Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Kosovaarse fans staan garant voor dubbelblank

18 november 2014 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
Fans Trepca Mitrovica juichen nieuwe 0-0 toe (foto: YouTube/TrepaMitrovica

Fans Trepca Mitrovica juichen nieuwe 0-0 toe (foto: YouTube/TrepaMitrovica

De strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal werd afgelopen week in de Europese marges uitgevochten, als gevolg van een EK-kwalificatieronde. Alle aandacht gaat daardoor uit naar Kosovo, waar fier drie brilstanden uit het vuur werden gesleept.

Slechts vijf wedstrijden eindigden in de Europese clubcompetities zoals ze begonnen. In Cyprus en Tsjechië bleven de doelen leeg tijdens twee inhaalduels.

Maar het van EK-kwalificatie uitgesloten Kosovo, waar nog niet zo lang geleden een bloedige strijd werd geleverd, grossierde in bloedeloze 0-0’s: drie keer stond er een Nullnummer op het bord.

0-0 van de week 
De meest in het oog springende was het taaie duel tussen Trepca Mitrovica en Hajvalia. Beide clubs scoorden vorige week ook al punten voor de Bloedeloze 0-0 Bokaal en in de onderlinge ontmoeting van dit weekend was het opnieuw niet raak.

Onze lokale Bokaal Translator wist het volgende verslag van de wedstrijd te bemachtigen:

B00B

 

 

Trepca vastgebonden doelpuntloze Hajvalinë

De wedstrijd die de 15e week geopend van de Raiffeisen Superliga tussen Trepca en Hajvalia, die plaatsvindt in het stadion “Adem Jashari” in Mitrovica nam, is gelijk aan 0 afgerond: 0. Beide teams toonden een gemiddeld spel en geëgaliseerd, iets wat het resultaat bewijst. Best kans gehad lokale bevolking in de eerste helft, maar het schot van 7-8 meter Kutllovci geheugen ging over de poort van Ilir Avdyli. Trepca dit was de derde wedstrijd zonder verlies na de komst van Ayat Shoshollit team tops. Na deze verzoening Trepca gerangschikt in de 10e positie met 14 punten, terwijl Hajvalia tenminste tijdelijk in tweede positie te blijven met 25 punten.

‘Marginaal land’
Voor Trepca Mitrovice was het alweer de zesde 0-0 van dit kalenderjaar, waardoor de dappere Kosovaren inmiddels zijn opgerukt naar een gedeelde tweede plaats in het klassement. ‘Je ziet vaak dat clubs uit kleinere voetballanden de absolute wil hebben om te winnen. Ook al moeten ze daarvoor met 0-0 gelijk spelen. De betekenis van zo’n Bloedeloze 0-0 Bokaal is in zo’n jong, marginaal land niet te onderschatten’, meent onze huisanalist.

Ook bij de fanatieke fans van Trepca zullen de recente successen op 0-0-gebied iets hebben losgemaakt, veronderstelt de huisanalist. Bij gebrek aan een samenvatting van de 0-0 van de week kijken we daarom even naar leuke archiefbeelden van de harde kern van Trepca-supporters, het sympathiek ogende N.F.T. Army, actief bij een training van hun favoriete club.

De uitslagen van speelronde 46 (10 t/m 16 november)

Cyprus
APOEL – Doxa 0-0

Kosovo
Ferizaj – Drita 0-0
Drenica – Trepca 89 0-0
Trepca Mitrovice – Hajvalia 0-0

Tsjechië
Bohemians 1905 – Brno 0-0

 

De stand na speelronde 46

1. Olimpija Ljubljana (Slovenië) – 7 x 0-0

2. Académica (Portugal)
Esbjerg (Denemarken)
Eskisehirspor (Turkije)
Flamurtari (Albanië)
Nantes (Frankrijk)
NK Domžale (Slovenië)
Petrolul (Roemenië)
Trabzonspor (Turkije)
Trepca Mitrovice (Kosovo) – 6 x 0-0

3. Admira (Oostenrijk)
AEK Larnaca (Cyprus)
Aris Saloniki (Griekenland)
Athletic Bilbao (Spanje)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Drita (Kosovo)
Elche (Spanje)
Ferronikeli (Kosovo)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gandzasar (Armenië)
Gomel (Wit-Rusland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Internazionale (Italië)
Kaisar (Kazachstan)
Karabukspor (Turkije)
Kasimpasa (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Ludogorets (Bulgarije)
Merani Martvili (Georgië)
Omonia (Cyprus)
Ostrava (Tsjechië)
Paks (Hongarije)
Partizani (Albanië)
Pelister (Macedonië)
Piast (Polen)
Pogon Szczecin (Polen)
Radnicki 1923 (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Rennes (Frankrijk)
Sassuolo (Italië)
Slutsk (Wit-Rusland)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
Tobol (Kazachstan)
Ujpest (Hongarije)
Zalgiris (Litouwen)
FC Zhetysu (Kazachstan) – 5 x 0-0

