Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Jaro stoot keihard door in Bloedeloze 0-0 Bokaal

12 augustus 2013 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Gele Kanarie: Nieuws Totaal, Sport
De 0-0 van de week

De 0-0 van de week

Het al weken oprukkende Jaro is met zijn zesde brilstand keihard doorgestoten in de kopgroep van de Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013. Maar de 0-0 van de week werd gespeeld in Estland: de kraker Tammeka Tartu – Paide Linnameeskond.

Welke Europese voetbalclub speelt dit jaar het vaakst 0-0 en gaat dus lopen met de Bloedeloze 0-0 Bokaal? Het is een vraag die ons al maanden bezighoudt. Ook deze week werd de competitie weer danig opgeschud, met in totaal 17 doelpuntloze gelijke spelen op de UEFA-velden. De uitslagen komen bovendien uit 17 verschillende landen: een unicum.

De spanning aan kop is werkelijk om te snijden. De vorige week al uitgebreide kopgroep van Atromitos (Griekenland), Shamrock Rovers (Ierland), Ordabasy en FC Zhetysu (beide Kazachstan) heeft deze week weer gezelschap gekregen: Jaro uit Finland.

UEFA-deugnieten
Het al weken oprukkende Jaro speelde afgelopen weekeinde moeizaam met 0-0 gelijk uit bij JJK Jyväskylä. Het was de zesde brilstand voor de Finnen en dus maken ze nu deel uit van het leidend quintet. Voor de dekselse Grieken van Atromitos zit de ellenlange zomerstop er overigens bijna op. Volgende begint de Europa League-tegenstander van AZ (onze voorspelling: twee keer 0-0) de competitie met een thuisduel tegen Ergotelis.

In Zwitserland deden de Grasshoppers goede zaken met het vijfde doelpuntloze gelijkspel van het kalenderjaar. In de benevelde thuiswedstrijd tegen de UEFA-deugnieten van Sion zag het er lange tijd naar uit dat geen van de ploegen zou scoren, en dat gebeurde ook: het duel eindigde zoals het begon: 0-0. De Grasshoppers stomen met dat resultaat door naar de tweede plaats in onze prestigieuze competitie.

0-0 van de week
De 0-0 van de week werd deze keer in Estland gespeeld. Op 0-0 gebied is deze Baltische staat een betrekkelijk kleine speler, maar de jury was zeer onder de indruk van het duel Tammeka Tartu – Paide Linnameeskond (0-0) van afgelopen weekeinde. Voor Tammeka Tartu was het nog maar de derde 0-0 van het jaar en voor Paide Linnameeskond zelfs de allereerste. Het duel was er niet minder bloedeloos om, vond onze huisanalist.

De huisanalist: ‘Het affiche, de ambiance, het spelpeil, scheidsrechter Ronald Koeman, een rode kaart na opzichtig doorrollen van de tegenstander en de ene faliekant gemiste kans na het andere huizenhoge schot over: dit zijn de wedstrijden waar de Bloedeloze 0-0 Bokaal voor in het leven is geroepen.’

Bekijk hier de samenvatting van de kraker uit Estland tussen Tammeka Tartu en Paide Linnameeskond.

 

 

Dat brengt ons bij het overzichtelijk weergegeven cijferwerk.

De uitslagen van speelronde 32 (5 tm 11 augustus)

Khazar Lenkoran – Simurq 0-0
Waasland-Beveren – KV Mechelen 0-0
Mladost Velika Obarska – Celik Zenica 0-0
Levski – Beroe 0-0
Aalborg BK – Odense 0-0

Tammeka Tartu – Paide Linnameeskond 0-0
JJK Jyväskylä – Jaro 0-0
Hafnarfjordur – Breidablik 0-0
OFK Petrovac – Decic 0-0

Karpaty – Zorya 0-0
Rapid Wien – Austria Wien 0-0
Podbeskidzie – Zaglebie 0-0
Kilmarnock – St. Johnstone 0-0

Vojvodina – Donji Srem 0-0
Zlaté Moravce – Banska Bystrica 0-0
Helsingborg – Norrkoping 0-0
Grasshoppers – Sion 0-0

 

De tussenstand na 32 speelronden:

