Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Atromitos afgelost na zevenklapper Zhetysu

2 september 2013 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
FC Zhetysu toont een spandoek voor hun zevende 0-0. (foto: fc-zhetisu.kz)

FC Zhetysu toont een spandoek t.b.v. de zevende 0-0. (foto: fc-zhetisu.kz)

Sensatie in de Bloedeloze 0-0 Bokaal: er is een nieuwe koploper na speelronde 35 en het is niet Atromitos. De dekselse Grieken zijn voorbijgestreefd door FC Zhetysu uit Kazachstan. Поздравляю!

Het was een schitterende week voor de liefhebber van troosteloze wedstrijden zonder doelpunten. Liefst 31 keer werd er op de UEFA-velden een bloedeloze 0-0 genoteerd. En daar zaten ook enkele hele grote jongens bij.

Zo eindigde in Engeland de topper tussen Manchester United en Chelsea in een goalles draw. In Montenegro speelde voormalig Bloedeloze 0-0 Bokaal-winnaar Buducnost verdienstelijk 0-0 tegen Traditionsverein Sutjeska. En ook bij het duel in Litouwen tussen Banga (dat op veel lijstjes met favorieten staat) en Atlantas hoefden de keepers niet te vissen.

Zouteloos
Het op voetbalgebied toch al zouteloze Frankrijk spande deze week de kroon met drie lunettes postes op het scoreformulier: zowel bij Reims-Nantes, Rennes-Lille als Sochaux-Ajaccio werd de score nimmer geopend.

In Nederland ging de meeste aandacht natuurlijk uit naar PSV-Cambuur. Het Philips Stadion was tot de nok gevuld vanwege de 100ste verjaardag van PSV, maar het publiek – onder wie vele prominenten – werd getrakteerd op negentig minuten onfris voetbal zonder fruit of doelpunten: 0-0. Voor Cambuur was het overigens alweer de tweede brilstand van het jaar.

0-0 van de week
De kopgroep in de Bloedeloze 0-0 Bokaal was al een tijdje aan het uitdijen en het wachten was op de club die als eerste z’n zevende Nullnummer zou pakken en dus solo op de eerste plaats zou komen. Waar velen hun Drachmes inzetten op het sympathieke Atromitos, was het een outsider uit Kazachstan die de zevenklapper realiseerde: FC Zhetysu.

Spelersbus FC Zhetysu op weg naar de top (Foto: Harshad Sharma)

Spelersbus FC Zhetysu op weg naar de top (Foto: Harshad Sharma)

De mannen van Zhetysu traden na een lange bustocht aan in het matig bezette stadion van Atyrau voor hun 0-0 van de week. De toeschouwers hadden van tevoren weinig verwachtingen en dat pakte goed uit: het veldspel was niet om aan te zien en al vanaf minuut 1 was duidelijk dat het hier een typische 0-0 wedstrijd betrof.

Onze Bokaal Translator meldt:

Scoren kans de gastheren waren bij de opening van de vergadering: op de vijfde minuut na de overdracht Nurybekova Milankovitch op rechts doorbreken en tegen te gaan de verdedigers niet kon smokkelen de bal in het net van vijf meter. Stadion ontmoette dit punt adem van frustratie. Na een veelbelovend debuut tempo van de wedstrijd zichtbaar in slaap.

In de tweede helft – misschien vanwege de warme benauwde weer – het spel was zelfs trager dan in de eerste. Het is niet gelukkig lokale veeleisend publiek dat elke keer is gewoon wachten op de overwinning van hun favoriete team.

Wetsvoorstel
Zhetysu-coach Omari Tetradze was na afloop van de zevende 0-0 van het jaar duidelijk in zijn commentaar: ‘Een punt op de weg altijd stijgen, in onze positie en trek een gunstig resultaat. We ondervinden een aantal problemen hebben om een ​​no- hitter te spelen. Ondanks dit, we speelden om te winnen. Het bleek een gelijkspel. Het wetsvoorstel is logisch.’

FC Zhetysu plukt in ieder geval de vruchten van deze zogenoemde zaadwedstrijd en is vanaf deze week koploper in onze prestigieuze competitie met zeven 0-0’s. De achtervolgende groep op plaats twee (‘Groupe Atromitos’) werd uitgebreid tot acht clubs: Zimbru (Moldavië), Wisla Krakow (Polen) en Aberdeen (Schotland) kwamen er met hun zesde brilstand bij. Dat brengt ons bij de cijfers.

