Paste your Google Webmaster Tools verification code here

FC Gandzasar voegt zich bij bloedeloze kopgroep

20 augustus 2014 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
Het sfeervolle stadion van FC Gandzasar (Foto: Arminy)

Het sfeervolle stadion van FC Gandzasar (Foto: Arminy)

De kopgroep in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal is afgelopen week met liefst drie Europese toppers uitgebreid: Gandzasar (Armenië), Esbjerg (Zweden) én Pogon Szczecin (Polen) scoorden hun vijfde 0-0 van het jaar. Spannend!

‘Het was een week om de 0-0 vingers bij af te likken’, aldus de huisanalist na het aanschouwen van de samenvattingen van de 26 wedstrijden op de Europese velden die afgelopen week in een doelpuntloos gelijkspel eindigden.

Aan kop van het klassement bevindt zich al geruime tijd een forse kopgroep, waar afgelopen week liefst drie ploegen bijkwamen. Het Deense Esbjerg meldde zich bovenin met z’n vijfde 0-0 van het jaar door in een troosteloos thuisduel met Silkeborg het doel niet te kunnen vinden, terwijl de tegenstander vergat te scoren. Eindstand: 0-0, een stand die al bij rust was bereikt.

Nul op rekest
Ook Pogon Szczecin mag zich sinds deze week trotse koploper in de Bloedeloze 0-0 Bokaal noemen. De Poolse Traditionsverein kreeg het defensief sterke en offensief zwakke Piast op bezoek. In een matige wedstrijd kregen de toeschouwers nul op het rekest en hoefde de scheidsrechter geen enkele keer naar de middenstip te wijzen. Na 90 minuten gaf het scorebord dezelfde stand aan als bij het eerste fluitsignaal: 0-0.

De 0-0 van de week kwam echter niet uit Denemarken of Polen, en ook niet uit Estland waar het schitterende affiche Infonet – Paide Linnameeskond de aandacht trok (uitslag: 0-0), maar uit Armenië.

0-00-0 van de week
In het uitermate sfeervolle Gandzasar-Stadion in Kapan (provincie Sunyik) wist de plaatselijke FC Gandzasar voor de vijfde keer dit jaar de doellijntechnologie  overbodig te maken. Dat gebeurde in een door muzikaal getoeter overschaduwd  duel met FC Ulisses. ‘Een pikant affiche’, wist onze huisanalist.

De wedstrijd FC Gandzasar – FC Ulisess is namelijk onderwerp van een onderzoek naar matchfixing. ‘Het ging daarbij overigens wel om een oefenwedstrijd, dus de Bloedeloze 0-0 Bokaal had er niets mee te maken’, aldus onze analist.

Pikant
Pikant was het wel, blijkt uit de berichtgeving van het doorgaans betrouwbare Bloomberg.com:

Bloomberg.com

 

Muzikale toeters
Tijdens de 0-0 van de week was daar allemaal geen sprake van. Check de samenvatting van FC Gandzasar – FC Ulisess en let vooral op de muzikale toeters in het publiek.

De uitslagen van speelronde 33 (11 t/m 17 augustus)

Armenië
Gandzasar – Ulisses 0-0

Azerbeidzjan
Karabakh – Inter Baku 0-0

Bulgarije
Haskovo – Lokomotiv Sofia 0-0
Marek – Lokomotiv Plovdiv 0-0

Denemarken
Esbjerg – Silkeborg 0-0

Estland
Infonet – Paide Linnameeskond 0-0

Frankrijk
Lorient – Nice 0-0

Georgië
Zugdidi – Rustavi Met. 0-0
Guria – Shukura 0-0
Torpedo Kutaisi – Dila Gori 0-0

