Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Académica pakt kop, hattrick Ferronikeli

6 oktober 2014 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport

In de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal gebeurde er afgelopen week weer van alles op de Europese voetbalvelden. Eén ploeg stak er bovenuit: het Portugese Académica wist de weg naar het doel eindelijk weer eens niet te vinden en nestelde zich terug aan kop.

De fans van Académica (Foto: academica.oficial)

De fans van Académica (Foto: academica.oficial)

Liefst 24 wedstrijden op de UEFA-velden eindigden afgelopen week zoals ze begonnen: in 0-0. Daaronder was de papieren topper in Nederland tussen Ajax en PEC Zwolle. De wedstrijd eindigde in een brilstand (0-0).

‘Goed dat Nederland weer eens een keertje meedoet in onze prestigieuze competitie, maar feit blijft: internationaal spreekt ons koude kikkerlandje niet mee op het gebied van wedstrijden waarbij de lederen knikker de doellijn nimmer passeerde’, stelt onze analist.

RTL Ferronikeli
Heel anders ging het toe in onder meer Kosovo. Het relatief jonge land, waar in een vrij recent verleden het bloed nog welig om de oren spatte, doet het buitengewoon aardig in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal. Vooral het nietige Ferronikeli valt op.

Ferronikeli, liefkozend wel eens ‘RTL Ferronikeli’ genoemd, speelde afgelopen weekeinde voor de derde keer op rij met 0-0 gelijk. Na een troosteloze brilstand tegen Kosova Vushtrri en een zwaarbevochten Nullnummer bij Vellaznimi keek de scorebordbediener dit keer in de thuiswedstrijd tegen Trepca Mitrovice werkloos toe: 0-0.

Bloedeloos kwartet?
‘Een doelpuntloze hattrick!’, meldt onze huisanalist enthousiast. ‘Het komt vaker voor (NK Domžale uit Slovenië flikte het nog in mei dit jaar, red.), maar het blijft altijd een puike prestatie. We zijn benieuwd of Ferronikeli, die nu gedeeld tweede staat in de ranglijst, komende week kan doorstoten tot een bloedeloos kwartet.’

Tot de 0-0 van de week schopten de dappere Kosovaren het echter niet. Die eretitel ging deze week naar de Portugese competitie, waar Académica thuis tegen Moreirense een knappe dubbelblank uit het vuur wist te slepen.

0-0 van de week

0-0 van de week

0-0 van de week
‘Académica, een ploeg uit universiteitsstad Coimbra die bekend staat om zijn hoogwaardige jeugdopleiding, begon dit seizoen erg sterk en had al snel vijf 0-0’s achter zijn naam staan’, analyseert onze analist. ‘De afgelopen maanden wisten de teleurstellende Portugezen echter steeds trefzeker te zijn. Tegen het mompelend uit te spreken Moreirense stond er na 90 minuten echter eindelijk weer eens een brilstand op het bord: 0-0 dus.’

De ploeg staat daarmee met zes 0-0’s weer fier aan kop in de ranglijst om de Bloedeloze 0-0 Bokaal, samen met Eskisehirspor (Turkije), Nantes (Frankrijk), NK Domžale (Slovenië), Olimpija Ljubljana (Slovenië) en Trabzonspor (Turkije).

De Gele Kanarie beschikt helaas niet over de rechten van de Portugese competitie. Wel kunnen we op het gemakje kijken naar de persconferentie van Académica-trainer Paulo Sérgio, die vanwege het 0-0 gelijkspel meteen maar twee flesjes Sagres had klaargezet. Proost!

De uitslagen van speelronde 40 (29 september t/m 5 oktober)

Albanië
Partizani – Flamurtari 0-0
Skenderbeu – Tirana 0-0

België
Anderlecht – Genk 0-0
Westerlo – AA Gent 0-0

Bosnië-Herzegovina
Drina Zvornik – Sloboda 0-0

Bulgarije
Ludogorets – Slavia Sofia 0-0

Cyprus
AEK Larnaca – Ermis 0-0

Denemarken
Randers – Nordsjaelland 0-0

Estland
Narva – Paide Linnameeskond 0-0

Georgië
Din. Tbilisi – Merani Martvili 0-0
Zugdidi – Torpedo Kutaisi 0-0

Kazachstan
Shakhtar K. – Kairat Almaty 0-0

Kosovo
Ferronikeli – Trepca Mitrovice 0-0

Luxemburg
Rumelange – Ettelbruck 0-0

Moldavië
Dacia Chisinau – Ceadir Lunga 0-0

Nederland
Ajax – PEC Zwolle 0-0

Noorwegen
Sarpsborg 08 – Strömsgodset 0-0

Portugal
Nacional – Rio Ave 0-0
Académica – Moreirense 0-0

Roemenië
Concordia – Rapid Boekarest 0-0

San Marino
Fiorentino – Libertas 0-0

Servië
Sp. Subotica – Napredak 0-0

Turkije
Gaziantepspor – Basaksehir 0-0

Wit-Rusland
FC Minsk – Slutsk 0-0

De stand na speelronde 40

1. Académica (Portugal)
Eskisehirspor (Turkije)
Nantes (Frankrijk)
NK Domžale (Slovenië)
Olimpija Ljubljana (Slovenië)
Trabzonspor (Turkije) – 6 x 0-0