4. Aalborg BK (Denemarken)
Antalyaspor (Turkije)
APOEL (Cyprus)
Ararat (Armenië)
FC Astana (Kazachstan)
Aston Villa (Engeland)
Atromitos (Griekenland)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
B. Bystrica (Slowakije)
Bohemians (Ierland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Cukaricki (Servië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Doxa (Cyprus)
Drenica (Kosovo)
Ekranas (Litouwen)
Espanyol (Spanje)
Fiorentina (Italië)
Galatasaray (Turkije)
Getafe (Spanje)
Gorica (Slovenië)
Granitas K. (Litouwen)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Inter Turku (Finland)
Inverness (Schotland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
Karabakh (Azerbeidzjan)
KF Laci (Albanië)
Konyaspor (Turkije)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
Kuban (Rusland)
Lahti (Finland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Mainz (Duitsland)
Malaga (Spanje)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Napredak (Servië)
Narva (Estland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Nordsjaelland (Noorwegen)
Norrkoping (Zweden)
OFI Kreta (Griekenland)
Oostende (België)
Paide Linnameeskond (Estland)
Prishtina (Kosovo)
Rudar (Montenegro)
Shirak (Armenië)
Simurq (Azerbeidzjan)
Sliema (Malta)
Spartaks (Letland)
St. Etienne (Frankrijk)
Suduva (Litouwen)
Sutjeska (Montenegro)
Thun (Zwitserland)
Tirana (Albanië)
Trepca 89 (Kosovo)
Turnovo (Macedonië)
Valencia (Spanje)
Valladolid (Spanje)
Vardar (Macedonië)
Vestsjaelland (Denemarken)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vorskla (Oekraïne)
VPS (Finland)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 4 x 0-0

5. AA Gent (België)
Aktobe (Kazachstan)
Ararat (Armenië)
Argir (Faröer)
AS Roma (Italië)
Astra (Roemenië)
Atalanta (Italië)
Austria Wien (Oostenrijk)
Basaksehir (Turkije)
Barcelona (Spanje)
Besa (Albanië)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Burnley (Engeland)
Ceadir Lunga (Moldavië)
Celje (Slovenië)
Cherno More (Bulgarije)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Coleraine (Noord-Ierland)
Concordia (Roemenië)
CSKA Sofia (Bulgarije)
CSMS Iasi (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Derry City (Ierland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Donji Srem (Servië)
Drina Zvornik (Bosnië-H.)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dun. Streda (Slowakije)
Elfsborg (Zweden)
Erciyesspor (Turkije)
Faetano (San Marino)
Ferencvaros (Hongarije)
Ferizaj (Kosovo)
Freiburg (Duitsland)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grodig (Oostenrijk)
Hajvalia (Kosovo)
Hamburger SV / HSV (Duitsland)
Hapoel Acre (Israël)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Jihlava (Tsjechië)
Kalju (Estland)
Kalloni (Griekenland)
Kalmar (Zweden)
Kastrioti (Albanië)
1. FC Köln (Duitsland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Kosice (Slowakije)
Kruoja (Litouwen)
Kukesi (Albanië)
KuPS (Finland)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lombard Papa (Hongarije)
Lyon (Frankrijk)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mönchengladbach (Duitsland)
Montpellier (Frankrijk)
Moreirense (Portugal)
Mornar (Montenegro)
Naftan (Wit-Rusland)
Navodari (Roemenië)
Neman (Wit-Rusland)
Nice (Frankrijk)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Norwich City (Engeland)
OFK Belgrado (Servië)
OFK Petrovac (Montenegro)
Osasuna (Spanje)
Panetolikos (Griekenland)
Platanias (Griekenland)
Podbeskidzie (Polen)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-H.)
Qormi (Malta)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Renova (Macedonië)
Rio Ave (Portugal)
Rizespor (Turkije)
Ruch (Polen)
Rustavi Met.(Georgië)
Sampdoria (Italië)
Senica (Slowakije)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Sion (Zwitserland)
SJK (Finland)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië-H.)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Sunderland (Engeland)
Taraz (Kazachstan)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tomsk (Rusland)
Torino (Italië)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
FK Trakai (Litouwen)
Tre Fiori (San Marino)
Tre Penne (San Marino)
Trnava (Slowakije)
UC Dublin (Ierland)
Valletta (Malta)
Velenje (Slovenië)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Veria (Griekenland)
Victoria Rosport (Luxemburg)
Viking (Noorwegen)
Vllaznia (Albanië)
Waasland-Beveren (België)
Zavrc (Slovenië)
Zugdidi (Georgië) – 3 x 0-0

