Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013 voor FC Zhetysu

31 december 2013 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport

FC Zhetysu heeft de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013 veroverd. De club uit Kazachstan speelde afgelopen kalenderjaar liefst elf keer doelpuntloos gelijk en bleef daarmee de concurrentie ruim voor. Поздравляем ФК Жетысу!

0-0

In de 52ste en laatste speelronde van onze prestigieuze competitie prijkten er slechts vijf Nullnummers op de Europese scoreborden. Van enige invloed op de topklasseringen in het klassement der clubs met de meeste brilstanden was daarbij geen sprake. Onze analist: ‘Opvallend is alleen dat boring Arsenal op de laatste speeldag nog zijn eerste puntje van 2013 pakte in een beladen maar hoogtepuntloze 0-0 tegen Chelsea.’

De topdrie van de einduitslag van de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013 luidt daarmee als volgt:

1. FC Zhetysu (Kazachstan)
11 x 0-0

2. CFR Cluj (Roemenië)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Velez Mostar (Bosnië-Herzegovina)
9 x 0-0

3. Glentoran (Noord-Ierland)
Kazan (Rusland)
Simurq (Azerbeidzjan)
8 x 0-0

FC Zhetysu eindigt dus als grote winnaar van de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013. De perfecte Kazachse combinatie van sterk defensief spel met belabberde aanvallers leverde liefst elf doelpuntloze gelijke spelen op. Vooral in de tweede helft van het jaar ging Zhetysu helemaal los op 0-0 gebied, aldus onze analist.

Spelers Zhetysu blij met Bloedeloze 0-0 Bokaal (foto: Жетісу ФК)

Spelers Zhetysu blij met Bloedeloze 0-0 Bokaal (foto: Жетісу ФК)

Analyse en duiding
‘Je ziet dat FC Zhetysu op de helft van de competitie, eind juni, al op de tweede plaats stond met vijf brilstanden. Koploper was toen Atromitos (6), maar die ploeg is in de tweede helft van het jaar compleet ingestort en scoorde geen enkele 0-0 meer. Jammer maar helaas voor de dekselse Grieken’, stelt de analist.

‘FC Zhetysu daarentegen bleef op hoog niveau verdedigen én voorin opzichtig schutteren, waardoor de ene na de andere wedstrijd eindigde zoals die begon. Met de maand oktober als hoogtepunt: de Kazachen speelden drie keer op rij 0-0 (tegen Atyrau, Akzhayik en Vostok) en raakten na deze doelpuntloze hattrick de koppositie niet meer kwijt’, besluit de analist.

0-0 van het jaar
Over de mooiste brilstand van het jaar hoefde onze analist niet lang na te denken. ‘Uiteraard is dat een brilstand waarin onze Kazachse kampioen een hoofdrol speelt. We gaan terug naar 4 augustus van dit jaar. FC Zhetysu neemt het thuis op tegen Kairat, maar het scorebord blijft ongemoeid.’

Check dit beklemmende sfeerverslag van de 0-0 van het jaar.

Nederlandse inbreng
De Nederlandse clubs speelden in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal geen voorname rol. We vinden de eerste Nederlanders terug op een gedeelde achtste plaats: Cambuur, PEC Zwolle, RKC Waalwijk en FC Twente wisten ieder drie keer beide doelen leeg te houden.

Meer details over de officiële uitreiking van de Bokaal met de Ronde Oren in het schitterende Taldıqorğan, de thuisbasis van FC Zhetysu, volgen later nog.

Het was een mooi, troosteloos jaar op de bloedeloze voetbalvelden. En volgend jaar gaan we natuurlijk weer door! Maar we kunnen natuurlijk niet eindigen zonder het cijferwerk.

