Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Bloedeloze 0-0 Bokaal: spanning stijgt tot nulpunt

2 december 2013 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport

Met nog een kleine maand te gaan in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal stijgt de spanning langzaam maar zeker tot het absolute nulpunt. De top drie werd deze week opgeschud door troosteloze brilstanden van CFR Cluj, Simurq en – opnieuw – Karabakh.

De 0-0 van de week

De 0-0 van de week

Het was op 0-0 gebied een gemiddelde week op de Europese voetbalvelden, met in totaal 23 wedstrijden waarbij de toeschouwers geen enkele keer voor een doelpunt hoefden te juichen. Grote vraag is natuurlijk: is er iets veranderd bovenin het klassement?

Koploper FC Zhetysu heeft zich vooralsnog gehandhaafd op de eerste plaats. De Kazachstanen, voor wie de reguliere competitie in eigen land al is afgesloten, blijven uiteraard op elf doelpuntloze gelijke spelen staan.

Opzichtig falen
Op de tweede plaats kreeg het Bosnische duo Sarajevo en Velez Mostar (negen brilstanden) gezelschap. Beide ploegen faalden afgelopen week opzichtig: Sarajevo won thuis heel teleurstellend met 3-0 van Leotar, terwijl Velez Mostar thuis tegen Celek Zenica weliswaar niet scoorde, maar ook niet gelijkspeelde (0-2).

De Bosniërs zagen daardoor CFR Cluj langszij komen. De Roemeense koopclub speelde uit tegen FC Brasov zeer verdienstelijk zijn negende 0-0 van het jaar bij elkaar. Het duel werd door onze jury dan ook uitgeroepen tot:

Schermafbeelding 2013-12-02 om 22.31.02

0-0 van de week
‘Geen voetbalwedstrijd’ was bovenstaande veelzeggende kop boven het verslag van de Roemeense kraker tussen FC Brasov en CFR Cluj. Voor het in schitterend geel gestoken Brasov (vier 0-0’s) deed de wedstrijd er eigenlijk niet meer toe, maar de knoeiers uit Cluj hadden met acht drietjes achter de naam nog altijd uitzicht op winst in de strijd om de Bloedeloze 0-0 Bokaal. Onze Bokaal Translator ter plaatse meldt:

Voetbal bevroren in Brasov: 0-0 tussen FC Brasov en CFR. Cluj doel niet 5 wedstrijden vinden, maar verwijder de lens. Het spel, gespeeld op onder 0 graden, de grootste kansen zij behoorden tot de gastheren, Buga ( 65 ) en Surdu ( 76 ), maar ze geven Cluj schoot twee minuten voor het einde, toen Maah miste de 5 meter enkel dashboard!

Een samenvatting van de 0-0 tussen FC Brasov en CFR Cluj is hier te bekijken.

Koeken-Karabakhers
De top drie in de Bloedeloze 0-0 Bokaal wordt gecompleteerd door Simurq. De Azerbeidzjaanse Traditionsverein speelde alweer voor achtste keer dit jaar een wedstrijd die eindigde zoals ie begon (0-0) en dit keer was het tegen – we verzinnen het niet – Karabakh, vorige week nog goed voor de 0-0 van de week. De dekselse diaspora-club pakt en passant zijn zevende Nullnummer van het jaar en blijft kansrijk voor de eindzege. In de minder belangrijke strijd om de Azerbeidzjaanse titel zakte de Koeken-Karabakhers uit de Kaukasus door hun tweede opeenvolgende 0-0 naar de tweede plaats.

De koploper

De koploper

Slotanalyse
Nog een kleine maand en dan zit de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013 erop. Bij welke club zal op 31 december het aantal duels met ongemoeide scoreborden afgelopen kalenderjaar het hoogst zijn geweest?

Onze huisanalist: ‘Je ziet dat er in principe nog vier speelronden te gaan zijn. Ervan uitgaande dat FC Zhetysu op elf brilstanden blijft staan, maakt iedere club die op dit moment zeven of meer 0-0’s heeft gescoord, nog kans. Dan praat je over de top vier van de huidige stand, van FC Zhetysu tot Wisla Krakow. Elf ploegen in totaal. Der Countdown lauft, die Spannung steigt…..’

Bedankt huisanalist. Dat brengt ons bij de uitslagen en de stand.

