Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Cult-trainers gaan boenk erop in Belgische brilstand

16 december 2013 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
Bob gaat boenk erop (Beeld: YouTube)

Bob gaat boenk erop (Beeld: YouTube)

Met nog twee speelronden te gaan lijkt FC Zhetysu de zege in de Bloedeloze 0-0 Bokaal niet meer te kunnen ontgaan. Maar er is in de competitie nog genoeg te beleven, onder meer Achter de Kazerne waar het boenk erop ging in ‘de kroniek van een aangekondigde 0-0’.

Op 26 Europese voetbalvelden was afgelopen week na negentig minuten dezelfde stand op het scorebord te zien als bij het eerste fluitsignaal: 0-0. Een redelijk aantal, in ogenschouw genomen dat veel Oost-Europese competities al aan hun winterslaap zijn begonnen. In de topdrie van de stand om de Bloedeloze 0-0 Bokaal veranderde er al met al niet veel.

Troosteloosheid
De Kazachse koploper FC Zhetysu kwam niet in actie en blijft met een voorsprong van twee 0-0’s op één staan met elf brilstanden. De drie teams op de tweede plaats (negen 0-0’s) konden niet profiteren. Het Bosnische duo Velez Mostar en Sarajevo speelde niet en de Roemeense runner-up CFR Cluj stelde teleur met een 3-1 zege op Botosani.

Bovenin veranderde er weinig, maar in de subtop was er op het gebied van troosteloosheid van alles te doen deze week. Zo rukten liefst vier ploegen met hun zevende doelpuntloze gelijke spel op naar een gedeelde vierde plaats: West Ham United (0-0 tegen Sunderland), Catania (0-0 tegen Verona), Glentoran (0-0 bij Crusaders) én Waasland-Beveren. De Belgen speelden Achter de Kazerne de 0-0 van de week tegen KV Mechelen.

0-0 van de week

0-0 van de week
Wie Achter de Kazerne zegt, zegt de geur van gras, zweet en frituur en gaat dan nog een tijdje door met oeroude voetbalcliché’s en romantische bespiegelingen over vroeger en nu. Op het programma in het krakkemikkige stadionnetje van KV Mechelen stond het duel der cult-trainers: Harm van Veldhoven (Mechelen) en Bob Peeters (Waasland-Beveren). Twee mannen met een roemrucht Roda JC-verleden.

Beide clubs draaien in de reguliere Belgische competitie uitermate beroerd. Peeters staat met zijn Waasland-Beveren op de voorlaatste plaats; hoe scherp is het contrast met de keurige vierde stek in de Bloedeloze 0-0 Bokaal. Dat lijkt ook de reden dat er aan de stoelpoten van de kale cult-Belg niet wordt gezaagd.

‘Boenk erop’
Heel anders is de situatie bij Mechelen, op de dertiende plaats in de Eerste Klasse. De positie van Van Veldhoven stond na een slechte reeks nadrukkelijk ter discussie. Voorzitter Johan Timmermans had van tevoren geëist dat ‘het er boenk op’ zou moeten zijn tegen Waasland-Beveren.

Check de samenvatting van KV Mechelen – Waasland-Beveren (0-0).

Onvergetelijk
Een rode kaart en emoties aan alle kanten: het was een bijzonder intensieve dubbelblank in Mechelen. De Belgische media waren eensluidend in hun commentaar. Zo schreef de Voetbalkrant:

KV Mechelen en Waasland-Beveren hebben er geen onvergetelijk spektakel van gemaakt Achter de Kazerne. De wedstrijd eindigde zoals hij begon: zonder doelpunten. De thuisploeg toonde na de pauze tegen tien man veel goede wil, maar een doelpuntje maken zat er niet in.

Beide teams zitten in een malaise en die toont zich vooral vooraan: Mechelen vindt het doel heel moeilijk, Waasland-Beveren scoorde nog niet onder Bob Peeters in de competitie. De kroniek van een aangekondigde 0-0 aan de rust op die manier.

‘Het is 0-0, ik ben ermee akkoord dat het niet boenk op is’, verklaarde KV Mechelen-voorzitter Timmermans na afloop. Toch mag trainer Van Veldhoven nog even blijven:

Met deze geruststellende gedachte gaan we naar de uitslagen en de stand na speelronde 50.