De uitslagen van speelronde 35 (26 augustus tm 1 september)

Tirana – KF Laci 0-0
KV Mechelen – Lierse SK 0-0
CSKA Sofia – Botev Plovdiv 0-0
Chernomorets Burgas – Litex Lovech 0-0
Cardiff – Everton 0-0
Manchester Utd – Chelsea 0-0

MyPa – Honka 0-0
Reims – Nantes 0-0
Rennes – Lille 0-0
Sochaux – Ajaccio 0-0
Rustavi Metalurgi – Zestafoni 0-0
Xanthi – Ergotelis 0-0

Atyrau – FC Zhetysu 0-0
Kruoja – Siauliai 0-0
Banga – Atlantas 0-0
Bregalnica – Makedonija GP 0-0
Rabotnicki – Renova 0-0
Zimbru – Dinamo-Auto Tiraspol 0-0

Buducnost – Sutjeska 0-0
Mornar – Rudar 0-0
PSV – Cambuur 0-0
Linfield – Glentoran 0-0
Pogon Szczecin – Wisla Krakow 0-0
Samara – Kuban 0-0

Aberdeen – St. Johnstone 0-0
Hibernian – Ross County 0-0
Cukaricki – Vojvodina 0-0
Espanyol – Real Betis 0-0
Eskisehirspor – Galatasaray 0-0
FC Minsk – Gomel 0-0
Atvidabergs – Kalmar 0-0

De tussenstand na 35 speelronden:

(Het is nadrukkelijk de bedoeling dat u in deze lijst uw eigen, favoriete club even opzoekt)

1. FC Zhetysu (Kazachstan)
7 x 0-0

2. Aberdeen (Schotland)
Atromitos (Griekenland)
Jaro (Finland)
Ordabasy (Kazachstan)
Shamrock Rovers (Ierland)
Velez Mostar (Bosnië Herzegovina)
Wisla Krakow (Polen)
Zimbru (Moldavië)
6 x 0-0

3. Ajaccio (Frankrijk)
Beroe (Bulgarije)
CFR Cluj (Roemenië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Eskisehirspor (Turkije)
Everton (Engeland)
Genoa (Italië)
Grasshoppers (Zwitserland)
Hibernian (Schotland)
Inter Turku (Finland)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Kazan (Rusland)
Rovaniemi (Finland)
Sakhnin (Israël)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Sion (Zwitserland)
Toulouse (Frankrijk)
5 x 0-0

4. Apollon (Cyprus)
Atletico Madrid (Spanje)
Atyrau (Kazachstan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Bastia (Frankrijk)
FC Brasov (Roemenië)
Belchatow (Polen)
Catania (Italië)
Celje (Slovenië)
Cherno More (Bulgarije)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Glentoran (Noord-Ierland)
Gomel (Wit-Rusland)
HJK Helsinki (Finland)
JJK Jyväskylä (Finland)
Kosice (Slowakije)
Kruoja (Litouwen)
Kuban (Rusland)
Litex Lovech (Bulgarije)
Marseille (Frankrijk)
Metalurg Skopje (Macedonië)
Mornar (Montenegro)
Naftan (Wit-Rusland)
Napredok (Macedonië)
Norwich City (Engeland)
Olafsvik (IJsland)
Osijek (Kroatië)
Parma (Italië)
Pelister (Macedonië)
Presov (Slowakije)
Queens Park Rangers (Engeland)
Sampdoria (Italië)
Skonto Riga (Letland)
Sligo Rovers (Ierland)
Sochaux (Frankrijk)
Swansea City (Engeland)
Tammeka Tartu (Estland)
Torino (Italië)
Vostok (Kazachstan)
VPS (Finland)
Waasland Beveren (België)
Xanthi (Griekenland)
Zaglebie Lubin (Polen)
4 x 0-0