De uitslagen van speelronde 48 (25 november tm 1 december)

Armenië
Ulisses – Gandzasar 0-0

Azerbeidzjan
Simurq – Karabakh 0-0

België
Waasland-Beveren – Charleroi 0-0

Bosnië-Herzegovina
Gradacac – Slavija 0-0
Prijedor – Siroki Brijeg 0-0

Duitsland
Hertha – Augsburg 0-0

Engeland
Aston Villa – Sunderland 0-0

Griekenland
Panionios – Xanthi 0-0

Israël
Hapoel Beer Sheva – Ramat Hasharon 0-0

Italië
AS Roma – Cagliari 0-0

Macedonië
Shkendija – Pelister 0-0
Napredok – Shkendija 0-0

Montenegro
OFK Petrovac – Rudar 0-0

Portugal
Belenenses – Gil Vicente 0-0

Roemenië
Vaslui – Concordia 0-0
FC Brasov – CFR Cluj 0-0

Slowakije
Banska Bystrica – Trnava 0-0
Nitra – Dunajska Streda 0-0

Tsjechië
Ostrava – Teplice 0-0

Turkije
Eskisehirspor – Karabukspor 0-0
Kayserispor – Akhisar Belediye 0-0

Wales
Rhyl – Bangor 0-0
Bala Town – Aberystwyth Town 0-0

 

De tussenstand na 48 speelronden:

1. FC Zhetysu (Kazachstan)
11 x 0-0

2. CFR Cluj (Roemenië)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Velez Mostar (Bosnië-Herzegovina)
9 x 0-0

3. Simurq (Azerbeidzjan)
8x 0-0

4. Banants (Armenië)
Everton (Engeland)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Kazan (Rusland)
Ordabasy (Kazachstan)
Shamrock Rovers (Ierland)
Wisla Krakow (Polen)
7 x 0-0

5. Aberdeen (Schotland)
Atromitos (Griekenland)
Atyrau (Kazachstan)
Bnei Sakhnin (Israël)
Catania (Italië)
Celik Zenica (Bosnië Herzegovina)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Eskisehirspor (Turkije)
Jaro (Finland)
Genoa (Italië)
Glentoran (Noord-Ierland)
Hibernian (Schotland)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Napredok (Macedonië)
Osijek (Kroatië)
Pelister (Macedonië)
Reims (Frankrijk)
Rovaniemi (Finland)
Waasland-Beveren (België)
West Ham United (Engeland)
Zimbru (Moldavië)
6 x 0-0

6. Aberystwyth Town (Wales)
Ajaccio (Frankrijk)
Bastia (Frankrijk)
Beroe (Bulgarije)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Charleroi (België)
Chievo (Italië)
Daugavpils (Letland)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Grasshoppers (Zwitserland)
Inter Turku (Finland)
Kalmar (Zweden)
Karabukspor (Turkije)
Kruoja (Litouwen)
Levante (Spanje)
Lille (Frankrijk)
Marseille (Frankrijk)
Metalurg Skopje (Macedonië)
Mornar (Montenegro)
Norwich City (Engeland)
Parma (Italië)
Podbeskidzie (Polen)
Real Betis (Spanje)
Shkendija (Macedonië)
Sion (Zwitserland)
Skonto Riga (Letland)
Slavija (Bosnië Herzegovina)
Sligo Rovers (Ierland)
Renova (Macedonië)
RNK Split (Kroatië)
Sochaux (Frankrijk)
Swansea City (Engeland)
Toulouse (Frankrijk)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vostok (Kazachstan)
Xanthi (Griekenland)
Zeljeznicar (Bosnië)
Zorya (Oekraïne)
5 x 0-0