Litouwen
Dainava Alytus – Granitas K. 0-0

Luxemburg
Dudelange – Mondorf 0-0
Grevenmacher – Differdange 0-0

Oekraïne
Ch. Odessa – Zorya 0-0

Polen
Slask – Cracovia 0-0
Pogon Szczecin – Piast 0-0

Roemenië
Petrolul – Rapid Boekarest 0-0

Rusland
M. Saransk – Kuban 0-0
Arsenal Tula – Kazan 0-0

Schotland
Inverness – Dundee FC 0-0

Servië
Radnicki 1923 – Napredak 0-0
OFK Belgrado – Sp. Subotica 0-0

Tsjechië
Liberec – Dukla Praag 0-0

Wit-Rusland
Dinamo Minsk – Zhodino 0-0
Slutsk – Naftan 0-0

Zweden
Gefle – Malmö 0-0

De stand na speelronde 33

1. Académica (Portugal)
Aris Saloniki (Griekenland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Esbjerg (Denemarken)
Eskisehirspor (Turkije)
Gandzasar (Armenië)
Kasimpasa (Turkije)
Nantes (Frankrijk)
NK Domžale (Slovenië)
Omonia (Cyprus)
Pogon Szczecin (Polen) – 5 x 0-0

2. AEK Larnaca (Cyprus)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
FC Astana (Kazachstan)
Atyrau (Kazachstan)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Bylis (Albanië)
Elche (Spanje)
Gabala (Azerbeidzjan)
Gomel (Wit-Rusland)
Internazionale (Italië)
Inverness (Schotland)
Karabukspor (Turkije)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Ludogorets (Bulgarije)
Ostrava (Tsjechië)
Petrolul (Roemenië)
Radnicki Nis (Servië)
Simurq (Azerbeidzjan)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sp. Subotica (Servië)
Trabzonspor (Turkije)
Valladolid (Spanje)
Vestsjaelland (Denemarken)
Zalgiris (Litouwen)
FC Zhetysu (Kazachstan) – 4 x 0-0

3. Aalborg BK (Denemarken)
Ararat (Armenië)
Athletic Bilbao (Spanje)
Atromitos (Griekenland)
B. Bystrica (Slowakije)
Besa (Albanië)
Bohemians (Ierland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Cherno More (Bulgarije)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Derry City (Ierland)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Donji Srem (Servië)
Doxa (Cyprus)
Drenica (Kosovo)
Ekranas (Litouwen)
Flamurtari (Albanië)
Galatasaray (Turkije)
Getafe (Spanje)
Granitas K. (Litouwen)
Hapoel Acre (Israël)
Kaisar (Kazachstan)
Kalju (Estland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Kastrioti (Albanië)
Lahti (Finland)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Lilleström (Noorwegen)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lyon (Frankrijk)
Mladost Velika Obarska (Bosnië-H.)
Narva (Estland)
Navodari (Roemenië)
Nice (Frankrijk)
Norrkoping (Zweden)
Norwich City (Engeland)
OFI Kreta (Griekenland)
OFK Petrovac (Montenegro)
Olimpija Ljubljana (Slovenië)
Oostende (België)
Osasuna (Spanje)
Paide Linnameeskond (Estland)
Partizani (Albanië)
Piast (Polen)
Podbeskidzie (Polen)
Prijedor (Bosnië-H.)
Radnicki 1923 (Servië)
Rennes (Frankrijk)
Renova (Macedonië)
Rizespor (Turkije)
Shirak (Armenië)
Skala Itrottarfelag (Faröer)
Slask (Polen)
St. Etienne (Frankrijk)
Sutjeska (Montenegro)
Tobol (Kazachstan)
Tomsk (Rusland)
Trepca Mitrovice (Kosovo)
Tre Penne (San Marino)
UC Dublin (Ierland)
Valencia (Spanje)
Velez Mostar (Bosnië-H.)
Veria (Griekenland)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Viking (Noorwegen)
Waasland-Beveren (België)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zlaté Moravce (Slowakije) – 3 x 0-0