5. AA Gent (België)
Aberystwyth Town (Wales)
Amkar (Rusland)
Anorthosis (Cyprus)
Antalyaspor (Turkije)
Ararat (Armenië)
Atvidabergs (Zweden)
Ballymena (Noord-Ierland)
Banants (Armenië)
Banska Bystrica (Slowakije)
Bordeaux (Frankrijk)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Botev Vratsa (Bulgarije)
Bregalnica (Macedonië)
Buducnost (Montenegro)
Cagliari (Italië)
Charleroi (België)
Chievo (Italië)
CSKA Moskou (Rusland)
Daugava Riga (Letland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Domzale (Slovenië)
Donji Srem (Servië)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dundee United (Schotland)
Espanyol (Spanje)
Evian (Frankrijk)
SC Freiburg (Duitsland)
Georgia (Georgië)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Hapoel Acre AFC (Israël)
Honka (Finland)
Inverness (Schotland)
Irtysh Pavlodar (Kazachstan)
Istra 1962 (Kroatië)
Kalmar (Zweden)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kortrijk (België)
KuPS (Finland)
Kuressaare (Estland)
Lausanne (Zwitserland)
Legia Warschau (Polen)
Levante (Spanje)
Lierse SK (België)
Lille (Frankrijk)
Limerick (Ierland)
Liverpool (Engeland)
Ludogorets (Bulgarije)
Mainz (Duitsland)
KV Mechelen (België)
Metalurg Zaporozhye (Oekraïne)
Metta/LU (Letland)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Neustadt (Oostenrijk)
Newcastle United (Engeland)
Novi Pazar (Servië)
PAOK (Griekenland)
Partizan (Servië)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Randers (Denemarken)
Real Betis (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
Reims (Frankrijk)
Rijeka (Kroatië)
RNK Split (Kroatië)
Rosenborg (Noorwegen)
Rustavi Metalurgi (Georgië)
FC Santa Coloma (Andorra)
Shakhtar Karagandy (Kazachstan)
Shelbourne (Ierland)
Shirak (Armenië)
Sillamäe Kalev (Estland)
Simurq (Azerbeidzjan)
Slavia Mozyr (Wit-Rusland)
Sliema Wanderers (Malta)
Sloboda (Servië)
Southampton (Engeland)
St. Johnstone (Schotland)
St. Mirren (Schotland)
Taraz (Kazachstan)
TB Tvoroyri (Faeröer)
Teteks (Macedonië)
Thun (Zwitserland)
Tirana (Albanië)
FC Twente (Nederland)
Ulisses (Armenië)
Valenciennes (Frankrijk)
07 Vestur Sorvagur (Faeröer)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Viking (Noorwegen)
Vojvodina (Servië)
West Ham United (Engeland)
Widzew Lodz (Polen)
Young Boys (Zwitserland)
Zeljeznicar (Bosnië)
Zestafoni (Georgië)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië)
3 x 0-0