De uitslagen van speelronde 52 (23 t/m 31 december)

Engeland
Arsenal – Chelsea 0-0

Gibraltar
St Josephs – Glacis United 0-0

Schotland
Partick – Inverness 0-0

Turkije
Gaziantepspor – Bursaspor 0-0

Wales
Prestatyn – Rhyl 0-0

En hier is ‘ie dan:

DE OFFICIËLE EINDSTAND VAN DE BLOEDELOZE 0-0 BOKAAL 2013:

(Loopt u de lijst rustig even door voor uw eigen favoriete club)

1. FC Zhetysu (Kazachstan)
11 x 0-0

2. CFR Cluj (Roemenië)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Velez Mostar (Bosnië-Herzegovina)
9 x 0-0

3. Glentoran (Noord-Ierland)
Kazan (Rusland)
Simurq (Azerbeidzjan)
8 x 0-0

4. Banants (Armenië)
Bnei Sakhnin (Israël)
Catania (Italië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Everton (Engeland)
Hibernian (Schotland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Ordabasy (Kazachstan)
Shamrock Rovers (Ierland)
Waasland-Beveren (België)
West Ham United (Engeland)
Wisla Krakow (Polen)
7 x 0-0

5. Aberdeen (Schotland)
Atromitos (Griekenland)
Atyrau (Kazachstan)
Bastia (Frankrijk)
Beroe (Bulgarije)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
FC Brasov (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië Herzegovina)
Eskisehirspor (Turkije)
Jaro (Finland)
Genoa (Italië)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Metalurg Skopje (Macedonië)
Napredok (Macedonië)
Norwich City (Engeland)
Osijek (Kroatië)
Parma (Italië)
Pelister (Macedonië)
Podbeskidzie (Polen)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Shkendija (Macedonië)
Toulouse (Frankrijk)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Zimbru (Moldavië)
6 x 0-0

6. Aberystwyth Town (Wales)
Ajaccio (Frankrijk)
Apollon (Cyprus)
Ballymena (Noord-Ierland)
Bregalnica (Macedonië)
Cagliari (Italië)
Celje (Slovenië)
Charleroi (België)
Chievo (Italië)
CSKA Moskou (Rusland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Daugavpils (Letland)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Domzale (Slovenië)
Espanyol (Spanje)
Grasshoppers (Zwitserland)
Hapoel Acre AFC (Israël)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Inter Turku (Finland)
Inverness (Schotland)
Kalmar (Zweden)
Karabukspor (Turkije)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kruoja (Litouwen)
Kuban (Rusland)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Litex Lovech (Bulgarije)
Marseille (Frankrijk)
Mornar (Montenegro)
Neustadt (Oostenrijk)
Real Betis (Spanje)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sion (Zwitserland)
Skonto Riga (Letland)
Slavija (Bosnië Herzegovina)
Sligo Rovers (Ierland)
Renova (Macedonië)
Rustavi Metalurgi (Georgië)
Sochaux (Frankrijk)
St. Mirren (Schotland)
Swansea City (Engeland)
Vostok (Kazachstan)
Xanthi (Griekenland)
Zeljeznicar (Bosnië)
Zorya (Oekraïne)
5 x 0-0