6. Aalesund (Noorwegen)
Aarau (Zwitserland)
Achnas (Cyprus)
ADO Den Haag (Nederland)
Ajax (Nederland)
Akhisar Belediye (Turkije)
Alashkert (Armenië)
Almeria (Spanje)
Altach (Oostenrijk)
Amkar (Rusland)
Anderlecht (België)
Ards (Noord-Ierland)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Ashdod (Israël)
Asteras T. (Griekenland)
Athlone (Ierland)
Atlantas (Litouwen)
Atletico Madrid (Spanje)
AZ (Nederland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Basel (Zwitserland)
Bastia (Frankrijk)
Bayern München (Duitsland)
Belenenses (Portugal)
Belshina (Wit-Rusland)
Betis (Spanje)
Bnei Sakhnin (Israël)
Bolnisi (Georgië)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Botosani (Roemenië)
Brno (Tsjechië)
Buducnost (Montenegro)
Brøndby IF (Denemarken)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Celta Vigo (Spanje)
Cercle Brugge (België)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
CFR Cluj (Roemenië)
Chelsea (Engeland)
Chievo (Italië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
Cordoba (Spanje)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
Crvena Zvezda (Servië)
Crystal Palace (Engeland)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Deportivo La Coruna (Spanje)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Djurgården (Zweden)
Dudelange (Luxemburg)
Dunaujvaros PASE (Hongarije)
Dundalk (Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Estoril (Portugal)
Ettelbruck (Luxemburg)
Evian TG (Frankrijk)
Fenerbahce (Turkije)
Feyenoord (Nederland)
Ferreira (Portugal)
FK Rostov (Rusland)
Frankfurt (Duitsland)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Genk (België)
Genoa (Italië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Grbalj (Montenegro)
Grevenmacher (Luxemburg)
Győr (Hongarije)
Guimaraes (Portugal)
Guria (Georgië)
Haladas (Hongarije)
Hannover (Duitsland)
Hapoel Raanana (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoffenheim (Duitsland)
Honved (Hongarije)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Karpaty (Oekraïne)
Kazan (Rusland)
Kerkyra (Griekenland)
Korona (Polen)
Kouklion (Cyprus)
NK Krka (Slovenië)
Lazio (Italië)
Lechia Poznan (Polen)
Leczna (Polen)
Levadiakos (Griekenland)
Leverkusen (Duitsland)
Limerick (Ierland)
Linfield (Noord-Ierland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Luzern (Zwitserland)
Manchester United (Engeland)
Maribor (Slovenië)
Mariupol (Oekraïne)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Metz (Frankrijk)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mogren (Montenegro)
Mouscron Peruwelz (België)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC (Nederland)
Nacional (Portugal)
Newcastle United (Engeland)
Nitra (Slowakije)
Novi Pazar (Servië)
Odd (Noorwegen)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Osijek (Kroatië)
Otelul (Roemenië)
Pandurii (Roemenië)
Panionios (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Partick (Schotland)
Pecsi (Hongarije)
Pieta Hotspurs (Malta)
Plzen (Tsjechië)
Podbrezova (Slowakije)
Poli Timisoara (Roemenië)
Pyunik (Armenië)
Rad (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Radomlje (Slovenië)
Randers (Denemarken)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Ravan (Azerbeidzjan)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Rumelange (Luxemburg)
Ruzomberok (Slowakije)
Sandnes (Noorwegen)
Sant Julia (Andorra)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Schalke 04 (Duitsland)
Sevilla (Spanje)
Shamrock (Ierland)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Siauliai (Litouwen)
Silkeborg (Denemarken)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Sloboda (Bosnië-H.)
Sloboda (Servië)
Sogndal (Noorwegen)
Sonderjyske (Denemarken)
Southampton (Engeland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Sporting (Portugal)
Stjarnan (IJsland)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faröer)
Strömgodset (Noorwegen)
Sumqayit City (Azerbeidzjan)
Swansea (Engeland)
Tarxien (Malta)
Toftir (Faröer)
Torpedo Moskou (Rusland)
Toulouse (Frankrijk)
TPS Turku (Finland)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
Tskhinvali (Georgië)
U. Cluj (Roemenië)
Vellaznimi (Kosovo)
Vallecano (Spanje)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Villarreal (Spanje)
Virtus (San Marino)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
Werder Bremen (Duitsland)
West Ham United (Engeland)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zestafoni (Georgië)
Zeta (Montenegro)
Zilina (Slowakije)
Zimbru (Moldavië)
Znojmo (Tsjechië)
Zorya (Oekraïne)
FC Zürich (Zwitserland) – 2 x 0-0

7. Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
AEL Limassol (Cyprus)
Afan Lido (Wales)
Airbus (Wales)
Anorthosis (Cyprus)
Anzhi (Rusland)
Apollon (Cyprus)
Apolonia Fier (Albanië)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Bala Town (Wales)
Balzan Youths (Malta)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belchatow (Polen)
Belupo (Kroatië)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Birkirkara (Malta)
Boavista (Portugal)
Borac (Servië)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Braga (Portugal)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Caen (Frankrijk)
Cagliari (Italië)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Celik (Montenegro)
Charleroi (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Cork City (Ierland)
Cosmos (San Marino)
Costuleni (Moldavië)
Daugava Riga (Letland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo Batumi (Georgië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dnipro (Oekraïne)
Domagnano (San Marino)
FC Dordrecht (Nederland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
DVTK (Hongarije)
Eibar (Spanje)
Ermis (Cyprus)
Euromilk (Macedonië)
Everton (Engeland)
Falkenbergs (Zweden)
Fiorentino (San Marino)
Fjolnir (IJsland)
Flora (Estland)
Folgore (San Marino)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gefle (Zweden)
Georgia (Georgië)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Grasshoppers (Zwitserland)
Greuther Fürth (Duitsland)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Hacking (Zweden)
Halmstad (Zweden)
Hamilton (Schotland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Heerenveen (Nederland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hobro (Denemarken)
Honka (Finland)
Hull (Engeland)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Istogu (Kosovo)
Jagiellonia (Polen)
Jagodina (Servië)
Jeunesse Canach (Luxemburg)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Kaposvar (Hongarije)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Kilmarnock (Schotland)
Klaksvik (Faroër)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
KV Mechelen (België)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Lens (Frankrijk)
FK Liepaja (Letland)
Lierse SK (België)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Liverpool (Engeland)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lusitanos (Andorra)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Marek (Bulgarije)
Mariehamn (Finland)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Midtjylland (Denemarken)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost (Servië)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
M. Saransk (Rusland)
M. Zaporozhye (Oekraïne)
MTK Boedapest (Hongarije)
Murata (San Marino)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Neustadt (Oostenrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
Niki Volos (Griekenland)
Niksic (Montenegro)
NK Zagreb (Kroatië)
Nyiregyhaza (Hongarije)
Olhanense (Portugal)
Ordino (Andorra)
Örebro (Zweden)
Paderborn (Duitsland)
Panathinaikos (Griekenland)
Parma (Italië)
Partizan (Servië)
PEC Zwolle (Nederland)
Penafiel (Portugal)
Pennarossa (San Marino)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Poti (Georgië)
Principat (Andorra)
PSG (Frankrijk)
Rabat Ajax (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Ramat Hasharon (Israël)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
Ried (Oostenrijk)
Runavik (Faröer)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
Samtredia (Georgië)
San Giovanni (San Marino)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sevastopol (Oekraïne)
Shaktar (Oekraïne)
Shukura (Georgië)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Praag (Tsjechië)
Sligo Rovers (Ierland)
Slovacko (Tsjechië)
Smyrnis (Griekenland)
Sparta Praag (Tsjechië)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
St. Johnstone (Schotland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Mirren (Schotland)
Sturm Graz (Oostenrijk)
Stuttgart (Duitsland)
Sudova (Litouwen)
Tavriya (Oekraïne)
Terek (Rusland)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
TNS (Wales)
FC Twente (Nederland)
Udinese (Italië)
UE Engordany (Andorra)
Ufa (Rusland)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
FC Utrecht (Nederland)
Vaduz (Zwitserland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vaslui (Roemenië)
Viborg (Denemarken)
Videoton (Hongarije)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Waregem (België)
West Brom (Engeland)
Westerlo (België)
Widwez Lodz (Polen)
Wiltz (Luxemburg)
Wisla (Polen)
Xanthi (Griekenland)
Young Boys (Zwitserland)
Zawisza (Polen)
Zrinjski (Bosnië-H.) – 1 x 0-0

Tags: , , ,

Laat een reactie achter