2. AEK Larnaca (Cyprus)
Aris Saloniki (Griekenland)
BATE (Wit-Rusland)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Esbjerg (Denemarken)
Ferronikeli (Kosovo)
Flamurtari (Albanië)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gandzasar (Armenië)
Gomel (Wit-Rusland)
Internazionale (Italië)
Kaisar (Kazachstan)
Karabukspor (Turkije)
Kasimpasa (Turkije)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Ludogorets (Bulgarije)
Omonia (Cyprus)
Partizani (Albanië)
Pogon Szczecin (Polen)
Slutsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
Tobol (Kazachstan)
FC Zhetysu (Kazachstan) – 5 x 0-0

3. Aalborg BK (Denemarken)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
FC Astana (Kazachstan)
Athletic Bilbao (Spanje)
Atromitos (Griekenland)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
Banga (Litouwen)
B. Bystrica (Slowakije)
Bohemians (Ierland)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Fiorentina (Italië)
Galatasaray (Turkije)
Gorica (Slovenië)
Inter Turku (Finland)
Inverness (Schotland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
Kecskemeti (Hongarije)
KF Laci (Albanië)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
Lahti (Finland)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Malaga (Spanje)
Merani Martvili (Georgië)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Napredak (Servië)
Narva (Estland)
Norrkoping (Zweden)
Ostrava (Tsjechië)
Paide Linnameeskond (Estland)
Petrolul (Roemenië)
Piast (Polen)
Radnicki Nis (Servië)
Rennes (Frankrijk)
Simurq (Azerbeidzjan)
Soligorsk (Wit-Rusland)
St. Etienne (Frankrijk)
Trepca Mitrovice (Kosovo)
Ujpest (Hongarije)
Valladolid (Spanje)
Vestsjaelland (Denemarken)
VPS (Finland)
Zalgiris (Litouwen)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 4 x 0-0

4. AA Gent (België)
Admira (Oostenrijk)
Aktobe (Kazachstan)
APOEL (Cyprus)
Ararat (Armenië)
Argir (Faröer)
Aston Villa (Engeland)
Austria Wien (Oostenrijk)
Barcelona (Spanje)
Besa (Albanië)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Burnley (Engeland)
Ceadir Lunga (Moldavië)
Celje (Slovenië)
Cherno More (Bulgarije)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Coleraine (Noord-Ierland)
Concordia (Roemenië)
CSMS Iasi (Roemenië)
Cukaricki (Servië)
Derry City (Ierland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Donji Srem (Servië)
Doxa (Cyprus)
Drenica (Kosovo)
Drita (Kosovo)
Dun. Streda (Slowakije)
Elfsborg (Zweden)
Espanyol (Spanje)
Faetano (San Marino)
Freiburg (Duitsland)
Getafe (Spanje)
Granitas K. (Litouwen)
Grodig (Oostenrijk)
Hamburger SV / HSV (Duitsland)
Hapoel Acre (Israël)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
IFK Göteborg (Zweden)
Kalju (Estland)
Kalmar (Zweden)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Kastrioti (Albanië)
1. FC Köln (Duitsland)
Konyaspor (Turkije)
Kosice (Slowakije)
Kuban (Rusland)
Kukesi (Albanië)
KuPS (Finland)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lyon (Frankrijk)
Mainz (Duitsland)
Montpellier (Frankrijk)
Moreirense (Portugal)
Mornar (Montenegro)
Navodari (Roemenië)
Neman (Wit-Rusland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Nice (Frankrijk)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Nordsjaelland (Denemarken)
Norwich City (Engeland)
OFI Kreta (Griekenland)
OFK Petrovac (Montenegro)
Oostende (België)
Osasuna (Spanje)
Paks (Hongarije)
Panetolikos (Griekenland)
Pelister (Macedonië)
Podbeskidzie (Polen)
Prijedor (Bosnië-H.)
Prishtina (Kosovo)
Radnicki 1923 (Servië)
Renova (Macedonië)
Rio Ave (Portugal)
Rizespor (Turkije)
Ruch (Polen)
Rustavi Met.(Georgië)
Sassuolo (Italië)
Senica (Slowakije)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Shirak (Armenië)
SJK (Finland)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië-H.)
Sliema (Malta)
Spartaks (Letland)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Suduva (Litouwen)
Sunderland (Engeland)
Sutjeska (Montenegro)
Taraz (Kazachstan)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
Tirana (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tomsk (Rusland)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
FK Trakai (Litouwen)
Tre Penne (San Marino)
UC Dublin (Ierland)
Valencia (Spanje)
Valletta (Malta)
Vardar (Macedonië)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Veria (Griekenland)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Viking (Noorwegen)
Vllaznia (Albanië)
Waasland-Beveren (België)
Zavrc (Slovenië)
Zugdidi (Georgië) – 3 x 0-0

