie achter