6. Aalborg BK (Denemarken)
Aarhus (Denemarken)
AC Milan (Italië)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
AEK Athene (Griekenland)
Afan Lido (Wales)
AIK Stockholm (Zweden)
Aktobe (Kazachstan)
Akzajyk Uralsk (Kazachstan)
Alania (Rusland)
APOEL Nicosia (Cyprus)
Apolonia Fier(Albanië)
Aris (Griekenland)
Arsenal Kiev (Oekraïne)
FC Astana (Kazachstan)
Astra (Roemenië)
Atalanta Bergamo (Italië)
Austria Wien (Oostenrijk)
B36 Torshavn (Faeröer)
Banga (Litouwen)
BATE (Wit-Rusland)
Bayer Leverkusen (Duitsland)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belupo (Kroatië)
Birkirkara (Malta)
Bohemians (Ierland)
Bologna (Italië)
Bray (Ierland)
Breidablik (IJsland)
Brest (Wit-Rusland)
Brøndby IF (Denemarken)
Cambuur Leeuwarden (Nederland)
Celik Zenica (Bosnië Herzegovina)
Chernomorets Burgas (Bulgarije)
Coleraine (Noord-Ierland)
Connah’s Quay (Wales)
CSS Turnu Severin (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Daugavpils (Letland)
Decic (Montenegro)
Deportivo La Coruña (Spanje)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dinamo Moskou (Rusland)
Donegal (Noord-Ierland)
Doxa (Cyprus)
Drogheda United (Ierland)
Dungannon (Noord-Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Elfsborg (Zweden)
Faetano (San Marino)
Flamurtari (Albanië)
Floriana (Malta)
Fola (Luxemburg)
Fuglafjordur (Faeröer)
Galatasaray (Turkije)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Gefle (Zweden)
Genclerbirligi (Turkije)
Gil Vicente (Portugal)
Gloria Bistrita (Roemenië)
Gorica (Slovenië)
Gradina Srebrenik (Bosnië Herzegovina)
Hajduk Kula (Servië)
Haladas (Hongarije)
Hannover 96 (Duitsland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
HB Torshavn (Faeröer)
Hearts of Midlothian (Schotland)
Hoffenheim (Duitsland)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Infonet (Estland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Istanbul B.B. (Turkije)
Jablonec (Tsjechië)
Jihlava (Tsjechië)
FC Jurmala (Letland)
Kaerjeng (Luxemburg)
Karabukspor (Turkije)
Kasimpasa (Turkije)
Kayserispor (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Kilmarnock (Schotland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona Kielce (Polen)
KF Laci (Albanië)
Lahti (Finland)
Lech Poznań (Polen)
Leotar (Bosnië Herzegovina)
Leuven (België)
Levadiakos (Griekenland)
Levski (Bulgarije)
Linfield (Noord-Ierland)
Lokeren (België)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lovcen (Montenegro)
Lusitans (Andorra)
Luzern (Zwitserland)
Lyon (Frankrijk)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malaga (Spanje)
Manchester City (Engeland)
Mariehamn (Finland)
Mattersburg (Oostenrijk)
Melita FC (Malta)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mladost Velika Obarska (Bosnië Herzegovina)
Molde (Noorwegen)
Myjava (Slowakije)
MyPa (Finland)
Napoli (Italië)
Nea Salamis (Cyprus)
Netanya (Israël)
Newtown (Wales)
Odense (Denemarken)
OFI Kreta (Griekenland)
Olhanense (Portugal)
Olimpik Sarajevo (Bosnië Herzegovina)
Orduspor (Turkije)
Osasuna (Spanje)
Östers (Zweden)
Otelul (Roemenië)
Palermo (Italië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panionios (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Paralimni (Cyprus)
Petrolul (Roemenië)
Podbeskidzie (Polen)
Port Talbot (Wales)
Poti (Georgië)
Rabotnicki (Macedonië)
Racing Genk (België)
Radnicki 1923 Kragujevac (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië)
Rapid Wien (Oostenrijk)
Reading (Engeland)
Real Valladolid (Spanje)
Renova (Macedonië)
Ried (Oostenrijk)
RKC Waalwijk (Nederland)
Ross County (Schotland)
Rudar (Montenegro)
Runavik (Faeröer)
Samara (Rusland)
Sankt Gallen (Zwitserland)
Sevilla (Spanje)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shkendija (Macedonië)
Shmona (Israël)
Siauliai (Litouwen)
Siena (Italië)
Siroki Brijeg (Bosnië Herzegovina)
Sivasspor (Turkije)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië Herzegovina)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartaks (Letland)
Standard Luik (België)
St. Etienne (Frankrijk)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faeröer)
Tarxien (Malta)
Teplice (Tsjechië)
Terek Grozny (Rusland)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tobol (Kazachstan)
Torpedo (Georgië)
Trnava (Slowakije)
TPS Turku (Finland)
Trencin (Slowakije)
Triglav (Slovenië)
Troyes (Frankrijk)
Turnovo (Macedonië)
Udinese (Italië)
Veria (Griekenland)
Virtus (San Marino)
Zeta (Montenegro)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zilina (Slowakije)
Zlaté Moravce (Slowakije)
Zugdidi (Georgië)
Zürich (Zwitserland)
2 x 0-0