(Kijkt u de lijst rustig even door voor uw eigen favoriete club)

1. Atromitos (Griekenland)
Jaro (Finland)
Ordabasy (Kazachstan)
Shamrock Rovers (Ierland)
FC Zhetysu (Kazachstan)
6 x 0-0

2. Aberdeen (Schotland)
CFR Cluj (Roemenië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Genoa (Italië)
Grasshoppers (Zwitserland)
Inter Turku (Finland)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Rovaniemi (Finland)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Velez Mostar (Bosnië Herzegovina)
Wisla Krakow (Polen)
5 x 0-0

3. Apollon (Cyprus)
Atletico Madrid (Spanje)
Atyrau (Kazachstan)
Bastia (Frankrijk)
FC Brasov (Roemenië)
Belchatow (Polen)
Beroe (Bulgarije)
Catania (Italië)
Celje (Slovenië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Eskisehirspor (Turkije)
Hibernian (Schotland)
HJK Helsinki (Finland)
JJK Jyväskylä (Finland)
Kazan (Rusland)
Kosice (Slowakije)
Marseille (Frankrijk)
Naftan (Wit-Rusland)
Norwich City (Engeland)
Osijek (Kroatië)
Presov (Slowakije)
Queens Park Rangers (Engeland)
Sakhnin (Israël)
Sampdoria (Italië)
Sion (Zwitserland)
Skonto Riga (Letland)
Sligo Rovers (Ierland)
Swansea City (Engeland)
Torino (Italië)
Toulouse (Frankrijk)
Vostok (Kazachstan)
VPS (Finland)
Waasland Beveren (België)
Zaglebie Lubin (Polen)
Zimbru (Moldavië)
4 x 0-0

4. AA Gent (België)
Aberystwyth Town (Wales)
Ajaccio (Frankrijk)
Anorthosis (Cyprus)
Ararat (Armenië)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Banants (Armenië)
Banska Bystrica (Slowakije)
Bordeaux (Frankrijk)
Botev Vratsa (Bulgarije)
Cagliari (Italië)
Charleroi (België)
Cherno More (Bulgarije)
CSKA Moskou (Rusland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
Daugava Riga (Letland)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Domzale (Slovenië)
Donji Srem (Servië)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dundee United (Schotland)
Everton (Engeland)
Evian (Frankrijk)
SC Freiburg (Duitsland)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Gomel (Wit-Rusland)
Hapoel Acre AFC (Israël)
Inverness (Schotland)
Irtysh Pavlodar (Kazachstan)
Istra 1962 (Kroatië)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Kortrijk (België)
Kruoja (Litouwen)
Kuban (Rusland)
KuPS (Finland)
Lausanne (Zwitserland)
Legia Warschau (Polen)
Limerick (Ierland)
Litex Lovech (Bulgarije)
Liverpool (Engeland)
Ludogorets (Bulgarije)
Mainz (Duitsland)
Metalurg Zaporozhye (Oekraïne)
Metta/LU (Letland)
Mornar (Montenegro)
Napredok (Macedonië)
Neustadt (Oostenrijk)
Olafsvik (IJsland)
PAOK (Griekenland)
Parma (Italië)
Pelister (Macedonië)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Real Zaragoza (Spanje)
Rijeka (Kroatië)
RNK Split (Kroatië)
FC Santa Coloma (Andorra)
Shakhtar Karagandy (Kazachstan)
Shelbourne (Ierland)
Shirak (Armenië)
Sillamäe Kalev (Estland)
Simurq (Azerbeidzjan)
Slavia Mozyr (Wit-Rusland)
Sliema Wanderers (Malta)
Sochaux (Frankrijk)
Southampton (Engeland)
St. Mirren (Schotland)
Tammeka Tartu (Estland)
Taraz (Kazachstan)
TB Tvoroyri (Faeröer)
Teteks (Macedonië)
FC Twente (Nederland)
Ulisses (Armenië)
Valenciennes (Frankrijk)
07 Vestur Sorvagur (Faeröer)
Viking (Noorwegen)
Widzew Lodz (Polen)
Young Boys (Zwitserland)
Xanthi (Griekenland)
Zeljeznicar (Bosnië)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië)
3 x 0-0