5. Aalesund (Noorwegen)
ADO Den Haag (Nederland)
Ajax (Nederland)
Akhisar Belediye (Turkije)
Alashkert (Armenië)
Almeria (Spanje)
Amkar (Rusland)
Anderlecht (België)
Ards (Noord-Ierland)
Ashdod (Israël)
AS Roma (Italië)
Astra (Roemenië)
Athlone (Ierland)
Atletico Madrid (Spanje)
AZ (Nederland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Basaksehir (Turkije)
Basel (Zwitserland)
Bastia (Frankrijk)
Belenenses (Portugal)
Belshina (Wit-Rusland)
Betis (Spanje)
Bnei Sakhnin (Israël)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Botosani (Roemenië)
Buducnost (Montenegro)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Cercle Brugge (België)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
CFR Cluj (Roemenië)
Chelsea (Engeland)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
Crystal Palace (Engeland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Dainava Alytus (Litouwen)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Dila Gori (Georgië)
Djurgården (Zweden)
Drina Zvornik (Bosnië-H.)
Dudelange (Luxemburg)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dunaujvaros PASE (Hongarije)
Elazigspor (Turkije)
Erciyesspor (Turkije)
Estoril (Portugal)
Ettelbruck (Luxemburg)
Evian TG (Frankrijk)
Fenerbahce (Turkije)
Ferencvaros (Hongarije)
Ferreira (Portugal)
Frankfurt (Duitsland)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genk (België)
Genoa (Italië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grbalj (Montenegro)
Grevenmacher (Luxemburg)
Guimaraes (Portugal)
Guria (Georgië)
Hajvalia (Kosovo)
Haladas (Hongarije)
Hannover (Duitsland)
Hapoel Raanana (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoffenheim (Duitsland)
Hradec Kralove (Tsjechië)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Jihlava (Tsjechië)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Kazan (Rusland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona (Polen)
Kouklion (Cyprus)
NK Krka (Slovenië)
Kruoja (Litouwen)
Lazio (Italië)
Lechia Poznan (Polen)
Limerick (Ierland)
Linfield (Noord-Ierland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lombard Papa (Hongarije)
Manchester United (Engeland)
Maribor (Slovenië)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mogren (Montenegro)
Mönchengladbach (Duitsland)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC (Nederland)
Nacional (Portugal)
Naftan (Wit-Rusland)
Newcastle United (Engeland)
Nitra (Slowakije)
Novi Pazar (Servië)
Odd (Noorwegen)
Osijek (Kroatië)
Pandurii (Roemenië)
Panionios (Griekenland)
Pecsi (Hongarije)
Plzen (Tsjechië)
Poli Timisoara (Roemenië)
Pribram (Tsjechië)
Qormi (Malta)
Rad (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Radomlje (Slovenië)
Randers (Denemarken)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Ravan (Azerbeidzjan)
Rovaniemi (Finland)
Rudar (Montenegro)
Rumelange (Luxemburg)
Sampdoria (Italië)
Sandnes (Noorwegen)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Schalke 04 (Duitsland)
Sevilla (Spanje)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Silkeborg (Denemarken)
Sion (Zwitserland)
Sloboda (Servië)
Sogndal (Noorwegen)
Sonderjyske (Denemarken)
Southampton (Engeland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Sporting (Portugal)
Stjarnan (IJsland)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faröer)
Strömgodset (Noorwegen)
Tarxien (Malta)
Toftir (Faröer)
Torino (Italië)
Toulouse (Frankrijk)
TPS Turku (Finland)
Tre Fiori (San Marino)
Trepca 89 (Kosovo)
Trnava (Slowakije)
Tskhinvali (Georgië)
Turnovo (Macedonië)
U. Cluj (Roemenië)
Vellaznimi (Kosovo)
Vallecano (Spanje)
Velenje (Slovenië)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Villarreal (Spanje)
Vorskla (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
Werder Bremen (Duitsland)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zeta (Montenegro)
Zimbru (Moldavië)
Znojmo (Tsjechië)
FC Zürich (Zwitserland) – 2 x 0-0