7. Amkar (Rusland)
Apollon (Cyprus)
Ararat (Armenië)
Astra (Roemenië)
Atletico Madrid (Spanje)
Atvidabergs (Zweden)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Banska Bystrica (Slowakije)
Bordeaux (Frankrijk)
Belchatow (Polen)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Brøndby IF (Denemarken)
Cagliari (Italië)
Celje (Slovenië)
Cherno More (Bulgarije)
CSKA Moskou (Rusland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Daugava Riga (Letland)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Domzale (Slovenië)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dundee United (Schotland)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Espanyol (Spanje)
SC Freiburg (Duitsland)
Gefle (Zweden)
Gomel (Wit-Rusland)
Hapoel Acre AFC (Israël)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
HJK Helsinki (Finland)
Honka (Finland)
Jihlava (Tsjechië)
JJK Jyväskylä (Finland)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kosice (Slowakije)
Kuban (Rusland)
Limerick (Ierland)
Litex Lovech (Bulgarije)
Ludogorets (Bulgarije)
Lyon (Frankrijk)
Malaga (Spanje)
Metalurg Zaporozhye (Oekraïne)
Mladost Velika Obarska (Bosnië Herzegovina)
Naftan (Wit-Rusland)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Neustadt (Oostenrijk)
Olafsvik (IJsland)
Olimpik Sarajevo (Bosnië Herzegovina)
Partizan (Servië)
Port Talbot (Wales)
Presov (Slowakije)
Queens Park Rangers (Engeland)
Rosenborg (Noorwegen)
Rustavi Metalurgi (Georgië)
Sampdoria (Italië)
Sankt Gallen (Zwitserland)
FC Santa Coloma (Andorra)
Shmona (Israël)
Siroki Brijeg (Bosnië Herzegovina)
Sloboda (Servië)
Southampton (Engeland)
St. Mirren (Schotland)
Tammeka Tartu (Estland)
Terek Grozny (Rusland)
Thun (Zwitserland)
Torino (Italië)
Torpedo (Georgië)
Ulisses (Armenië)
VPS (Finland)
Young Boys (Zwitserland)
Zaglebie Lubin (Polen)
Zestafoni (Georgië)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zrinjski (Bosnië)
4 x 0-0

8. AA Gent (België)
Aalborg BK (Denemarken)
Aarhus (Denemarken)
AC Milan (Italië)
Afan Lido (Wales)
AIK Stockholm (Zweden)
Akhisar Belediye (Turkije)
Akzajyk Uralsk (Kazachstan)
Anorthosis (Cyprus)
Antalyaspor (Turkije)
Anzhi (Rusland)
Aris (Griekenland)
Aston Villa (Engeland)
Bala Town (Wales)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belupo (Kroatië)
Besiktas (Turkije)
Bologna (Italië)
Botev Vratsa (Bulgarije)
Buducnost (Montenegro)
Cambuur Leeuwarden (Nederland)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Concordia (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Donji Srem (Servië)
Elfsborg (Zweden)
Evian (Frankrijk)
Flamurtari (Albanië)
Floriana (Malta)
Gandzasar (Armenië)
