Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Ordabasy (Kazachstan) rukt op na derde 0-0 op rij

22 april 2013 | Door | Categorie: Bloedeloze 0-0 Bokaal, Sport
Het scorebord van Tobol-Ordassy (Beeld: Tobol ZK)

Het scorebord van Tobol-Ordassy (Beeld: Tobol ZK)

Na een bewogen week in de Bloedeloze 0-0 Bokaal lijkt de koek voor de Griekse koploper Atromitos voorlopig even op. Club om in de gaten te houden is Ordabasy uit Kazachstan, dat verrassend oprukt naar de tweede plaats.

De Bloedeloze 0-0 Bokaal 2013 stond de afgelopen week natuurlijk in het teken van de uitsluiting van Oezbekistan na vermeende fraude op het gebied van 0-0 uitslagen en de geografische ligging. Nu de storm op de Oezbeekse steppe is gaan liggen, kunnen we ons weer richten op waar het eigenlijk om draait: troosteloze wedstrijden zonder doelpunten. Dit weekend waren er 33 te noteren op de UEFA-velden.

De trotse koploper van de competitie, Atromitos, leek lange tijd zijn voorsprong te gaan uitbouwen. Tegen AEK Athene stond het tot ver in blessuretijd 0-0, maar vlak voor het eindsignaal wist Atromitos-spits Konstantinos Giannoulis toch ineens het net te vinden, tot teleurstelling van de vele brilstandfans. Ook voor AEK Athene was de treffer een tegenvaller, want de Griekse Traditionsverein degradeert door de nederlaag uit de ‘Supercompetitie’, de hoogste Griekse divisie.

Clean sheet
In Griekenland, waar de vakantie iets langer duurt dan in de rest van Europa, is het nu zomerstop. Dat betekent dat Atromitos de komende weken op 5 0-0’s blijft staan en de concurrenten kans hebben om langszij te komen. Dat lukte dit weekend nog niet: geen van de clubs op de tweede plaats wist voor een clean sheet te zorgen.

Er meldde zich wel een nieuwe kanshebber aan het front: in de Kazachse competitie speelde Ordabasy voor de derde keer op rij 0-0. De club uit Şımkent (ontstaan in 2000 na een geruchtmakende fusie tussen Zhiger en Tomiris) rukt daardoor op naar de gedeelde tweede plaats met in totaal vier noteringen en pakte ook nog eens de 0-0 van de week mee.

0-0 van de week
De afgelopen weken speelde Ordabasy al doelpuntloos gelijk tegen Taraz en Atyrau, dus alle ogen waren gericht op de belangrijke uitwedstrijd tegen het altijd lastige Tobol. De toeschouwers werden zoals verwacht teleurgesteld, want ook deze wedstrijd eindigde zoals hij begon: 0-0.

In de (internationale) pers is helaas weinig geschreven over het bloedeloze treffen tussen Tobol en Ordabasy, maar gelukkig hebben we de beelden! Check hieronder de schitterende samenvatting van de 0-0 van de week met veel kansen, aardig keeperswerk, weinig toeschouwers en geen doelpunten.

 

 

Shirak en Abersystwyth scoren
Bovenin deden zich verder geen bijzondere ontwikkelingen voor. Wel waren er dit weekend liefst elf ploegen die hun derde brilstand van het jaar wisten te scoren: Santa Coloma (Andorra), Shirak (Armenië), Waasland-Beveren (België), Anorthosis (Cyprus), Swansea, Southampton (Engeland), Xanthi (Griekenland), Hapoel Acre AFC (Israël),  Celje (Slovenië), Aberystwyth Town (Wales) en Young Boys (Zwitserland). Dat belooft dus nog wat voor de komende weken!

Onze huisanalist heeft zich deze week eens speciaal op de Nederlandse competitie gericht. De huisanalist: ‘Nederlandse clubs hebben het opnieuw lelijk laten afweten. Je ziet dat het neerzetten van een degelijk 0-0 resultaat niet in de aard van het beestje zit, zoals dat zo mooi heet. Alleen FC Twente doet het met 2 0-0’s niet onaardig, maar internationaal tel je als land op deze manier gewoon niet mee. En dat is jammer.’