7. Aalesund (Noorwegen)
Academica (Portugal)
Admira (Oostenrijk)
Aluminij (Slovenië)
Anderlecht (België)
Anzhi (Rusland)
Argir (Faeröer)
Ashdod (Israël)
AS Roma (Italië)
Asteras Tripolis (Griekenland)
Atlantas (Litouwen)
Augsburg (Duitsland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Balzan Youths (Malta)
Basel (Zwitserland)
Beerschot (België)
Belshina (Wit-Rusland)
Besa (Albanië)
Besiktas (Turkije)
Bolnisi (Georgië)
Borac Banja Luka (Bosnië-H.)
Borca (Servië)
Borussia Mönchengladbach (Duitsland)
Botosani (Roemenië)
Brno (Tsjechië)
Bursaspor (Turkije)
Bylis (Albanië)
Cardiff (Engeland)
Carmarthen (Wales)
Ceahlaul (Roemenië)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chelsea (Engeland)
Chikhura Sachkhere (Georgië)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Cibalia (Kroatië)
Club Brugge (België)
Concordia (Roemenië)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
CSCA-Rapid (Moldavië)
Cukaricki (Servië)
Debrecen (Hongarije)
Differdange (Luxemburg)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo-Auto Tiraspol (Moldavië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Djurgården (Zweden)
Domagnano (San Marino)
Dudelange (Luxemburg)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Erciyesspor (Turkije)
Ergotelis (Griekenland)
Esbjerg (Denemarken)
Ettelbruck (Luxemburg)
Ferencvaros (Hongarije)
Feyenoord (Nederland)
FK Ilukste (Letland)
FK Rostov (Rusland)
Fulham (Engeland)
Fylkir (IJsland)
Gandzasar (Armenië)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
KF Govistar (Macedonië)
Granada (Spanje)
Grbalj (Montenegro)
Greuter Fürth (Duitsland)
Grevenmacher (Luxemburg)
Grödig (Oostenrijk)
FC Groningen (Nederland)
Hacken (Zweden)
Hafnarfjordur (IJsland)
Halmstad (Zweden)
Hajduk Split (Kroatië)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Ramat Gan (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hibernians (Malta)
Honefoss (Noorwegen)
Honved (Hongarije)
Horsens (Denemarken)
IF Brommapojkarna
Internazionale (Italië)
Iskra-Stal (Moldavië)
Jagodina (Servië)
Jelgava (Letland)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
Kalju (Estland)
Karpaty (Oekraïne)
Kastrioti (Albanië)
Kerkyra (Griekenland)
Krasnodar (Rusland)
Lazio (Italië)
Lechia Gdansk (Polen)
Levadia (Estland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Liepajas Metalurgs (Letland)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Maccabi Haifa (Israël)
Makedonija GP (Macedonië)
Mallorca (Spanje)
Manchester United (Engeland)
Maritimo (Portugal)
Mariupol (Oekraïne)
Merani Martvili (Georgië)
Metalurg Donetsk (Oekraïne)
MIKA (Armenië)
Milsami (Moldavië)
Minyor Pernik (Bulgarije)
Mjallby (Zweden)
Mogren (Montenegro)
Monaco (Frankrijk)
Mons (België)
Montana (Bulgarije)
Montpellier (Frankrijk)
Mordavia Saransk (Rusland)
Moreirense (Portugal)
Mosta FC (Malta)
Motherwell (Schotland)
NAC Breda (Nederland)
Nancy (Frankrijk)
Nantes (Frankrijk)
Neftci Baku (Azerbeidzjan)
Neman (Wit-Rusland)
Nice (Frankrijk)
Niksic (Montenegro)
Nitra (Slowakije)
NK Zagreb (Kroatië)
Nordsjaelland (Denemarken)
Norrkoping (Zweden)
1. FC Nürnberg (Duitsland)
OFK Belgrado (Servië)
OFK Petrovac (Montenegro)
Olympiakos (Griekenland)
Olympiakos Nicosia (Cyprus)
Omonia Nicosia (Cyprus)
Ostrava (Tsjechië)
Paide Linnameeskond (Estland)
Paks (Hongarije)
Paris Saint Germain (Frankrijk)
Partick (Schotland)
Pennarossa (San Marino)
Piast (Polen)
Plzen (Tsjechië)
Pogon Szczecin (Polen)
Polonia Warschau (Polen)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-Herzagovina)
PSV (Nederland)
Qormi (Malta)
Racing Luxembourg (Luxemburg)
Ramat Hasharon (Israël)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rayo Vallecano (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Real Sociedad (Spanje)
Rennes (Frankrijk)
Ruch Chorzow (Polen)
Sandnes (Noorwegen)
San Giovanni (San Marino)
Sant Julia (Andorra)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Praag (Tsjechië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Slovacko (Tsjechië)
Slovan Bratislavo (Slowakije)
Sogndal (Noorwegen)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Sonderjyske (Denemarken)
Sparta Praag (Tsjechië)
Sporting (Portugal)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Sturm Graz (Oostenrijk)
Sp. Subotica (Servië)
VfB Stuttgart (Duitsland)
Suduva (Litouwen)
Sumgayit PFC (Azerbeidzjan)
Sutjeska (Montenegro)
Syrianska (Zweden)
Tallinna Kalev (Estland)
Tauras (Litouwen)
Teuta (Albanië)
Tottenham Hotspur (Engeland)
Trabzonspor (Turkije)
Travnik (Bosnië Herzegovina)
Tromsö (Noorwegen)
Universitatea Cluj (Roemenië)
Ural (Rusland)
Vålerenga (Noorwegen)
Valetta (Malta)
Valui (Roemenië)
Valur (IJsland)
Vardar (Macedonië)
Ventspils (Letland)
Vestmannaeyjar (IJsland)
Vestsjaelland (Denemarken)
Vikingur (Faeröer)
Vitoria Guimaraes (Portugal)
Volga Nizhny Novgorod (Rusland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Vorskla (Oekraïne)
VVV Venlo (Nederland)
West Bromwich Albion (Engeland)
Yehuda (Israël)
Zalgiris (Litouwen)
Zaprešić (Kroatië)
Zenit Petersburg (Rusland)
Znojmo (Tsjechië)
1 x 0-0

Tags: , , ,

Laat een reactie achter