Georgia (Georgië)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Gil Vicente (Portugal)
Hacken (Zweden)
Hannover 96 (Duitsland)
Hapoel Raanana (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Hearts of Midlothian (Schotland)
Honefoss (Noorwegen)
IFK Göteborg (Zweden)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Inverness (Schotland)
Irtysh Pavlodar (Kazachstan)
Istra 1962 (Kroatië)
Jelgava (Letland)
FC Jurmala (Letland)
Kayserispor (Turkije)
Kortrijk (België)
KuPS (Finland)
Kuressaare (Estland)
Lausanne (Zwitserland)
Lech Poznań (Polen)
Lechia Gdansk (Polen)
Legia Warschau (Polen)
Leotar (Bosnië Herzegovina)
Leuven (België)
Levski (Bulgarije)
Lierse SK (België)
Linfield (Noord-Ierland)
Liverpool (Engeland)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lovcen (Montenegro)
Lusitanos (Andorra)
Maccabi Haifa (Israël)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Mainz (Duitsland)
Makedonija GP (Macedonië)
Manchester City (Engeland)
KV Mechelen (België)
Metta/LU (Letland)
Milsami (Moldavië)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Montpellier (Frankrijk)
Newcastle United (Engeland)
Newtown (Wales)
Novi Pazar (Servië)
Odense (Denemarken)
OFI Kreta (Griekenland)
Olhanense (Portugal)
Osasuna (Spanje)
Östers (Zweden)
Ostrava (Tsjechië)
Panetolikos (Griekenland)
Panionios (Griekenland)
PAOK (Griekenland)
PEC Zwolle (Nederland)
Petrolul (Roemenië)
Poli Timisoara (Roemenië)
Racing Genk (België)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Radnicki 1923 Kragujevac (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rapid Wien (Oostenrijk)
Randers (Denemarken)
Ravan (Azerbeidzjan)
Real Sociedad (Spanje)
Real Valladolid (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
Rennes (Frankrijk)
Rijeka (Kroatië)
RKC Waalwijk (Nederland)
Ruch Chorzow (Polen)
Rudar (Montenegro)
Shakhtar Karagandy (Kazachstan)
Shelbourne (Ierland)
Shirak (Armenië)
Siauliai (Litouwen)
Sillamäe Kalev (Estland)
Sivasspor (Turkije)
Slavia Mozyr (Wit-Rusland)
Slavia Praag (Tsjechië)
Sliema Wanderers (Malta)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartaks (Letland)
Standard Luik (België)
St. Etienne (Frankrijk)
St. Johnstone (Schotland)
St. Patricks (Ierland)
Sumgayit PFC (Azerbeidzjan)
Sutjeska (Montenegro)
Taraz (Kazachstan)
TB Tvoroyri (Faeröer)
Teplice (Tsjechië)
Teteks (Macedonië)
Tirana (Albanië)
Tobol (Kazachstan)
Trabzonspor (Turkije)
Travnik (Bosnië Herzegovina)
Trnava (Slowakije)
FC Twente (Nederland)
Valenciennes (Frankrijk)
Veria (Griekenland)
07 Vestur Sorvagur (Faeröer)
Viking (Noorwegen)
Virtus (San Marino)
Vojvodina (Servië)
Widzew Lodz (Polen)
Zilina (Slowakije)
Zugdidi (Georgië)
Zürich (Zwitserland)
3 x 0-0