De uitslagen van speelronde 16 (15 tm 21 april):

Lusitans – FC Santa Coloma 0-0
Ulisses – Shirak 0-0
Khazar Lenkoran – Sumgayit PFC 0-0
Waasland-Beveren – Charleroi 0-0
Leotar – Velez Mostar 0-0

Anorthosis – Omonia 0-0
Randers – Nordsjaelland 0-0
Aarhus – Horsens 0-0
Swansea – Southampton 0-0
Poti – Rustavi Metalurgi 0-0

Xanthi – Aris 0-0
Honved – Kecskemeti 0-0
Hapoel Beer Sheva – Hapoel Acre AFC 0-0
Tobol – Ordabasy 0-0
Daugava Riga – Skonto Riga 0-0

Tauras – Dainava Alytus 0-0
Dudelange – Fola 0-0
Pelister – Bregalnica 0-0
Mosta FC – Birkirkara 0-0
Sogndal – Sarpsborg 08 0-0

Aalesund – Tromsö 0-0
Kuban – Lokomotiv Moskou 0-0
Hajduk Kula – Vojvodina 0-0
Celje – Domzale 0-0
Zlaté Moravce – Presov 0-0

Osasuna Pamplona- Real Sociedad 0-0
Carmarthen – Port Talbot 0-0
Afan Lido – Aberystwyth Town 0-0
Slavia Mozyr – Dnepr Mogilev 0-0
Belshina – FC Minsk 0-0

Halmstad – Atvidabergs 0-0
Elfsborg – IFK Göteborg 0-0
Sion – Young Boys 0-0

 

De tussenstand na 16 speelronden. Kijkt u gerust even naar uw eigen favoriete club.

1. Atromitos (Griekenland)
5 x 0-0

2. Apollon (Cyprus)
Belchatow (Polen)
Catania (Italië)
Norwich City (Engeland)
Ordabasy (Kazachstan)
Osijek (Kroatië)
Sampdoria (Italië)
4 x 0-0

3. AA Gent (België)
Aberdeen (Schotland)
Aberystwyth Town (Wales)
Ajaccio (Frankrijk)
Anorthosis (Cyprus)
Atyrau (Kazachstan)
Ballinamallard (Noord-Ierland)
Ballymena (Noord-Ierland)
Botev Vratsa (Bulgarije)
Celje (Slovenië)
Dacia Chisinau (Moldavië)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Eskisehirspor (Turkije)
Evian (Frankrijk)
SC Freiburg (Duitsland)
Getafe (Spanje)
Giannina (Griekenland)
Grasshoppers (Zwitserland)
Hapoel Acre AFC (Israël)
Hibernian (Schotland)
Inverness (Schotland)
Istra 1962 (Kroatië)
Kortrijk (België)
Ludogorets (Bulgarije)
Marseille (Frankrijk)
Napredok (Macedonië)
Neustadt (Oostenrijk)
PAOK (Griekenland)
Queens Park Rangers (Engeland)
RNK Split (Kroatië)
FC Santa Coloma (Andorra)
Sarajevo (Bosnië-Herzegovina)
Shamrock Rovers (Ierland)
Shirak (Armenië)
Sliema Wanderers (Malta)
Southampton (Engeland)
Swansea City (Engeland)
Torino (Italië)
Toulouse (Frankrijk)
Waasland Beveren (België)
Wislaw Krakow (Polen)
Young Boys (Zwitserland)
Xanthi (Griekenland)
3 x 0-0