7. Amkar (Rusland)
Anorthosis (Cyprus)
Anzhi (Rusland)
Ararat (Armenië)
Astra (Roemenië)
Atletico Madrid (Spanje)
Atvidabergs (Zweden)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Banska Bystrica (Slowakije)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belchatow (Polen)
Belenenses (Portugal)
Belupo (Kroatië)
Bordeaux (Frankrijk)
Brøndby IF (Denemarken)
Buducnost (Montenegro)
Bursaspor (Turkije)
Cherno More (Bulgarije)
Daugava Riga (Letland)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dundee United (Schotland)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Flamurtari (Albanië)
SC Freiburg (Duitsland)
Gefle (Zweden)
Georgia (Georgië)
Gomel (Wit-Rusland)
Hapoel Raanana (Israël)
HJK Helsinki (Finland)
Honka (Finland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Jihlava (Tsjechië)
JJK Jyväskylä (Finland)
Kayserispor (Turkije)
Kortrijk (België)
Kosice (Slowakije)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Limerick (Ierland)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Ludogorets (Bulgarije)
Lyon (Frankrijk)
Mainz (Duitsland)
Malaga (Spanje)
KV Mechelen (België)
Metalurg Zaporozhye (Oekraïne)
Mladost Velika Obarska (Bosnië Herzegovina)
Montpellier (Frankrijk)
Naftan (Wit-Rusland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Olafsvik (IJsland)
Olimpik Sarajevo (Bosnië Herzegovina)
Panetolikos (Griekenland)
Panionios (Griekenland)
PAOK (Griekenland)
Partizan (Servië)
Port Talbot (Wales)
Presov (Slowakije)
Queens Park Rangers (Engeland)
Rapid Wien (Oostenrijk)
Rosenborg (Noorwegen)
Sampdoria (Italië)
Sankt Gallen (Zwitserland)
Shmona (Israël)
Siroki Brijeg (Bosnië Herzegovina)
Slask (Polen)
Sliema Wanderers (Malta)
Sloboda (Servië)
Southampton (Engeland)
Standard Luik (België)
St. Johnstone (Schotland)
Stoke City (Engeland)
Tammeka Tartu (Estland)
Terek Grozny (Rusland)
Thun (Zwitserland)
Tirana (Albanië)
Torino (Italië)
Torpedo (Georgië)
Ulisses (Armenië)
Veria (Griekenland)
VPS (Finland)
Widzew Lodz (Polen)
Young Boys (Zwitserland)
Zaglebie Lubin (Polen)
Zestafoni (Georgië)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zrinjski (Bosnië)
4 x 0-0

8. AA Gent (België)
Aalborg BK (Denemarken)
Aarhus (Denemarken)
AC Milan (Italië)
Afan Lido (Wales)
AIK Stockholm (Zweden)
Akhisar Belediye (Turkije)
Akzajyk Uralsk (Kazachstan)
Antalyaspor (Turkije)
Aris (Griekenland)
Ashdod (Israël)
Aston Villa (Engeland)
Bala Town (Wales)
Besiktas (Turkije)
Bolnisi (Georgië)
Bologna (Italië)
Botev Vratsa (Bulgarije)
Cambuur Leeuwarden (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Ceahlaul (Roemenië)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Concordia (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Donji Srem (Servië)
Elfsborg (Zweden)