De uitslagen van speelronde 50 (9 t/m 15 december)

Albanië
Kastrioti – Flamurtari 0-0

Andorra
FC Santa Coloma – Sant Julia 0-0

België
Lokeren – Kortrijk 0-0
Mechelen – Waasland-Beveren 0-0

Bulgarije
Botev Plovdiv – Beroe 0-0
Litex Lovech – CSKA Sofia 0-0

Cyprus
Ermis – Anorthosis 0-0
Paralimni – Achnas 0-0

Duitsland
Mainz – Mönchengladbach 0-0

Engeland
Hull – Stoke 0-0
West Ham – Sunderland 0-0

Georgië
Dila Gori – Chikhura 0-0
Georgia – Bolnisi 0-0

Griekenland
Panetolikos – Panionios 0-0

Israël
Hapoel Beer Sheva – Hapoel Raanana 0-0
Ashdod – Hapoel Acre 0-0

Italië
Parma – Cagliari 0-0
Catania – Verona 0-0

Noord-Ierland
Crusaders – Glentoran 0-0
Glenavon – Ballymena 0-0

Oostenrijk
Rapid Wien – Neustadt 0-0

Polen
Gornik Z. – Lechia Gdansk 0-0
Slask – Piast 0-0

San Marino
Juvenes/Dogana – Libertas 0-0

Spanje
Almeria – Espanyol 0-0

Wales
Prestatyn – Bangor 0-0

De tussenstand na 50 speelronden:

(Neemt u de lijst rustig even door, misschien staat uw club wel in het linker- of rechterrijtje)

1. FC Zhetysu (Kazachstan)
11 x 0-0

2. CFR Cluj (Roemenië)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Velez Mostar (Bosnië-Herzegovina)
9 x 0-0

3. Kazan (Rusland)
Simurq (Azerbeidzjan)
8x 0-0

4. Banants (Armenië)
Catania (Italië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Everton (Engeland)
Glentoran (Noord-Ierland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Ordabasy (Kazachstan)
Shamrock Rovers (Ierland)
Waasland-Beveren (België)
West Ham United (Engeland)
Wisla Krakow (Polen)
7 x 0-0

5. Aberdeen (Schotland)
Atromitos (Griekenland)
Atyrau (Kazachstan)
Beroe (Bulgarije)
Bnei Sakhnin (Israël)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Celik Zenica (Bosnië Herzegovina)
Eskisehirspor (Turkije)
Jaro (Finland)
Genoa (Italië)
Hibernian (Schotland)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Metalurg Skopje (Macedonië)
Napredok (Macedonië)
Osijek (Kroatië)
Parma (Italië)
Pelister (Macedonië)
Podbeskidzie (Polen)
Reims (Frankrijk)
RNK Split (Kroatië)
Rovaniemi (Finland)
Shkendija (Macedonië)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Zimbru (Moldavië)
6 x 0-0

6. Aberystwyth Town (Wales)
Ajaccio (Frankrijk)
Ballymena (Noord-Ierland)
Bastia (Frankrijk)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Cagliari (Italië)
Celje (Slovenië)
Charleroi (België)
Chievo (Italië)
CSKA Moskou (Rusland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Daugavpils (Letland)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Domzale (Slovenië)
Espanyol (Spanje)
Grasshoppers (Zwitserland)
Hapoel Acre AFC (Israël)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Inter Turku (Finland)
Kalmar (Zweden)
Karabukspor (Turkije)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kruoja (Litouwen)
Kuban (Rusland)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Litex Lovech (Bulgarije)
Marseille (Frankrijk)
Mornar (Montenegro)
Neustadt (Oostenrijk)
Norwich City (Engeland)
Real Betis (Spanje)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sion (Zwitserland)
Skonto Riga (Letland)
Slavija (Bosnië Herzegovina)
Sligo Rovers (Ierland)
Renova (Macedonië)
Rustavi Metalurgi (Georgië)
Sochaux (Frankrijk)
St. Mirren (Schotland)
Swansea City (Engeland)
Toulouse (Frankrijk)
Vostok (Kazachstan)
Xanthi (Griekenland)
Zeljeznicar (Bosnië)
Zorya (Oekraïne)
5 x 0-0