4. AA Gent (België)
Aalesund (Noorwegen)
Admira (Oostenrijk)
Akhisar Belediye (Turkije)
Aktobe (Kazachstan)
Alashkert (Armenië)
Almeria (Spanje)
Amkar (Rusland)
APOEL (Cyprus)
Ards (Noord-Ierland)
Argir (Faröer)
AS Roma (Italië)
Aston Villa (Engeland)
Austria Wien (Oostenrijk)
AZ (Nederland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Barcelona (Spanje)
Basel (Zwitserland)
Belenenses (Portugal)
Belshina (Wit-Rusland)
Betis (Spanje)
Bnei Sakhnin (Israël)
Borac Banja Luka (Bosnië-Herzegovina)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Catania (Italië)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië-Herzegovina)
Cercle Brugge (België)
CFR Cluj (Roemenië)
Chelsea (Engeland)
Cliftonville (Noord-Ierland)
Coleraine (Noord-Ierland)
Corona Brasov (Roemenië)
Cracovia (Polen)
CSKA Sofia (Bulgarije)
CSMS Iasi (Roemenië)
Cukaricki (Servië)
Djurgården (Zweden)
Drita (Kosovo)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dun. Streda (Slowakije)
Elazigspor (Turkije)
Elfsborg (Zweden)
Espanyol (Spanje)
Estoril (Portugal)
Faetano (San Marino)
Ferreira (Portugal)
Ferronikeli (Kosovo)
Fiorentina (Italië)
Frankfurt (Duitsland)
Gaz Metan (Roemenië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Gorica (Slovenië)
Gradacac (Bosnië-Herzegovina)
Grevenmacher (Luxemburg)
Guimaraes (Portugal)
Hajvalia (Kosovo)
Hapoel Raanana (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
HJK (Finland)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Infonet (Estland)
Innsbruck (Oostenrijk)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Inter Turku (Finland)
Irtysch Pavlodar (Kazachstan)
Javor (Servië)
Jelgava (Letland)
Kalmar (Zweden)
Kazan (Rusland)
Kecskemeti (Hongarije)
KF Laci (Albanië)
Konyaspor (Turkije)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona (Polen)
Kosice (Slowakije)
Kosova Vushtrri (Kosovo)
Kouklion (Cyprus)
Kuban (Rusland)
Kukesi (Albanië)
Lazio (Italië)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Limerick (Ierland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Malaga (Spanje)
Merani Martvili (Georgië)
MIKA (Armenië)
Montpellier (Frankrijk)
Mornar (Montenegro)
Myjava (Slowakije)
NAC (Nederland)
Naftan (Wit-Rusland)
Napredak (Servië)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Neman (Wit-Rusland)
Nitra (Slowakije)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
Novi Pazar (Servië)
Odd (Noorwegen)
Paks (Hongarije)
Pandurii (Roemenië)
Panetolikos (Griekenland)
Panionios (Griekenland)
Pecsi (Hongarije)
Plzen (Tsjechië)
Poli Timisoara (Roemenië)
Pribram (Tsjechië)
Prishtina (Kosovo)
Rad (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië Herzegovina)
Rapid Wenen (Oostenrijk)
Ravan (Azerbeidzjan)
Rio Ave (Portugal)
Ruch (Polen)
Rudar (Montenegro)
Rustavi Met.(Georgië)
Sandnes (Noorwegen)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Sevilla (Spanje)
Silkeborg (Denemarken)
Sion (Zwitserland)
SJK (Finland)
Slavija (Bosnië-H.)
Sliema (Malta)
Sloboda (Servië)
Slutsk (Wit-Rusland)
Sogndal (Noorwegen)
Sonderjyske (Denemarken)
Spartaks (Letland)
Sporting (Portugal)
Steaua Boekarest (Roemenië)
St. Patricks (Ierland)
Suduva (Litouwen)
Teplice (Tsjechië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Toftir (Faröer)
Toulouse (Frankrijk)
FK Trakai (Litouwen)
Trnava (Slowakije)
U. Cluj (Roemenië)
Valletta (Malta)
Vardar (Macedonië)
Velenje (Slovenië)
Vllaznia (Albanië)
Vorskla (Oekraïne)
FK Vozdovac (Servië)
VPS (Finland)
Werder Bremen (Duitsland)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Znojmo (Tsjechië) – 2 x 0-0