5. Aalborg BK (Denemarken)
Aarhus (Denemarken)
AC Milan (Italië)
AC Wolfsberger (Oostenrijk)
AEK Athene (Griekenland)
AIK Stockholm (Zweden)
Aktobe (Kazachstan)
Akzajyk Uralsk (Kazachstan)
Alania (Rusland)
Amkar (Rusland)
APOEL Nicosia (Cyprus)
Apolonia Fier(Albanië)
Aris (Griekenland)
Arsenal Kiev (Oekraïne)
FC Astana (Kazachstan)
Astra (Roemenië)
Atalanta Bergamo (Italië)
Atvidabergs (Zweden)
Austria Wien (Oostenrijk)
B36 Torshavn (Faeröer)
BATE (Wit-Rusland)
Bayer Leverkusen (Duitsland)
Beitar Jeruzalem (Israël)
Belupo (Kroatië)
Birkirkara (Malta)
Bohemians (Ierland)
Bologna (Italië)
Botev Plovdiv (Bulgarije)
Bray (Ierland)
Bregalnica (Macedonië)
Brest (Wit-Rusland)
Buducnost (Montenegro)
Chievo (Italië)
Coleraine (Noord-Ierland)
CSS Turnu Severin (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Daugavpils (Letland)
Deportivo La Coruña (Spanje)
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)
Dinamo Moskou (Rusland)
Donegal (Noord-Ierland)
Doxa (Cyprus)
Drogheda United (Ierland)
Dungannon (Noord-Ierland)
Elazigspor (Turkije)
Elfsborg (Zweden)
Espanyol (Spanje)
Faetano (San Marino)
Flamurtari (Albanië)
Floriana (Malta)
Fuglafjordur (Faeröer)
Gefle (Zweden)
Genclerbirligi (Turkije)
Georgia (Georgië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Gloria Bistrita (Roemenië)
Gorica (Slovenië)
Gradina Srebrenik (Bosnië Herzegovina)
Hajduk Kula (Servië)
Haladas (Hongarije)
Hannover 96 (Duitsland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
HB Torshavn (Faeröer)
Hearts of Midlothian (Schotland)
Hoffenheim (Duitsland)
Honka (Finland)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Infonet (Estland)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Istanbul B.B. (Turkije)
Jablonec (Tsjechië)
Jihlava (Tsjechië)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kalmar (Zweden)
Karabukspor (Turkije)
Kasimpasa (Turkije)
Kayserispor (Turkije)
Kecskemeti (Hongarije)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kilmarnock (Schotland)
FC Kopenhagen (Denemarken)
Korona Kielce (Polen)
Kuressaare (Estland)
Lahti (Finland)
Lech Poznań (Polen)
Leotar (Bosnië Herzegovina)
Leuven (België)
Levadiakos (Griekenland)
Levante (Spanje)
Levski (Bulgarije)
Lierse SK (België)
Lille (Frankrijk)
Lokeren (België)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lusitans (Andorra)
Luzern (Zwitserland)
Lyon (Frankrijk)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Malaga (Spanje)
Manchester City (Engeland)
Mariehamn (Finland)
Mattersburg (Oostenrijk)
KV Mechelen (België)
Melita FC (Malta)
Metalurg Skopje (Macedonië)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mladost Velika Obarska (Bosnië Herzegovina)
Molde (Noorwegen)
Myjava (Slowakije)
Napoli (Italië)
Nea Salamis (Cyprus)
Netanya (Israël)
Newcastle United (Engeland)
Newtown (Wales)
Novi Pazar (Servië)
Odense (Denemarken)
Olhanense (Portugal)
Olimpik Sarajevo (Bosnië Herzegovina)
Orduspor (Turkije)
Osasuna (Spanje)
Östers (Zweden)
Otelul (Roemenië)
Palermo (Italië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Paralimni (Cyprus)
Partizan (Servië)
Petrolul (Roemenië)
Podbeskidzie (Polen)
Poti (Georgië)
Racing Genk (België)
Radnicki 1923 Kragujevac (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië)
Randers (Denemarken)
Rapid Wien (Oostenrijk)
Reading (Engeland)
Real Betis (Spanje)
Real Valladolid (Spanje)
Reims (Frankrijk)
Ried (Oostenrijk)
RKC Waalwijk (Nederland)
Rosenborg (Noorwegen)
Runavik (Faeröer)
Rustavi Metalurgi (Georgië)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shmona (Israël)
Siena (Italië)
Siroki Brijeg (Bosnië Herzegovina)
Sivasspor (Turkije)
Slask (Polen)
Slavija (Bosnië Herzegovina)
Sloboda (Servië)
Standard Luik (België)
St. Etienne (Frankrijk)
St. Johnstone (Schotland)
St. Patricks (Ierland)
Streymur (Faeröer)
Tarxien (Malta)
Teplice (Tsjechië)
Terek Grozny (Rusland)
Tirana (Albanië)
Thun (Zwitserland)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tobol (Kazachstan)
Torpedo (Georgië)
Trnava (Slowakije)
TPS Turku (Finland)
Trencin (Slowakije)
Triglav (Slovenië)
Troyes (Frankrijk)
Udinese (Italië)
Veria (Griekenland)
Virtus (San Marino)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vojvodina (Servië)
West Ham United (Engeland)
Zestafoni (Georgië)
Zeta (Montenegro)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zilina (Slowakije)
Zlaté Moravce (Slowakije)
2 x 0-0