7. Amkar (Rusland)
Anorthosis (Cyprus)
Anzhi (Rusland)
Apollon (Cyprus)
Ararat (Armenië)
Astra (Roemenië)
Atletico Madrid (Spanje)
Atvidabergs (Zweden)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Banska Bystrica (Slowakije)
Bordeaux (Frankrijk)
Belchatow (Polen)
Belupo (Kroatië)
Brøndby IF (Denemarken)
Buducnost (Montenegro)
Cherno More (Bulgarije)
Daugava Riga (Letland)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dila Gori (Georgië)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dundee United (Schotland)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Flamurtari (Albanië)
SC Freiburg (Duitsland)
Gefle (Zweden)
Georgia (Georgië)
Gomel (Wit-Rusland)
Hapoel Raanana (Israël)
HJK Helsinki (Finland)
Honka (Finland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Inverness (Schotland)
Jihlava (Tsjechië)
JJK Jyväskylä (Finland)
Kortrijk (België)
Kosice (Slowakije)
Lechia Gdansk (Polen)
Leuven (België)
Limerick (Ierland)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Ludogorets (Bulgarije)
Lyon (Frankrijk)
Mainz (Duitsland)
Malaga (Spanje)
KV Mechelen (België)
Metalurg Zaporozhye (Oekraïne)
Mladost Velika Obarska (Bosnië Herzegovina)
Naftan (Wit-Rusland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Olafsvik (IJsland)
Olimpik Sarajevo (Bosnië Herzegovina)
Panetolikos (Griekenland)
Panionios (Griekenland)
PAOK (Griekenland)
Partizan (Servië)
Port Talbot (Wales)
Presov (Slowakije)
Queens Park Rangers (Engeland)
Rapid Wien (Oostenrijk)
Rosenborg (Noorwegen)
Sampdoria (Italië)
Sankt Gallen (Zwitserland)
Shmona (Israël)
Siroki Brijeg (Bosnië Herzegovina)
Slask (Polen)
Sloboda (Servië)
Southampton (Engeland)
Standard Luik (België)
Stoke City (Engeland)
Tammeka Tartu (Estland)
Terek Grozny (Rusland)
Thun (Zwitserland)
Torino (Italië)
Torpedo (Georgië)
Ulisses (Armenië)
VPS (Finland)
Widzew Lodz (Polen)
Young Boys (Zwitserland)
Zaglebie Lubin (Polen)
Zestafoni (Georgië)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zrinjski (Bosnië)
4 x 0-0