4. AEK Athene (Griekenland)
Alania (Rusland)
APOEL Nicosia (Cyprus)
Aris (Griekenland)
Atalanta Bergamo (Italië)
Atletico Madrid (Spanje)
Banants (Armenië)
Bastia (Frankrijk)
Bayer Leverkusen (Duitsland)
Belupo (Kroatië)
Beroe (Bulgarije)
Birkirkara (Malta)
FC Brasov (Roemenië)
Bregalnica (Macedonië)
Buducnost (Montenegro)
Cagliari (Italië)
CFR Cluj (Roemenië)
Charleroi (België)
Coleraine (Noord-Ierland)
Daugava Riga (Letland)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Donegal (Noord-Ierland)
Donji Srem (Servië)
Doxa (Cyprus)
Dukla Praag (Tsjechië)
Dundee United (Schotland)
Dungannon (Noord-Ierland)
Espanyol (Spanje)
Everton (Engeland)
Faetano (San Marino)
Floriana (Malta)
Genoa (Italië)
Gil Vicente (Portugal)
Glentoran (Noord-Ierland)
Haladas (Hongarije)
Hannover 96 (Duitsland)
Hapoel Beer Sheva (Israël)
Hearts of Midlothian (Schotland)
Hoffenheim (Duitsland)
Infonet (Estland)
Istanbul B.B. (Turkije)
Jihlava (Tsjechië)
Kairat Almaty (Kazachstan)
Karabukspor (Turkije)
Kayserispor (Turkije)
Kazan (Rusland)
Kecskemeti (Hongarije)
Kosice (Slowakije)
Kuban (Rusland)
Lausanne (Zwitserland)
Leotar (Bosnië Herzegovina)
Levadiakos (Griekenland)
Lierse SK (België)
Liverpool (Engeland)
Lokomotiv Moskou (Rusland)
Lusitans (Andorra)
Luzern (Zwitserland)
Lyon (Frankrijk)
Maccabi Tel Aviv (Israël)
Mainz (Duitsland)
Mattersburg (Oostenrijk)
Melita FC (Malta)
FC Minsk (Wit-Rusland)
Mladost Podgorica (Montenegro)
Mornar (Montenegro)
Myjava (Slowakije)
Napoli (Italië)
Nea Salamis (Cyprus)
Netanya (Israël)
Newtown (Wales)
Orduspor (Turkije)
Osasuna (Spanje)
Palermo (Italië)
Panathinaikos (Griekenland)
Panthrakikos (Griekenland)
Paralimni (Cyprus)
Parma (Italië)
Pelister (Macedonië)
Poti (Georgië)
Presov (Slowakije)
Randers (Denemarken)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Real Betis (Spanje)
Real Valladolid (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
Rustavi Metalurgi (Georgië)
Sakhnin (Israël)
Sheriff Tiraspol (Moldavië)
Shmona (Israël)
Siena (Italië)
Sion (Zwitserland)
Sloboda (Servië)
Sochaux (Frankrijk)
Skonto Riga (Letland)
Standard Luik (België)
St. Mirren (Schotland)
Tarxien (Malta)
Teteks (Macedonië)
Thun (Zwitserland)
Torpedo (Georgië)
Trencin (Slowakije)
Troyes (Frankrijk)
FC Twente (Nederland)
Udinese (Italië)
Ulisses (Armenië)
Valenciennes (Frankrijk)
Velez Mostar (Bosnië Herzegovina)
Veria (Griekenland)
07 Vestur Sorvagur (Faeröer)
Virtus (San Marino)
Widzew Lodz (Polen)
Zestafoni (Georgië)
Zhetysu (Kazachstan)
Zilina (Slowakije)
2 x 0-0