6. Aarau (Zwitserland)
Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
Achnas (Cyprus)
AEL Limassol (Cyprus)
Afan Lido (Wales)
Airbus (Wales)
Altach (Oostenrijk)
Anzhi (Rusland)
Apollon (Cyprus)
Apolonia Fier (Albanië)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Asteras T. (Griekenland)
Atalanta (Italië)
Atlantas (Litouwen)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Bala Town (Wales)
Bayern München (Duitsland)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belchatow (Polen)
Belupo (Kroatië)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Birkirkara (Malta)
Boavista (Portugal)
Bolnisi (Georgië)
Borac (Servië)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Braga (Portugal)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brno (Tsjechië)
Brøndby IF (Denemarken)
Caen (Frankrijk)
Cagliari (Italië)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Celik (Montenegro)
Celta Vigo (Spanje)
Chievo (Italië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Cordoba (Spanje)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
Crvena Zvezda (Servië)
Daugava Riga (Letland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
FC Dordrecht (Nederland)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
Eibar (Spanje)
Ermis (Cyprus)
Euromilk (Macedonië)
Falkenbergs (Zweden)
Ferizaj (Kosovo)
Feyenoord (Nederland)
Fiorentino (San Marino)
Fjolnir (IJsland)
FK Rostov (Rusland)
Flora (Estland)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gefle (Zweden)
Genclerbirligi (Turkije)
Giannina (Griekenland)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Grasshoppers (Zwitserland)
Greuther Fürth (Duitsland)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Győr (Hongarije)
Hacking (Zweden)
Halmstad (Zweden)
Hamilton (Schotland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Heerenveen (Nederland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hobro (Denemarken)
Honka (Finland)
Honved (Hongarije)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Jagiellonia (Polen)
Jagodina (Servië)
Jeunesse Canach (Luxemburg)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kalloni (Griekenland)
Kaposvar (Hongarije)
Karpaty (Oekraïne)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Kerkyra (Griekenland)
Kilmarnock (Schotland)
Klaksvik (Faroër)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
KV Mechelen (België)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Leczna (Polen)
Lens (Frankrijk)
Leverkusen (Duitsland)
Lierse SK (België)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Marek (Bulgarije)
Mariehamn (Finland)
Mariupol (Oekraïne)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Metz (Frankrijk)
Midtjylland (Denemarken)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
Mouscron Peruwelz (België)
M. Saransk (Rusland)
MTK Boedapest (Hongarije)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Niedercorn (Luxemburg)
Niksic (Montenegro)
Nyiregyhaza (Hongarije)
OFK Belgrado (Servië)
Olhanense (Portugal)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Örebro (Zweden)
Otelul (Roemenië)
Paderborn (Duitsland)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Parma (Italië)
Partick (Schotland)
Partizan (Servië)
PEC Zwolle (Nederland)
Penafiel (Portugal)
Pennarossa (San Marino)
Pieta Hotspurs (Malta)
Platanias (Griekenland)
Podbrezova (Slowakije)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Principat (Andorra)
PSG (Frankrijk)
Pyunik (Armenië)
Rabat Ajax (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Ramat Hasharon (Israël)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Runavik (Faröer)
Ruzimberok (Slowakije)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sant Julia (Andorra)
Sevastopol (Oekraïne)
Shamrock (Ierland)
Shukura (Georgië)
Siauliai (Litouwen)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Praag (Tsjechië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Sligo Rovers (Ierland)
Sloboda (Bosnië-H.)
Slovacko (Tsjechië)
Smyrnis (Griekenland)
Sparta Praag (Tsjechië)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Mirren (Schotland)
Stuttgart (Duitsland)
Sudova (Litouwen)
Sumgayit City (Azerbeidzjan)
Swansea (Engeland)
Tavriya (Oekraïne)
Terek (Rusland)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
Thun (Zwitserland)
TNS (Wales)
Torpedo Moskou (Rusland)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
FC Twente (Nederland)
Udinese (Italië)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
FC Utrecht (Nederland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vaslui (Roemenië)
Viborg (Denemarken)
Victoria Rosport (Luxemburg)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Virtus (San Marino)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Waregem (België)
West Brom (Engeland)
Westerlo (België)
West Ham United (Engeland)
Widwez Lodz (Polen)
Wisla (Polen)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Xanthi (Griekenland)
Young Boys (Zwitserland)
Zawisza (Polen)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zestafoni (Georgië) Bolnisi
Zilina (Slowakije)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië-H.) – 1 x 0-0

Tags: , , , , ,

Laat een reactie achter