8. AA Gent (België)
Aalborg BK (Denemarken)
Aarhus (Denemarken)
AC Milan (Italië)
Afan Lido (Wales)
AIK Stockholm (Zweden)
Akhisar Belediye (Turkije)
Akzajyk Uralsk (Kazachstan)
Antalyaspor (Turkije)
Aris (Griekenland)
Ashdod (Israël)
Aston Villa (Engeland)
Bala Town (Wales)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belenenses (Portugal)
Besiktas (Turkije)
Bolnisi (Georgië)
Bologna (Italië)
Botev Vratsa (Bulgarije)
Bursaspor (Turkije)
Cambuur Leeuwarden (Nederland)
Cardiff (Engeland)
Ceahlaul (Roemenië)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Concordia (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Donji Srem (Servië)
Elfsborg (Zweden)
Evian (Frankrijk)
FK Rostov (Rusland)
Floriana (Malta)
Gandzasar (Armenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Gil Vicente (Portugal)
Grbalj (Montenegro)
Hacken (Zweden)
Hannover 96 (Duitsland)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Hearts of Midlothian (Schotland)
Honefoss (Noorwegen)
IFK Göteborg (Zweden)
Irtysh Pavlodar (Kazachstan)
Istra 1962 (Kroatië)
Jelgava (Letland)
FC Jurmala (Letland)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Kayserispor (Turkije)
KuPS (Finland)
Kuressaare (Estland)
Lausanne (Zwitserland)
Lech Poznań (Polen)
Legia Warschau (Polen)
Leotar (Bosnië Herzegovina)
Levski (Bulgarije)
Lierse SK (België)
Linfield (Noord-Ierland)
Liverpool (Engeland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lovcen (Montenegro)
Lusitanos (Andorra)
Maccabi Haifa (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Makedonija GP (Macedonië)
Manchester City (Engeland)
Metta/LU (Letland)
Milsami (Moldavië)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Montpellier (Frankrijk)
Newcastle United (Engeland)
Newtown (Wales)
Novi Pazar (Servië)
Odense (Denemarken)
OFI Kreta (Griekenland)
Olhanense (Portugal)
Osasuna (Spanje)
Östers (Zweden)
Ostrava (Tsjechië)
Paralimni (Cyprus)
PEC Zwolle (Nederland)
Petrolul (Roemenië)
Piast (Polen)
Poli Timisoara (Roemenië)
Racing Genk (België)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Radnicki 1923 Kragujevac (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Randers (Denemarken)
Ravan (Azerbeidzjan)
Real Sociedad (Spanje)
Real Valladolid (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
Rennes (Frankrijk)
Rijeka (Kroatië)
RKC Waalwijk (Nederland)
Ruch Chorzow (Polen)
Rudar (Montenegro)
Shakhtar Karagandy (Kazachstan)
Shelbourne (Ierland)
Shirak (Armenië)
Siauliai (Litouwen)
Sillamäe Kalev (Estland)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Mozyr (Wit-Rusland)
Slavia Praag (Tsjechië)
Sliema Wanderers (Malta)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartaks (Letland)
St. Etienne (Frankrijk)
St. Johnstone (Schotland)
St. Patricks (Ierland)
Subotica (Servië)
Sumgayit PFC (Azerbeidzjan)
Sutjeska (Montenegro)
Taraz (Kazachstan)
TB Tvoroyri (Faeröer)
Teplice (Tsjechië)
Teteks (Macedonië)
Tirana (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tobol (Kazachstan)
Trabzonspor (Turkije)
Travnik (Bosnië Herzegovina)
Trnava (Slowakije)
FC Twente (Nederland)
Valenciennes (Frankrijk)
Vardar (Macedonië)
Veria (Griekenland)
Veris Chisinau (Moldavië)
07 Vestur Sorvagur (Faeröer)
Viking (Noorwegen)
Virtus (San Marino)
Vojvodina (Servië)
Zilina (Slowakije)
Zugdidi (Georgië)
Zürich (Zwitserland)
3 x 0-0