9. Aalesund (Noorwegen)
Academica (Portugal)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
AEK Athene (Griekenland)
Aktobe (Kazachstan)
Alania (Rusland)
APOEL Nicosia (Cyprus)
Apolonia Fier(Albanië)
Arouca (Portugal)
Arsenal Kiev (Oekraïne)
Ashdod (Israël)
AS Roma (Italië)
FC Astana (Kazachstan)
Atalanta Bergamo (Italië)
Augsburg (Duitsland)
Austria Wien (Oostenrijk)
AZAL PFC (Azerbeidzjan)
B36 Torshavn (Faeröer)
Balzan Youths (Malta)
Banga (Litouwen)
Basel (Zwitserland)
BATE (Wit-Rusland)
Bayer Leverkusen (Duitsland)
Belenenses (Portugal)
Besa (Albanië)
Birkirkara (Malta)
Bohemians (Ierland)
Bolnisi (Georgië)
Borac Banja Luka (Bosnië-H.)
Botosani (Roemenië)
Brann (Noorwegen)
Bray (Ierland)
Breidablik (IJsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brno (Tsjechië)
Bursaspor (Turkije)
Cardiff (Engeland)
Ceahlaul (Roemenië)
Chernomorets Burgas (Bulgarije)
Club Brugge (België)
Coleraine (Noord-Ierland)
Connah’s Quay (Wales)
Cork City (Ierland)
CSS Turnu Severin (Roemenië)
Cukaricki (Servië)
Decic (Montenegro)
Deportivo La Coruña (Spanje)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Donegal (Noord-Ierland)
Doxa (Cyprus)
Drogheda United (Ierland)
Dudelange (Luxemburg)
Dunajska Streda (Slowakije)
Dungannon (Noord-Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Encamp (Andorra)
Erciyesspor (Turkije)
Ergotelis (Griekenland)
Ettelbruck (Luxemburg)
Faetano (San Marino)
FK Ilukste (Letland)
FK Rostov (Rusland)
Fola (Luxemburg)
Fuglafjordur (Faeröer)
Gabala (Azerbeidzjan)
Galatasaray (Turkije)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Gloria Bistrita (Roemenië)
Gorica (Slovenië)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Gradacac (Bosnië-H.)
Gradina Srebrenik (Bosnië Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grbalj (Montenegro)
Grevenmacher (Luxemburg)
FC Groningen (Nederland)
Hajduk Kula (Servië)
Hajduk Split (Kroatië)
Haladas (Hongarije)
HB Torshavn (Faeröer)
Hoffenheim (Duitsland)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IF Brommapojkarna (Zweden)
Infonet (Estland)
Istanbul B.B. (Turkije)
Jablonec (Tsjechië)
Jagodina (Servië)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Juvenes/Dogana (San Marino)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kasimpasa (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Kilmarnock (Schotland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona Kielce (Polen)
Kukesi (Albanië)
KF Laci (Albanië)
Lahti (Finland)
Lazio (Italië)
Levadiakos (Griekenland)
Liberec (Tsjechië)
Liepajas Metalurgs (Letland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Luzern (Zwitserland)
Mariehamn (Finland)
Mattersburg (Oostenrijk)
Melita FC (Malta)
Metalurg Donetsk (Oekraïne)
MIKA (Armenië)
Mogren (Montenegro)
Molde (Noorwegen)
Murata (San Marino)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
NAC Breda (Nederland)
Napoli (Italië)
Nea Salamis (Cyprus)
Neman (Wit-Rusland)
Netanya (Israël)
Niksic (Montenegro)
Nitra (Slowakije)
OFK Petrovac (Montenegro)
Olympiakos (Griekenland)
Omonia Nicosia (Cyprus)
Orduspor (Turkije)
Otelul (Roemenië)
Paide Linnameeskond (Estland)
Palermo (Italië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Paralimni (Cyprus)
Pennarossa (San Marino)
Piast (Polen)
Plzen (Tsjechië)
Poti (Georgië)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-Herzegovina)
Qormi (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Radnicki Nis (Servië)
Ramat Hasharon (Israël)
Reading (Engeland)
Ried (Oostenrijk)
Rizespor (Turkije)
Ross County (Schotland)
Runavik (Faeröer)
Samara (Rusland)
Sevilla (Spanje)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Siena (Italië)
Slask (Polen)
Sogndal (Noorwegen)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Stoke City (Engeland)
Streymur (Faeröer)
Sp. Subotica (Servië)
Suduva (Litouwen)
Tarxien (Malta)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tomsk (Rusland)
Tottenham Hotspur (Engeland)
TPS Turku (Finland)
Trencin (Slowakije)
Triglav (Slovenië)
Tromsö (Noorwegen)
Troyes (Frankrijk)
Turnovo (Macedonië)
Udinese (Italië)
Universitatea Cluj (Roemenië)
Vardar (Macedonië)
Vaslui (Roemenië)
Velenje (Slovenië)
Ventspils (Letland)
Veris Chisinau (Moldavië)
Viborg (Denemarken)
Volga Nizhny Novgorod (Rusland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
West Bromwich Albion (Engeland)
Yehuda (Israël)
Zadar (Kroatië)
Zalgiris (Litouwen)
Zeta (Montenegro)
Zlaté Moravce (Slowakije)
Znojmo (Tsjechië)
2 x 0-0