6. Aalesund (Noorwegen)
Academica (Portugal)
Admira (Oostenrijk)
Afan Lido (Wales)
Aluminij (Slovenië)
Anderlecht (België)
Antalyaspor (Turkije)
Anzhi (Rusland)
Argir (Faeröer)
Ashdod (Israël)
AS Roma (Italië)
Asteras Tripolis (Griekenland)
Augsburg (Duitsland)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Balzan Youths (Malta)
Banga (Litouwen)
Basel (Zwitserland)
Beerschot (België)
Belshina (Wit-Rusland)
Besa (Albanië)
Besiktas (Turkije)
Bolnisi (Georgië)
Borac Banja Luka (Bosnië-H.)
Borca (Servië)
Borussia Mönchengladbach (Duitsland)
Botosani (Roemenië)
Breidablik (IJsland)
Brno (Tsjechië)
Brøndby IF (Denemarken)
Bursaspor (Turkije)
Bylis (Albanië)
Cambuur Leeuwarden (Nederland)
Carmarthen (Wales)
Ceahlaul (Roemenië)
Celik Zenica (Bosnië Herzegovina)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chernomorets Burgas (Bulgarije)
Chikhura Sachkhere (Georgië)
Chornomorets Odessa (Oekraïne)
Cibalia (Kroatië)
Club Brugge (België)
Concordia (Roemenië)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
CSCA-Rapid (Moldavië)
Debrecen (Hongarije)
Decic (Montenegro)
Differdange (Luxemburg)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Boekarest (Roemenië)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Djurgården (Zweden)
Domagnano (San Marino)
Dudelange (Luxemburg)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Esbjerg (Denemarken)
Ferencvaros (Hongarije)
Feyenoord (Nederland)
FK Ilukste (Letland)
FK Rostov (Rusland)
Fola (Luxemburg)
Fulham (Engeland)
Fylkir (IJsland)
Galatasaray (Turkije)
Gandzasar (Armenië)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Gornik Z. (Polen)
Gotse Delchev (Bulgarije)
Granada (Spanje)
Grbalj (Montenegro)
Greuter Fürth (Duitsland)
Grödig (Oostenrijk)
FC Groningen (Nederland)
Hacken (Zweden)
Hafnarfjordur (IJsland)
Halmstad (Zweden)
Hajduk Split (Kroatië)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Ramat Gan (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
Haugesund (Noorwegen)
Helsingborg (Zweden)
Hibernians (Malta)
Honefoss (Noorwegen)
Honved (Hongarije)
Horsens (Denemarken)
IF Brommapojkarna
Internazionale (Italië)
Iskra-Stal (Moldavië)
Jagodina (Servië)
Jelgava (Letland)
Jeunesse Esch (Luxemburg)
FC Jurmala (Letland)
Kalju (Estland)
Karpaty (Oekraïne)
Kastrioti (Albanië)
Kerkyra (Griekenland)
Krasnodar (Rusland)
KF Laci (Albanië)
Lazio (Italië)
Lechia Gdansk (Polen)
Levadia (Estland)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Liepajas Metalurgs (Letland)
Linfield (Noord-Ierland)
Lokomotiv Zagreb (Kroatië)
Lovcen (Montenegro)
Maccabi Haifa (Israël)
Mallorca (Spanje)