9. Aalesund (Noorwegen)
Academica (Portugal)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
AEK Athene (Griekenland)
Aktobe (Kazachstan)
Alania (Rusland)
APOEL Nicosia (Cyprus)
Apolonia Fier(Albanië)
Arouca (Portugal)
Arsenal Kiev (Oekraïne)
AS Roma (Italië)
FC Astana (Kazachstan)
Atalanta Bergamo (Italië)
Augsburg (Duitsland)
Austria Wien (Oostenrijk)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
B36 Torshavn (Faeröer)
Balzan Youths (Malta)
Banga (Litouwen)
Bangor (Wales)
Basel (Zwitserland)
BATE (Wit-Rusland)
Bayer Leverkusen (Duitsland)
Besa (Albanië)
Birkirkara (Malta)
Bohemians (Ierland)
Borac Banja Luka (Bosnië-H.)
Borussia Mönchengladbach (Duitsland)
Botosani (Roemenië)
Brann (Noorwegen)
Bray (Ierland)
Breidablik (IJsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brno (Tsjechië)
Chernomorets Burgas (Bulgarije)
Chikhura Sachkhere (Georgië)
Club Brugge (België)
Coleraine (Noord-Ierland)
Connah’s Quay (Wales)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
Crusaders (Noord-Ierland)
CSS Turnu Severin (Roemenië)
Cukaricki (Servië)
Decic (Montenegro)
Deportivo La Coruña (Spanje)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Donegal (Noord-Ierland)
Doxa (Cyprus)
Drogheda United (Ierland)
Dudelange (Luxemburg)
Dunajska Streda (Slowakije)
Dungannon (Noord-Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Encamp (Andorra)
Erciyesspor (Turkije)
Ergotelis (Griekenland)
Ermis (Cyprus)
Ettelbruck (Luxemburg)
Euromilk (Macedonië)
Faetano (San Marino)
FK Ilukste (Letland)
Fola (Luxemburg)
Fuglafjordur (Faeröer)
Gabala (Azerbeidzjan)
Galatasaray (Turkije)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Glenavon (Noord-Ierland)
Gloria Bistrita (Roemenië)
Gorica (Slovenië)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Gradacac (Bosnië-H.)
Gradina Srebrenik (Bosnië Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grevenmacher (Luxemburg)
FC Groningen (Nederland)
Hajduk Kula (Servië)
Hajduk Split (Kroatië)
Haladas (Hongarije)
HB Torshavn (Faeröer)
Hoffenheim (Duitsland)
Hradec Kralove (Tsjechië)
Hull (Engeland)
IF Brommapojkarna (Zweden)
Infonet (Estland)
Istanbul B.B. (Turkije)
Jablonec (Tsjechië)
Jagodina (Servië)
Javor (Servië)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kasimpasa (Turkije)
Kastrioti (Albanië)
Kecskemeti (Hongarije)
Kilmarnock (Schotland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona Kielce (Polen)
Kukesi (Albanië)
KF Laci (Albanië)
Lahti (Finland)
Lazio (Italië)
Levadiakos (Griekenland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Liepajas Metalurgs (Letland)
Luzern (Zwitserland)
Mariehamn (Finland)
Mattersburg (Oostenrijk)
Melita FC (Malta)
Metalurg Donetsk (Oekraïne)
MIKA (Armenië)
Mogren (Montenegro)
Molde (Noorwegen)
Murata (San Marino)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC Breda (Nederland)
Napoli (Italië)
Nea Salamis (Cyprus)
Neman (Wit-Rusland)
Netanya (Israël)
Niksic (Montenegro)
Nitra (Slowakije)
OFK Petrovac (Montenegro)
Olympiakos (Griekenland)
Omonia Nicosia (Cyprus)
Orduspor (Turkije)
Otelul (Roemenië)
Paide Linnameeskond (Estland)
Palermo (Italië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Pennarossa (San Marino)
Plzen (Tsjechië)
Poti (Georgië)
Prestatyn (Wales)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-Herzegovina)
Qormi (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Rad (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Ramat Hasharon (Israël)
Reading (Engeland)
Ried (Oostenrijk)
Rizespor (Turkije)
Ross County (Schotland)
Runavik (Faeröer)
Samara (Rusland)
Sant Julia (Andorra)
Sevilla (Spanje)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Siena (Italië)
Smyrnis (Griekenland)
Sogndal (Noorwegen)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Streymur (Faeröer)
Suduva (Litouwen)
Sunderland (Engeland)
Tarxien (Malta)
Teuta (Albanië)
Tomsk (Rusland)
Tottenham Hotspur (Engeland)
TPS Turku (Finland)
Trencin (Slowakije)
Triglav (Slovenië)
Tromsö (Noorwegen)
Troyes (Frankrijk)
Turnovo (Macedonië)
Udinese (Italië)
Universitatea Cluj (Roemenië)
Vaslui (Roemenië)
Velenje (Slovenië)
Ventspils (Letland)
Viborg (Denemarken)
Vitoria Guimaraes (Portugal)
Volga Nizhny Novgorod (Rusland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
West Bromwich Albion (Engeland)
Yehuda (Israël)
Zadar (Kroatië)
Zalgiris (Litouwen)
Zeta (Montenegro)
Zlaté Moravce (Slowakije)
Znojmo (Tsjechië)
2 x 0-0