10. FC Academia Chisinau (Moldavië)
Admira (Oostenrijk)
AEK Larnaca (Cyprus)
AEL Limassol (Cyprus)
Ajax (Nederland)
Aluminij (Slovenië)
Anderlecht (België)
Argir (Faeröer)
Asteras Tripolis (Griekenland)
Atlantas (Litouwen)
FK Baku (Azerbeidzjan)
FC Baku (Azerbeidzjan)
Bangor (Wales)
Barcelona (Spanje)
Beerschot (België)
Belshina (Wit-Rusland)
Bohemians 1905 (Tsjechië)
Borca (Servië)
Borussia Mönchengladbach (Duitsland)
Bylis (Albanië)
Cailungo (San Marino)
Carmarthen (Wales)
Celta de Vigo (Spanje)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chelsea (Engeland)
Chikhura Sachkhere (Georgië)
Cibalia (Kroatië)
Corona Brasov (Roemenië)
Costuleni (Moldavië)
Crusaders (Noord-Ierland)
Crystal Palace (Engeland)
CSCA-Rapid (Moldavië)
Debrecen (Hongarije)
Derry City (Ierland)
Differdange (Luxemburg)
Dinamo-Auto Tiraspol (Moldavië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Djurgården (Zweden)
Domagnano (San Marino)
Dragovoljac (Kroatië)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Eintracht Braunschweig (Duitsland)
Ekranas (Litouwen)
Elche (Spanje)
Ermis (Cyprus)
Esbjerg (Denemarken)
Euromilk (Macedonië)
Fenerbahce (Turkije)
Ferencvaros (Hongarije)
Ferreira (Portugal)
Feyenoord (Nederland)
Fiorentina (Italië)
Fiorentino (San Marino)
Flora (Estland)
Fulham (Engeland)
Fylkir (IJsland)
Glenavon (Noord-Ierland)
Go Ahead Eagles (Nederland)
Gornik Z. (Polen)
KF Govistar (Macedonië)
Greuter Fürth (Duitsland)
Grödig (Oostenrijk)
Guingamp (Frankrijk)
Hafnarfjordur (IJsland)
Halmstad (Zweden)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Ramat Gan (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hertha BSC (Duitsland)
Hibernians (Malta)
Honved (Hongarije)
Horsens (Denemarken)
Hoverla Uzhhorod (Oekraïne)
Hull (Engeland)
Internazionale (Italië)
Iskra-Stal (Moldavië)
Javor (Servië)
Kalju (Estland)
Karpaty (Oekraïne)
Kastrioti (Albanië)
Kerkyra (Griekenland)
KF Gostivar (Macedonië)
Krasnodar (Rusland)
Levadia (Estland)
Libertas (San Marino)
Lincoln (Gibraltar)
Livorno (Italië)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lorient (Frankrijk)
Lushnja (Albanië)
Lynx (Gibraltar)
Maccabi Petach Tikva (Israël)
Mallorca (Spanje)
Manchester United (Engeland)
Maritimo (Portugal)
Mariupol (Oekraïne)
Merani Martvili (Georgië)
Metalist Kharkiv (Oekraïne)
Midtjylland (Denemarken)
Minyor Pernik (Bulgarije)
Mjallby (Zweden)
Monaco (Frankrijk)
Mons (België)
Montana (Bulgarije)
Mordavia Saransk (Rusland)
Moreirense (Portugal)
Mosta FC (Malta)
Motherwell (Schotland)
Nacional (Portugal)
Nancy (Frankrijk)
Nantes (Frankrijk)
Neftochimic Burgas (Bulgarije)
Nice (Frankrijk)
Niedercorn (Luxemburg)
NK Krka (Slovenië)
NK Vitez (Bosnië-Herzegovina)
NK Zagreb (Kroatië)
Nordsjaelland (Denemarken)
Norrkoping (Zweden)
1. FC Nürnberg (Duitsland)
Odd (Noorwegen)
OFK Belgrado (Servië)
Olympiakos Nicosia (Cyprus)
Paks (Hongarije)
Paris Saint Germain (Frankrijk)
Partick (Schotland)
Partizani (Albanië)
Platanias (Griekenland)
Pogon Szczecin (Polen)
Polonia Warschau (Polen)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Prestatyn (Wales)
Principat (Andorra)
PSV (Nederland)
Pyunik (Armenië)
Rabat Ajax (Malta)
Rad (Servië)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rayo Vallecano (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Rhyl (Wales)
Roda JC (Nederland)
Rumelange (Luxemburg)
Sandnes (Noorwegen)
San Giovanni (San Marino)
Sant Julia (Andorra)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Sassuolo (Italië)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Setubal (Portugal)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Slovacko (Tsjechië)
Slovan Bratislavo (Slowakije)
Smyrnis (Griekenland)
Sonderjyske (Denemarken)
Sparta Praag (Tsjechië)
Sporting (Portugal)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Strömsgodset (Noorwegen)
Sturm Graz (Oostenrijk)
VfB Stuttgart (Duitsland)
Sunderland (Engeland)
Syrianska (Zweden)
Tallinna Kalev (Estland)
Tavriya (Oekraïne)
Tauras (Litouwen)
UE Santa Coloma (Andorra)
Ural (Rusland)
Vålerenga (Noorwegen)
Valetta (Malta)
Valur (IJsland)
Vestmannaeyjar (IJsland)
Vestsjaelland (Denemarken)
Vikingur (Faeröer)
Villareal (Spanje)
Vitoria Guimaraes (Portugal)
Vllaznia (Albanië)
Vorskla (Oekraïne)
VVV Venlo (Nederland)
Werder Bremen (Duitsland)
Zaprešić (Kroatië)
Zenit Petersburg (Rusland)
1 x 0-0

Tags: , , , ,

Laat een reactie achter