Ergotelis (Griekenland)
Ermis (Cyprus)
Evian (Frankrijk)
FK Rostov (Rusland)
Floriana (Malta)
Gandzasar (Armenië)
Gaziantepspor (Turkije)
Genclerbirligi (Turkije)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Gil Vicente (Portugal)
Grbalj (Montenegro)
Hacken (Zweden)
Hannover 96 (Duitsland)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Hearts of Midlothian (Schotland)
Honefoss (Noorwegen)
IFK Göteborg (Zweden)
Irtysh Pavlodar (Kazachstan)
Istra 1962 (Kroatië)
Jelgava (Letland)
FC Jurmala (Letland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Kasimpasa (Turkije)
KuPS (Finland)
Kuressaare (Estland)
Lausanne (Zwitserland)
Lech Poznań (Polen)
Legia Warschau (Polen)
Leotar (Bosnië Herzegovina)
Levski (Bulgarije)
Lierse SK (België)
Linfield (Noord-Ierland)
Liverpool (Engeland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lovcen (Montenegro)
Lusitanos (Andorra)
Maccabi Haifa (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Makedonija GP (Macedonië)
Manchester City (Engeland)
Metta/LU (Letland)
Milsami (Moldavië)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Newcastle United (Engeland)
Newtown (Wales)
Novi Pazar (Servië)
Odense (Denemarken)
OFI Kreta (Griekenland)
Olhanense (Portugal)
Osasuna (Spanje)
Östers (Zweden)
Ostrava (Tsjechië)
Paralimni (Cyprus)
PEC Zwolle (Nederland)
Petrolul (Roemenië)
Piast (Polen)
Poli Timisoara (Roemenië)
Prestatyn (Wales)
Racing Genk (België)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Radnicki 1923 Kragujevac (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Randers (Denemarken)
Ravan (Azerbeidzjan)
Real Sociedad (Spanje)
Real Valladolid (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
Rennes (Frankrijk)
Rijeka (Kroatië)
Rizespor (Turkije)
RKC Waalwijk (Nederland)
Ruch Chorzow (Polen)
Rudar (Montenegro)
Shakhtar Karagandy (Kazachstan)
Shelbourne (Ierland)
Shirak (Armenië)
Siauliai (Litouwen)
Sillamäe Kalev (Estland)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Mozyr (Wit-Rusland)
Slavia Praag (Tsjechië)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartaks (Letland)
St. Etienne (Frankrijk)
St. Patricks (Ierland)
Subotica (Servië)
Sumgayit PFC (Azerbeidzjan)
Sunderland (Engeland)
Sutjeska (Montenegro)
Taraz (Kazachstan)
Tarxien (Malta)
TB Tvoroyri (Faeröer)
Teplice (Tsjechië)
Teteks (Macedonië)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tobol (Kazachstan)
Trabzonspor (Turkije)
Travnik (Bosnië Herzegovina)
Trnava (Slowakije)
FC Twente (Nederland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vardar (Macedonië)
Veris Chisinau (Moldavië)
07 Vestur Sorvagur (Faeröer)
Viking (Noorwegen)
Virtus (San Marino)
Vojvodina (Servië)
Zilina (Slowakije)
Zugdidi (Georgië)
Zürich (Zwitserland)
3 x 0-0