10. FC Academia Chisinau (Moldavië)
Achnas (Cyprus)
Admira (Oostenrijk)
AEK Larnaca (Cyprus)
AEL Limassol (Cyprus)
Ajax (Nederland)
Almeria (Spanje)
Aluminij (Slovenië)
Anderlecht (België)
Argir (Faeröer)
Asteras Tripolis (Griekenland)
Atlantas (Litouwen)
FK Baku (Azerbeidzjan)
FC Baku (Azerbeidzjan)
Barcelona (Spanje)
Beerschot (België)
Belshina (Wit-Rusland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Borca (Servië)
Bylis (Albanië)
Cailungo (San Marino)
Carmarthen (Wales)
Celta de Vigo (Spanje)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chelsea (Engeland)
Cibalia (Kroatië)
Corona Brasov (Roemenië)
Crystal Palace (Engeland)
CSCA-Rapid (Moldavië)
Debrecen (Hongarije)
Derry City (Ierland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo-Auto Tiraspol (Moldavië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Djurgården (Zweden)
Domagnano (San Marino)
Dragovoljac (Kroatië)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Eintracht Braunschweig (Duitsland)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Esbjerg (Denemarken)
Fenerbahce (Turkije)
Ferencvaros (Hongarije)
Ferreira (Portugal)
Feyenoord (Nederland)
Fiorentina (Italië)
Fiorentino (San Marino)
Flora (Estland)
Fulham (Engeland)
Fylkir (IJsland)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gorodeja (Wit-Rusland)
KF Govistar (Macedonië)
Greuter Fürth (Duitsland)
Grödig (Oostenrijk)
Guingamp (Frankrijk)
Hafnarfjordur (IJsland)
Halmstad (Zweden)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Ramat Gan (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
Hibernians (Malta)
Honved (Hongarije)
Horsens (Denemarken)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Internazionale (Italië)
Iskra-Stal (Moldavië)
Kalju (Estland)
Karpaty (Oekraïne)
Kerkyra (Griekenland)
KF Gostivar (Macedonië)
Krasnodar (Rusland)
Levadia (Estland)
Lincoln (Gibraltar)
Livorno (Italië)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lorient (Frankrijk)
Lushnja (Albanië)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Mallorca (Spanje)
Manchester United (Engeland)
Maritimo (Portugal)
Mariupol (Oekraïne)
Merani Martvili (Georgië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Midtjylland (Denemarken)
Minyor Pernik (Bulgarije)
Mjallby (Zweden)
Monaco (Frankrijk)
Mons (België)
Montana (Bulgarije)
Mordavia Saransk (Rusland)
Moreirense (Portugal)
Mosta FC (Malta)
Motherwell (Schotland)
Nacional (Portugal)
Nancy (Frankrijk)
Nantes (Frankrijk)
Napredak Krusevac (Servië)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Nice (Frankrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
NK Krka (Slovenië)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
NK Zagreb (Kroatië)
Nordsjaelland (Denemarken)
Norrkoping (Zweden)
1. FC Nürnberg (Duitsland)
Odd (Noorwegen)
OFK Belgrado (Servië)
Olympiakos Nicosia (Cyprus)
Paks (Hongarije)
Paris Saint Germain (Frankrijk)
Partick (Schotland)
Partizani (Albanië)
Platanias (Griekenland)
Pogon Szczecin (Polen)
Polonia Warschau (Polen)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Principat (Andorra)
PSV (Nederland)
Pyunik (Armenië)
Rabat Ajax (Malta)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rayo Vallecano (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Rhyl (Wales)
Roda JC (Nederland)
Rumelange (Luxemburg)
Sandnes (Noorwegen)
San Giovanni (San Marino)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Sassuolo (Italië)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Setubal (Portugal)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Slovacko (Tsjechië)
Slovan Bratislavo (Slowakije)
Sonderjyske (Denemarken)
Sparta Praag (Tsjechië)
Sporting (Portugal)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Strömsgodset (Noorwegen)
Sturm Graz (Oostenrijk)
VfB Stuttgart (Duitsland)
Syrianska (Zweden)
Tallinna Kalev (Estland)
Tavriya (Oekraïne)
Tauras (Litouwen)
UE Santa Coloma (Andorra)
Ural (Rusland)
Vålerenga (Noorwegen)
Valetta (Malta)
Valur (IJsland)
Verona (Italië)
Vestmannaeyjar (IJsland)
Vestsjaelland (Denemarken)
Vikingur (Faeröer)
Villareal (Spanje)
Vllaznia (Albanië)
Vorskla (Oekraïne)
VVV Venlo (Nederland)
Werder Bremen (Duitsland)
Zaprešić (Kroatië)
Zawisza (Polen)
Zenit Petersburg (Rusland)
1 x 0-0

Tags: , , , , , ,

Laat een reactie achter