Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Huisanalist: ‘Zeg nooit nooit in de Bloedeloze 0-0 Bokaal’

25 augustus 2014 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
Sudava - Ekranas, vlak voor tijd.

Sudava – Ekranas, vlak voor tijd.

Het was een middelmatige week op het gebied van Europese voetbalwedstrijden die eindigden zoals ze begonnen. De strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal blijft daardoor open. ‘Maar zeg nooit nooit’, stelt onze huisanalist.

Op de UEFA-velden eindigden afgelopen week 26 wedstrijden in een bloedeloze 0-0, maar veel veranderingen aan kop leverde dat niet. We vroegen aan onze huisanalist naar een duiding van de doelpuntloze uitslagen van deze week.

‘Je ziet dat de kopgroep nog altijd ongewijzigd is. Dat betekent dat we elf ploegen blijven houden die dit kalenderjaar vijf keer een officieel duel hebben gespeeld waarbij de bediener van het scorebord net zo goed thuis had kunnen blijven. Kortom: de bal blijft voorlopig nog rond’, aldus onze 0-0 expert.

Paprika’s
Welk land sprong er deze week uit, vroegen we vervolgens aan onze huisanalist. ‘Je ziet dat in Hongarije, normaal gesproken een competitie waar de doelpunten je als paprika’s om de oren vliegen, deze week drie keer een brilstand werd genoteerd. Opvallend. Met name het treffen tussen Lombard Papa en Győr (uitslag: 0-0) was van een saaiheid dat de Kozakken er geen goulash van lusten’, aldus de huisanalist.

Waren er nog clubs waarvan je deze week kon zeggen: die club heeft het opvallend gedaan? Onze huisanalist: ‘Je ziet dat liefst zeven clubs afgelopen week hun vierde doelpuntloze gelijkspel van het jaar scoorden. Daarmee komen ze op een gedeelde tweede plaats, achter de kopgroep. Toch opmerkelijk.’

Het logo van Slutsk

Het logo van Slutsk

Gewillige Slutsk
De huisanalist: ‘Het gaat om de Franse clubs Rennes en St Etienne, die in een onderling duel elkaars keepers niet wisten te verschalken, het Kazachse Kaisar , dat twee clean sheets meenam bij Shakhtar Karagandy, en Olimpija Ljubljana, dat in de Sloveense competitie een Nullnummer neerzette tegen Gorica.’

‘Verder zagen we het Slowaakse Banská Bystrica oprukken, dat vergat te scoren tegen het offensief krachteloze Dunajská Streda. In Wit-Rusland kwam Dinamo Minsk niet verder dan een 0-0 in de uitwedstrijd tegen het toch gewillige Slutsk’, aldus de huisanalist. Toch was geen van deze ploegen verantwoordelijk voor de 0-0 van de week.

0-0 van de week
De meest aansprekende dubbelblank werd dit keer in Litouwen gespeeld, waar Suduva gastheer was van de competitiewedstrijd tegen Ekranas. De scheidsrechter hoefde niet één keer naar de middenstip te wijzen waardoor de eindstand al voor het eerste fluitsignaal was bereikt. Voor Ekranas was het de vierde 0-0 van het kalenderjaar, waarmee ook deze Litouwers op een gedeelde tweede plek staan. ‘Het kan dus nog alle kanten op’, aldus onze huisanalist.

Check hieronder het integrale verslag van de 0-0 van de week: Suduva – Ekranas.

Ook leuk: de reacties van beide trainers na afloop van de 0-0 van de week.

Dat brengt ons bij de cijfers. 

De uitslagen van speelronde 34 (18 t/m 24 augustus)

Denemarken
Hobro – Nordsjaelland 0-0

Duitsland
1. FC Köln – HSV 0-0

Engeland
Southampton – West Brom 0-0
Aston Villa – Newcastle 0-0

Faröer
Argir – Streymur 0-0

Frankrijk
St. Etienne – Rennes 0-0
Evian TG – PSG 0-0

Georgië
Rustavi Met. – Guria 0-0

Hongarije
Lombard Papa – Győr 0-0
Kecskemeti – Dunaujvaros PASE 0-0
Paks – Ujpest 0-0