9. Aalesund (Noorwegen)
Academica (Portugal)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
AEK Athene (Griekenland)
Aktobe (Kazachstan)
Alania (Rusland)
APOEL Nicosia (Cyprus)
Apolonia Fier(Albanië)
Arouca (Portugal)
Arsenal Kiev (Oekraïne)
AS Roma (Italië)
FC Astana (Kazachstan)
Asteras Tripolis (Griekenland)
Atalanta Bergamo (Italië)
Augsburg (Duitsland)
Austria Wien (Oostenrijk)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
B36 Torshavn (Faeröer)
Balzan Youths (Malta)
Banga (Litouwen)
Bangor (Wales)
Basel (Zwitserland)
BATE (Wit-Rusland)
Bayer Leverkusen (Duitsland)
Besa (Albanië)
Birkirkara (Malta)
Bohemians (Ierland)
Borac Banja Luka (Bosnië-H.)
Borussia Mönchengladbach (Duitsland)
Botosani (Roemenië)
Brann (Noorwegen)
Bray (Ierland)
Breidablik (IJsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brno (Tsjechië)
Chelsea (Engeland)
Chernomorets Burgas (Bulgarije)
Chikhura Sachkhere (Georgië)
Club Brugge (België)
Coleraine (Noord-Ierland)
Connah’s Quay (Wales)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
Crusaders (Noord-Ierland)
CSS Turnu Severin (Roemenië)
Cukaricki (Servië)
Decic (Montenegro)
Deportivo La Coruña (Spanje)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Donegal (Noord-Ierland)
Doxa (Cyprus)
Drogheda United (Ierland)
Dudelange (Luxemburg)
Dunajska Streda (Slowakije)
Dungannon (Noord-Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Encamp (Andorra)
Erciyesspor (Turkije)
Ettelbruck (Luxemburg)
Euromilk (Macedonië)
Faetano (San Marino)
Ferreira (Portugal)
FK Ilukste (Letland)
Fola (Luxemburg)
Fuglafjordur (Faeröer)
Gabala (Azerbeidzjan)
Galatasaray (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Glenavon (Noord-Ierland)
Gloria Bistrita (Roemenië)
Gorica (Slovenië)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Gradacac (Bosnië-H.)
Gradina Srebrenik (Bosnië Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grevenmacher (Luxemburg)
FC Groningen (Nederland)
Guingamp (Frankrijk)
Hajduk Kula (Servië)
Hajduk Split (Kroatië)
Haladas (Hongarije)
HB Torshavn (Faeröer)
Hoffenheim (Duitsland)
Hradec Kralove (Tsjechië)
Hull (Engeland)
IF Brommapojkarna (Zweden)
Infonet (Estland)
Istanbul B.B. (Turkije)
Jablonec (Tsjechië)
Jagodina (Servië)
Javor (Servië)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kastrioti (Albanië)
Kecskemeti (Hongarije)
Kilmarnock (Schotland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona Kielce (Polen)
Kukesi (Albanië)
KF Laci (Albanië)
Lahti (Finland)
Lazio (Italië)
Levadiakos (Griekenland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Liepajas Metalurgs (Letland)
Luzern (Zwitserland)
Mariehamn (Finland)
Mattersburg (Oostenrijk)
Melita FC (Malta)
Metalurg Donetsk (Oekraïne)
MIKA (Armenië)
Mogren (Montenegro)
Molde (Noorwegen)
Murata (San Marino)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC Breda (Nederland)
Nacional (Portugal)
Napoli (Italië)
Nea Salamis (Cyprus)
Neman (Wit-Rusland)
Netanya (Israël)
Niksic (Montenegro)
Nitra (Slowakije)
1. FC Nürnberg (Duitsland)
OFK Petrovac (Montenegro)
Olympiakos (Griekenland)
Omonia Nicosia (Cyprus)
Orduspor (Turkije)
Otelul (Roemenië)
Paide Linnameeskond (Estland)
Palermo (Italië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Partick (Schotland)
Pennarossa (San Marino)
Plzen (Tsjechië)
Poti (Georgië)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-Herzegovina)
Qormi (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Rad (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Ramat Hasharon (Israël)
Reading (Engeland)
Rhyl (Wales)
Ried (Oostenrijk)
Ross County (Schotland)
Runavik (Faeröer)
Samara (Rusland)
Sant Julia (Andorra)
Schalke 04 (Duitsland)
Sevilla (Spanje)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Siena (Italië)
Smyrnis (Griekenland)
Sogndal (Noorwegen)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sporting (Portugal)
Streymur (Faeröer)
Suduva (Litouwen)
Tomsk (Rusland)
Tottenham Hotspur (Engeland)
TPS Turku (Finland)
Trencin (Slowakije)
Triglav (Slovenië)
Tromsö (Noorwegen)
Troyes (Frankrijk)
Turnovo (Macedonië)
Udinese (Italië)
Universitatea Cluj (Roemenië)
Vaslui (Roemenië)
Velenje (Slovenië)
Ventspils (Letland)
Viborg (Denemarken)
Vitoria Guimaraes (Portugal)
Volga Nizhny Novgorod (Rusland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
West Bromwich Albion (Engeland)
Yehuda (Israël)
Zadar (Kroatië)
Zalgiris (Litouwen)
Zeta (Montenegro)
Zlaté Moravce (Slowakije)
Znojmo (Tsjechië)
2 x 0-0