5. Aberdeen (Schotland)
FC Academia Chisinau (Moldavië)
Achnas (Cyprus)
ADO Den Haag (Nederland)
Afan Lido (Wales)
Ajax (Nederland)
Altach (Oostenrijk)
Anderlecht (België)
Anzhi (Rusland)
Apollon (Cyprus)
Arsenal (Engeland)
Arsenal Tula (Rusland)
ASA Targu Mures (Roemenië)
Ashdod (Israël)
Asteras T. (Griekenland)
Astra (Roemenië)
Athlone (Ierland)
Atlantas (Litouwen)
Atletico Madrid (Spanje)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Aves (Portugal)
Bastia (Frankrijk)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Beroe (Bulgarije)
Besiktas (Turkije)
Birkirkara (Malta)
Bolnisi (Georgië)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Dortmund (Duitsland)
Botosani (Roemenië)
Braunschweig (Duitsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brno (Tsjechië)
Brøndby IF (Denemarken)
Buducnost (Montenegro)
Cagliari (Italië)
Cambuur (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Celik (Montenegro)
Celje (Slovenië)
Celta Vigo (Spanje)
Chievo (Italië)
Chikhura (Georgië)
Club Brugge (België)
College Cosmos (Gibraltar)
Concordia (Roemenië)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
Crystal Palace (Engeland)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Dainava Alytus (Litouwen)
FC Daugava (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Differdange (Luxemburg)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Kiev (Oekraïne)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Dudelange (Luxemburg)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
Erciyesspor (Turkije)
Euromilk (Macedonië)
Evian TG (Frankrijk)
Falkenbergs (Zweden)
Fenerbahce (Turkije)
Ferencvaros (Hongarije)
Ferizaj (Kosovo)
FK Rostov (Rusland)
Flora (Estland)
Freiburg (Duitsland)
Fushe Kosova (Kosovo)
Gaziantepspor (Turkije)
Gefle (Zweden)
Genclerbirligi (Turkije)
Genk (België)
Genoa (Italië)
Giannina (Griekenland)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Granada (Spanje)
Grasshoppers (Zwitserland)
Grbalj (Montenegro)
Greuther Fürth (Duitsland)
Grodig (Oostenrijk)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Guria (Georgië)
Hacking (Zweden)
Haladas (Hongarije)
Halmstad (Zweden)
Hannover (Duitsland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haskovo (Bulgarije)
HB Torshavn (Faröer)
Hearts (Schotland)
Heerenveen (Nederland)
Hesperange (Luxemburg)
Hibernian (Schotland)
Hoffenheim (Duitsland)
Honka (Finland)
HSV (Duitsland)
Inter Club Escaldes (Andorra)
Istra 1961 (Kroatië)
Jablonec (Tsjechië)
Jagodina (Servië)
Jihlava (Tsjechië)
Johvi Lokomotiv (Estland)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Kalloni (Griekenland)
Kaposvar (Hongarije)
Karpaty (Oekraïne)
Kayserispor (Turkije)
Keflavik (IJsland)
Klaksvik (Faroër)
Kortrijk (België)
Krasnodar (Rusland)
NK Krka (Slovenië)
Kruoja (Litouwen)
KuPS (Finland)
KV Mechelen (België)
La Fiorita (San Marino)
Lausanne (Zwitserland)
Lechia Poznan (Polen)
Lierse SK (België)
Linfield (Noord-Ieland)
Lions Gibraltar (Gibraltar)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lorient (Frankrijk)
Lovcen (Montenegro)
Lushnja (Albanië)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Mainz (Duitsland)
Malmö (Zweden)
Manchester City (Engeland)
Manchester United (Engeland)
Marek (Bulgarije)
Maribor (Slovenië)
Mariehamn (Finland)
Mariupol (Oekraïne)