Kazachstan
Shakhtar K. – Kaisar 0-0
Spartak Semey – Taraz 0-0

Kosovo
Drita – Vellaznimi 0-0

Litouwen
Suduva – Ekranas 0-0

Macedonië
Rabotnicki – Sileks 0-0

Malta
Valletta – Tarxien 0-0

Moldavië
Zimbru – Ceadir Lunga 0-0
Sheriff Tiraspol – Milsami 0-0

Nederland
Go Ahead Eagles – FC Dordrecht 0-0

Polen
Ruch – Lech Poznań 0-0

Roemenië
Concordia – Dinamo Boekarest 0-0

Servië
Borac – Cukaricki 0-0

Slovenië
Olimpija Ljubljana – Gorica 0-0

Slowakije
B. Bystrica – Dun. Streda 0-0

Wit-Rusland
Slutsk – Dinamo Minsk 0-0

De stand na speelronde 34

1. Académica (Portugal)
Aris Saloniki (Griekenland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Esbjerg (Denemarken)
Eskisehirspor (Turkije)
Gandzasar (Armenië)
Kasimpasa (Turkije)
Nantes (Frankrijk)
NK Domžale (Slovenië)
Omonia (Cyprus)
Pogon Szczecin (Polen) – 5 x 0-0

2. AEK Larnaca (Cyprus)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
FC Astana (Kazachstan)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
B. Bystrica (Slowakije)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gomel (Wit-Rusland)
Internazionale (Italië)
Inverness (Schotland)
Kaisar (Kazachstan)
Karabukspor (Turkije)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Ludogorets (Bulgarije)
Olimpija Ljubljana (Slovenië)
Ostrava (Tsjechië)
Petrolul (Roemenië)
Radnicki Nis (Servië)
Rennes (Frankrijk)
Simurq (Azerbeidzjan)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
St. Etienne (Frankrijk)
Trabzonspor (Turkije)
Valladolid (Spanje)
Vestsjaelland (Denemarken)
Zalgiris (Litouwen)
FC Zhetysu (Kazachstan) – 4 x 0-0

3. Aalborg BK (Denemarken)
Ararat (Armenië)
Argir (Faröer)
Aston Villa (Engeland)
Athletic Bilbao (Spanje)
Atromitos (Griekenland)
Besa (Albanië)
Bohemians (Ierland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Cherno More (Bulgarije)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Cukaricki (Servië)
Derry City (Ierland)
Donji Srem (Servië)
Doxa (Cyprus)
Drenica (Kosovo)
Drita (Kosovo)
Dun. Streda (Slowakije)
Flamurtari (Albanië)
Galatasaray (Turkije)
Getafe (Spanje)
Gorica (Slovenië)
Granitas K. (Litouwen)
Hapoel Acre (Israël)
Kalju (Estland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Kastrioti (Albanië)
Kecskemeti (Hongarije)
Lahti (Finland)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lyon (Frankrijk)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Narva (Estland)
Navodari (Roemenië)
Nice (Frankrijk)
Norrkoping (Zweden)
Norwich City (Engeland)
OFI Kreta (Griekenland)
OFK Petrovac (Montenegro)
Oostende (België)
Osasuna (Spanje)
Paide Linnameeskond (Estland)
Paks (Hongarije)
Partizani (Albanië)
Piast (Polen)
Podbeskidzie (Polen)
Prijedor (Bosnië-H.)
Radnicki 1923 (Servië)
Renova (Macedonië)
Rizespor (Turkije)
Ruch (Polen)
Rustavi Met.(Georgië)
Shirak (Armenië)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Slask (Polen)
Slutsk (Wit-Rusland)
Suduva (Litouwen)
Sutjeska (Montenegro)
Tobol (Kazachstan)
Tomsk (Rusland)
Trepca Mitrovice (Kosovo)
Tre Penne (San Marino)
UC Dublin (Ierland)
Valencia (Spanje)
Valletta (Malta)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Veria (Griekenland)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Viking (Noorwegen)
Waasland-Beveren (België)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 3 x 0-0