10. FC Academia Chisinau (Moldavië)
Achnas (Cyprus)
Admira (Oostenrijk)
Arsenal (Engeland)
AEK Larnaca (Cyprus)
AEL Limassol (Cyprus)
Ajax (Nederland)
Alki Larnaca (Cyprus) 0-0
Almeria (Spanje)
Aluminij (Slovenië)
Anderlecht (België)
Ards (Noord-Ierland)
Argir (Faeröer)
Aris Limassol (Cyprus)
Atlantas (Litouwen)
FK Baku (Azerbeidzjan)
FC Baku (Azerbeidzjan)
Barcelona (Spanje)
Beerschot (België)
Belshina (Wit-Rusland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Borca (Servië)
Bylis (Albanië)
Cailungo (San Marino)
Carmarthen (Wales)
Celta de Vigo (Spanje)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Cibalia (Kroatië)
Corona Brasov (Roemenië)
Crystal Palace (Engeland)
CSCA-Rapid (Moldavië)
Debrecen (Hongarije)
Derry City (Ierland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo-Auto Tiraspol (Moldavië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Djurgården (Zweden)
Domagnano (San Marino)
Dragovoljac (Kroatië)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Eintracht Braunschweig (Duitsland)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Esbjerg (Denemarken)
Estoril (Portugal)
Fenerbahce (Turkije)
Ferencvaros (Hongarije)
Feyenoord (Nederland)
Fiorentina (Italië)
Fiorentino (San Marino)
Flora (Estland)
Fulham (Engeland)
Fylkir (IJsland)
Glacis United (Gibraltar)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gorodeja (Wit-Rusland)
KF Govistar (Macedonië)
Greuter Fürth (Duitsland)
Grödig (Oostenrijk)
Hafnarfjordur (IJsland)
Halmstad (Zweden)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Ramat Gan (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
Hibernians (Malta)
Honved (Hongarije)
Horsens (Denemarken)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Internazionale (Italië)
Iskra-Stal (Moldavië)
Kalju (Estland)
Kalloni (Griekenland)
Karpaty (Oekraïne)
Kerkyra (Griekenland)
Konyaspor (Turkije)
KF Gostivar (Macedonië)
Krasnodar (Rusland)
Levadia (Estland)
Lincoln (Gibraltar)
Livorno (Italië)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lorient (Frankrijk)
Lushnja (Albanië)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Mallorca (Spanje)
Manchester United (Engeland)
Maritimo (Portugal)
Mariupol (Oekraïne)
Merani Martvili (Georgië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Midtjylland (Denemarken)
Minyor Pernik (Bulgarije)
Mjallby (Zweden)
Monaco (Frankrijk)
Mons (België)
Montana (Bulgarije)
Mordavia Saransk (Rusland)
Moreirense (Portugal)
Mosta FC (Malta)
Motherwell (Schotland)
Nancy (Frankrijk)
Nantes (Frankrijk)
Napredak Krusevac (Servië)
Navodari (Roemenië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Nice (Frankrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
NK Krka (Slovenië)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
NK Zagreb (Kroatië)
Nordsjaelland (Denemarken)
Norrkoping (Zweden)
Odd (Noorwegen)
OFK Belgrado (Servië)
Olympiakos Nicosia (Cyprus)
Paks (Hongarije)
Paris Saint Germain (Frankrijk)
Partizani (Albanië)
Platanias (Griekenland)
Pogon Szczecin (Polen)
Polonia Warschau (Polen)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Principat (Andorra)
PSV (Nederland)
Pyunik (Armenië)
Rabat Ajax (Malta)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rayo Vallecano (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Rio Ave (Portugal)
Roda JC (Nederland)
Rumelange (Luxemburg)
Sandnes (Noorwegen)
San Giovanni (San Marino)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Sassuolo (Italië)
Senica (Slowakije)
Setubal (Portugal)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Slovacko (Tsjechië)
Slovan Bratislavo (Slowakije)
Sonderjyske (Denemarken)
Sparta Praag (Tsjechië)
Steaua Boekarest (Roemenië)
St Josephs (Gibraltar)
Strömsgodset (Noorwegen)
Sturm Graz (Oostenrijk)
VfB Stuttgart (Duitsland)
Syrianska (Zweden)
Tallinna Kalev (Estland)
Tavriya (Oekraïne)
Tauras (Litouwen)
Tskhinvali (Georgië)
UE Santa Coloma (Andorra)
Ural (Rusland)
Vålerenga (Noorwegen)
Valetta (Malta)
Valur (IJsland)
Verona (Italië)
Vestmannaeyjar (IJsland)
Vestsjaelland (Denemarken)
Vikingur (Faeröer)
Villareal (Spanje)
Vllaznia (Albanië)
Vorskla (Oekraïne)
VVV Venlo (Nederland)
Werder Bremen (Duitsland)
Zaprešić (Kroatië)
Zawisza (Polen)
Zenit Petersburg (Rusland)
1 x 0-0

Tags: , ,

Laat een reactie achter