Maritimo (Portugal)
Mariupol (Oekraïne)
Merani Martvili (Georgië)
Metalurg Donetsk (Oekraïne)
MIKA (Armenië)
Minyor Pernik (Bulgarije)
Mjallby (Zweden)
Mogren (Montenegro)
Mons (België)
Montana (Bulgarije)
Montpellier (Frankrijk)
Mordavia Saransk (Rusland)
Moreirense (Portugal)
Mosta FC (Malta)
Motherwell (Schotland)
MyPa (Finland)
NAC Breda (Nederland)
Nancy (Frankrijk)
Neman (Wit-Rusland)
Niksic (Montenegro)
Nitra (Slowakije)
NK Zagreb (Kroatië)
Nordsjaelland (Denemarken)
Norrkoping (Zweden)
1. FC Nürnberg (Duitsland)
OFI Kreta (Griekenland)
OFK Belgrado (Servië)
OFK Petrovac (Montenegro)
Olympiakos (Griekenland)
Olympiakos Nicosia (Cyprus)
Omonia Nicosia (Cyprus)
Ostrava (Tsjechië)
Paide Linnameeskond (Estland)
Paks (Hongarije)
Panionios (Griekenland)
Paris Saint Germain (Frankrijk)
Partick (Schotland)
Pennarossa (San Marino)
Piast (Polen)
Polonia Warschau (Polen)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Pribram (Tsjechië)
Prijedor (Bosnië-Herzagovina)
Qormi (Malta)
Rabotnicki (Macedonië)
Radnicki Nis (Servië)
Ramat Hasharon (Israël)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rayo Vallecano (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Real Sociedad (Spanje)
Renova (Macedonië)
Ross County (Schotland)
Ruch Chorzow (Polen)
Rudar (Montenegro)
Samara (Rusland)
Sandnes (Noorwegen)
San Giovanni (San Marino)
Sankt Gallen (Zwitserland)
Sant Julia (Andorra)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Sevilla (Spanje)
Siauliai (Litouwen)
Sigma Olomouc (Tsjechië)
Sileks (Macedonië)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Praag (Tsjechië)
Slavia Sofia (Bulgarije)
Slovacko (Tsjechië)
Slovan Bratislavo (Slowakije)
Sogndal (Noorwegen)
Soligorsk (Wit-Rusland)
Spartak Moskou (Rusland)
Spartaks (Letland)
Sporting (Portugal)
Steaua Boekarest (Roemenië)
Sturm Graz (Oostenrijk)
Sp. Subotica (Servië)
VfB Stuttgart (Duitsland)
Suduva (Litouwen)
Sumgayit PFC (Azerbeidzjan)
Syrianska (Zweden)
Tallinna Kalev (Estland)
Tauras (Litouwen)
Teuta (Albanië)
Tottenham Hotspur (Engeland)
Trabzonspor (Turkije)
Travnik (Bosnië Herzegovina)
Tromsö (Noorwegen)
Turnovo (Macedonië)
Universitatea Cluj (Roemenië)
Valetta (Malta)
Valui (Roemenië)
Valur (IJsland)
Vardar (Macedonië)
Ventspils (Letland)
Vestmannaeyjar (IJsland)
Vikingur (Faeröer)
Vitoria Guimaraes (Portugal)
Volga Nizhny Novgorod (Rusland)
Volyn Lutsk (Oekraïne)
Vorskla (Oekraïne)
VVV Venlo (Nederland)
Yehuda (Israël)
Zalgiris (Litouwen)
Zaprešić (Kroatië)
Zenit Petersburg (Rusland)
Znojmo (Tsjechië)
Zugdidi (Georgië)
Zürich (Zwitserland)
1 x 0-0

Tags: , , , , ,

Laat een reactie achter