4. AA Gent (België)
Aalesund (Noorwegen)
Admira (Oostenrijk)
Akhisar Belediye (Turkije)
Aktobe (Kazachstan)
Alashkert (Armenië)
Almeria (Spanje)
Amkar (Rusland)
APOEL (Cyprus)
Ards (Noord-Ierland)
AS Roma (Italië)
Austria Wien (Oostenrijk)
AZ (Nederland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Barcelona (Spanje)
Basel (Zwitserland)
Belenenses (Portugal)
Belshina (Wit-Rusland)
Betis (Spanje)
Bnei Sakhnin (Israël)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Cercle Brugge (België)
CFR Cluj (Roemenië)
Chelsea (Engeland)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Coleraine (Noord-Ierland)
Concordia (Roemenië)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
CSKA Sofia (Bulgarije)
CSMS Iasi (Roemenië)
Djurgården (Zweden)
Dukla Praag (Tsjechië)
Elazigspor (Turkije)
Elfsborg (Zweden)
Espanyol (Spanje)
Estoril (Portugal)
Evian TG (Frankrijk)
Faetano (San Marino)
Ferreira (Portugal)
Ferronikeli (Kosovo)
Fiorentina (Italië)
Frankfurt (Duitsland)
Gaz Metan (Roemenië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Grevenmacher (Luxemburg)
Guimaraes (Portugal)
Guria (Georgië)
Hajvalia (Kosovo)
Hapoel Raanana (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Hradec Kralove (Tsjechië)
HSV (Duitsland)
IFK Göteborg (Zweden)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Inter Turku (Finland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Kalmar (Zweden)
Kazan (Rusland)
KF Laci (Albanië)
Konyaspor (Turkije)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona (Polen)
Kosice (Slowakije)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
Kouklion (Cyprus)
Kuban (Rusland)
Kukesi (Albanië)
Lazio (Italië)
Lechia Poznan (Polen)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Limerick (Ierland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Malaga (Spanje)
Merani Martvili (Georgië)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Montpellier (Frankrijk)
Mornar (Montenegro)
Myjava (Slowakije)
NAC (Nederland)
Naftan (Wit-Rusland)
Napredak (Servië)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Neman (Wit-Rusland)
Newcastle United (Engeland)
Nitra (Slowakije)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Nordsjaelland (Denemarken)
Novi Pazar (Servië)
Odd (Noorwegen)
Pandurii (Roemenië)
Panetolikos (Griekenland)
Panionios (Griekenland)
Pecsi (Hongarije)
Plzen (Tsjechië)
Poli Timisoara (Roemenië)
Pribram (Tsjechië)
Prishtina (Kosovo)
Rad (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Ravan (Azerbeidzjan)
Rio Ave (Portugal)
Rudar (Montenegro)
Sandnes (Noorwegen)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Sevilla (Spanje)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Silkeborg (Denemarken)
Sion (Zwitserland)
SJK (Finland)
Slavija (Bosnië-H.)
Sliema (Malta)
Sloboda (Servië)
Sogndal (Noorwegen)
Sonderjyske (Denemarken)
Southampton (Engeland)
Spartaks (Letland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Sporting (Portugal)
Steaua Boekarest (Roemenië)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faröer)
Taraz (Kazachstan)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Toftir (Faröer)
Toulouse (Frankrijk)
FK Trakai (Litouwen)
Trnava (Slowakije)
U. Cluj (Roemenië)
Ujpest (Hongarije)
Vardar (Macedonië)
Velenje (Slovenië)
Vllaznia (Albanië)
Vorskla (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
VPS (Finland)
Werder Bremen (Duitsland)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Znojmo (Tsjechië) – 2 x 0-0

5. Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
Achnas (Cyprus)
ADO Den Haag (Nederland)
Afan Lido (Wales)
Ajax (Nederland)
Altach (Oostenrijk)
Anderlecht (België)
Anzhi (Rusland)
Apollon (Cyprus)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Ashdod (Israël)
Asteras T. (Griekenland)
Astra (Roemenië)
Athlone (Ierland)
Atlantas (Litouwen)
Atletico Madrid (Spanje)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Bastia (Frankrijk)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Birkirkara (Malta)
Bolnisi (Georgië)
Borac (Servië)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Botosani (Roemenië)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brno (Tsjechië)
Brøndby IF (Denemarken)
Buducnost (Montenegro)
Cagliari (Italië)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Ceadir Lunga (Moldavië)
Celik (Montenegro)
Celje (Slovenië)
Celta Vigo (Spanje)
Chievo (Italië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
Crystal Palace (Engeland)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Dainava Alytus (Litouwen)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Differdange (Luxemburg)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
FC Dordrecht (Nederland)
Dudelange (Luxemburg)
Dunaujvaros PASE (Hongarije)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
Erciyesspor (Turkije)
Euromilk (Macedonië)
Falkenbergs (Zweden)
Fenerbahce (Turkije)
Ferencvaros (Hongarije)
Ferizaj (Kosovo)
FK Rostov (Rusland)
Flora (Estland)
Freiburg (Duitsland)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gaziantepspor (Turkije)
Gefle (Zweden)
Genclerbirligi (Turkije)
Genk (België)
Genoa (Italië)
Giannina (Griekenland)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Granada (Spanje)
Grasshoppers (Zwitserland)
Grbalj (Montenegro)
Greuther Fürth (Duitsland)
Grodig (Oostenrijk)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Győr (Hongarije)
Hacking (Zweden)
Haladas (Hongarije)
Halmstad (Zweden)
Hannover (Duitsland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Heerenveen (Nederland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hobro (Denemarken)
Hoffenheim (Duitsland)
Honka (Finland)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Jagodina (Servië)
Jihlava (Tsjechië)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Kalloni (Griekenland)
Kaposvar (Hongarije)
Karpaty (Oekraïne)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Klaksvik (Faroër)
1. FC Köln (Duitsland)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
NK Krka (Slovenië)
Kruoja (Litouwen)
KuPS (Finland)
KV Mechelen (België)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Lierse SK (België)
Linfield (Noord-Ieland)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lombard Papa (Hongarije)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Mainz (Duitsland)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Manchester United (Engeland)
Marek (Bulgarije)
Maribor (Slovenië)
Mariehamn (Finland)
Mariupol (Oekraïne)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Metz (Frankrijk)
Midtjylland (Denemarken)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mogren (Montenegro)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
Mouscron Peruwelz (België)
M. Saransk (Rusland)
MTK Boedapest (Hongarije)
Nacional (Portugal)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Niedercorn (Luxemburg)
Niksic (Montenegro)
OFK Belgrado (Servië)
Olhanense (Portugal)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Örebro (Zweden)
Osijek (Kroatië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Parma (Italië)
Partick (Schotland)
Partizan (Servië)
Pelister (Macedonië)
Pennarossa (San Marino)
Platanias (Griekenland)
Port Talbot (Wales)
Principat (Andorra)
PSG (Frankrijk)
Pyunik (Armenië)
Qormi (Malta)
Rabat Ajax (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Ramat Hasharon (Israël)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Rumelange (Luxemburg)
Runavik (Faröer)
Ruzimberok (Slowakije)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
Sampdoria (Italië)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sant Julia (Andorra)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Sassuolo (Italië)
Sevastopol (Oekraïne)
Shamrock (Ierland)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Shukura (Georgië)
Siauliai (Litouwen)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Praag (Tsjechië)
Sligo Rovers (Ierland)
Slovacko (Tsjechië)
Smyrnis (Griekenland)
Spartak Moskou (Rusland)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
Stjarnan (IJsland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Mirren (Schotland)
Strömgodset (Noorwegen)
Stuttgart (Duitsland)
Sumgayit City (Azerbeidzjan)
Sunderland (Engeland)
Tarxien (Malta)
Tavriya (Oekraïne)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
Thun (Zwitserland)
Tirana (Albanië)
TNS (Wales)
Torino (Italië)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
Torpedo Moskou (Rusland)
TPS Turku (Finland)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
Tre Fiori (San Marino)
Tskhinvali (Georgië)
Turnovo (Macedonië)
Udinese (Italië)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vallecano (Spanje)
Vaslui (Roemenië)
Vellaznimi (Kosovo)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Viborg (Denemarken)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Villarreal (Spanje)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Waregem (België)
West Brom (Engeland)
West Ham United (Engeland)
Widwez Lodz (Polen)
Wisla (Polen)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Young Boys (Zwitserland)
Zawisza (Polen)
Zavrc (Slovenië)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zestafoni (Georgië) Bolnisi
Zeta (Montenegro)
Zilina (Slowakije)
Zimbru (Moldavië)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië-H.)
Zugdidi (Georgië)
Zürich – 1 x 0-0

Tags: , , , ,

Laat een reactie achter