Marseille (Frankrijk)
Metalac (Servië)
Metal. Donetsk (Oekraïne)
Met. Skopje (Macedonië)
Metz (Frankrijk)
Midtjylland (Denemarken)
Milsami (Moldavië)
Mlada Boleslav (Tsjechië)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mogren (Montenegro)
Mondorf (Luxemburg)
Mosta FC (Malta)
Mouscron Peruwelz (België)
M. Saransk (Rusland)
MTK Boedapest (Hongarije)
Nacional (Portugal)
Napoli (Italië)
Napredok (Macedonië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Newcastle United (Engeland)
Niedercorn (Luxemburg)
Niksic (Montenegro)
Nordsjaelland (Denemarken)
OFK Belgrado (Servië)
Olhanense (Portugal)
Olimpic Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Olimpik Donetsk (Oekraïne)
Olympiakos (Griekenland)
Örebro (Zweden)
Osijek (Kroatië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Parma (Italië)
Partick (Schotland)
Partizan (Servië)
Pelister (Macedonië)
Pennarossa (San Marino)
Platanias (Griekenland)
Port Talbot (Wales)
Principat (Andorra)
Pyunik (Armenië)
Qormi (Malta)
Rabat Ajax (Malta)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Ramat Hasharon (Israël)
Real Sociedad (Spanje)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Rumelange (Luxemburg)
Runavik (Faröer)
Ruzimberok (Slowakije)
Salzburg (Oostenrijk)
Samara (Rusland)
Sampdoria (Italië)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sant Julia (Andorra)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Sassuolo (Italië)
Sevastopol (Oekraïne)
Shakhtar K. (Kazachstan)
Shamrock (Ierland)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Shukura (Georgië)
Siauliai (Litouwen)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Siroki Brijeg (Bosnië-Herzegovina)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Praag (Tsjechië)
Sligo Rovers (Ierland)
Slovacko (Tsjechië)
Southampton (Engeland)
Smyrnis (Griekenland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartak Semej (Kazachstan)
Standard Luik (België)
St. Gallen (Zwitserland)
Stjarnan (IJsland)
St. Josephs (Gibraltar)
St. Mirren (Schotland)
Streymur (Faröer)
Strömgodset (Noorwegen)
Stuttgart (Duitsland)
Sumgayit City (Azerbeidzjan)
Sunderland (Engeland)
Taraz (Kazachstan)
Tavriya (Oekraïne)
Teteks (Macedonië)
Thor Akureyri (IJsland)
Thun (Zwitserland)
Tirana (Albanië)
TNS (Wales)
Torino (Italië)
Torpedo Kutaisi (Georgië)
Torpedo Moskou (Rusland)
TPS Turku (Finland)
Travnik (Bosnië-Herzegovina)
Tre Fiori (San Marino)
Tskhinvali (Georgië)
Turnovo (Macedonië)
Udinese (Italië)
Ujpest (Hongarije)
Ulisses (Armenië)
Ural (Rusland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vallecano (Spanje)
Vaslui (Roemenië)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Verona (Italië)
Viborg (Denemarken)
Vikingur (Faröer)
Vikingur Reykjavik (IJsland)
Vilaznia (Albanië)
Villarreal (Spanje)
Vitesse (Nederland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Waregem (België)
West Ham United (Engeland)
Widwez Lodz (Polen)
Wisla (Polen)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
Young Boys (Zwitserland)
Zawisza (Polen)
Zavrc (Slovenië)
Zeljeznicar (Bosnië Herzegovina)
Zenit Petersburg (Rusland)
Zestafoni (Georgië) Bolnisi
Zeta (Montenegro)
Zilina (Slowakije)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië-H.)
Zugdidi (Georgië)
Zürich – 1 x 0-0

Laat een reactie achter