5. Aalborg BK (Denemarken)
Aalesund (Noorwegen)
Aarhus (Denemarken)
Academica (Portugal)
Afan Lido (Wales)
AIK Stockholm (Zweden)
Aktobe (Kazachstan)
Aluminij (Slovenië)
Anderlecht (België)
Antalyaspor (Turkije)
Anzhi (Rusland)
Ararat (Armenië)
Argir (Faeröer)
Arsenal Kiev (Oekraïne)
Ashdod (Israël)
FC Astana (Kazachstan)
Astra (Roemenië)
Atvidabergs (Zweden)
Augsburg (Duitsland)
Austria Wien (Oostenrijk)
FK Baku (Azerbeidzjan)
Balzan Youths (Malta)
Banska Bystrica (Slowakije)
Basel (Zwitserland)
Beerschot (België)
Belshina (Wit-Rusland)
Besa (Albanië)
Besiktas (Turkije)
Bohemians (Ierland)
Bolnisi (Georgië)
Bologna (Italië)
Borac Banja Luka (Bosnië-H.)
Borca (Servië)
Bordeaux (Frankrijk)
Borussia Mönchengladbach (Duitsland)
Bylis (Albanië)
Carmarthen (Wales)
Ceahlaul (Roemenië)
Ceske Budejovice (Tsjechië)
Chievo (Italië)
Chikhura Sachkhere (Georgië)
Cibalia (Kroatië)
Club Brugge (België)
Cork City (Ierland)
Costuleni (Moldavië)
CSCA-Rapid (Moldavië)
CSKA Moskou (Rusland)
CSKA Sofia (Bulgarije)
CSS Turnu Severin (Roemenië)
Dainava Alytus (Litouwen)
Daugavpils (Letland)
Debrecen (Hongarije)
Deportivo La Coruña (Spanje)
Differdange (Luxemburg)
Dila Gori (Georgië)
Dinamo Moskou (Rusland)
Dinamo Tbilisi (Georgië)
Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)
Domagnano (San Marino)
Domzale (Slovenië)
Dudelange (Luxemburg)
Dundalk (Ierland)
Dundee FC (Schotland)
Elazigspor (Turkije)
Elfsborg (Zweden)
Esbjerg (Denemarken)
Ferencvaros (Hongarije)
Feyenoord (Nederland)
FK Rostov (Rusland)
Flamurtari (Albanië)
Fola (Luxemburg)
Fuglafjordur (Faeröer)
Fulham (Engeland)
Galatasaray (Turkije)
Gandzasar (Armenië)
Gaziantepspor (Turkije)
Gaz Metan (Roemenië)
Genclerbirligi (Turkije)
Georgia (Georgië)
Gloria Bistrita (Roemenië)
Gorica (Slovenië)
Gradina Srebrenik (Bosnië & Herzegovina)
Granada (Spanje)
Grbalj (Montenegro)
Greuter Fürth (Duitsland)
Hacken (Zweden)
Hajduk Kula (Servië)
Halmstad (Zweden)
Hapoel Haifa (Israël)
Hapoel Ramat Gan (Israël)
Hapoel Tel Aviv (Israël)
HB Torshavn (Faeröer)
Hibernians (Malta)
Honved (Hongarije)
Horsens (Denemarken)
Hradec Kralove (Tsjechië)
IFK Göteborg (Zweden)
Inter Baku (Azerbeidzjan)
Irtysh Pavlodar (Kazachstan)
Iskra-Stal (Moldavië)
Jablonec (Tsjechië)
FC Jurmala (Letland)
Kaerjeng (Luxemburg)
Kalmar (Zweden)
Karabakh (Azerbeidzjan)
Kasimpasa (Turkije)
Kastrioti (Albanië)
Kerkyra (Griekenland)
Khazar Lenkoran (Azerbeidzjan)
Kilmarnock (Schotland)
Krasnodar (Rusland)
Kruoja (Litouwen)
Kuressaare (Estland)
Lechia Gdansk (Polen)
Lech Poznań (Polen)
Legia Warschau (Polen)
Leuven (België)
Levadia (Estland)
Levante (Spanje)
Levski (Bulgarije)
Liberec (Tsjechië)
Libertas (San Marino)
Lille (Frankrijk)
Limerick (Ierland)
Linfield (Noord-Ierland)
Litex Lovech (Bulgarije)
Lokeren (België)
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)
Lovcen (Montenegro)
Maccabi Haifa (Israël)
Malaga (Spanje)
Manchester City (Engeland)
Mariupol (Oekraïne)
KV Mechelen (België)
Metalurg Donetsk (Oekraïne)
Metalurg Skopje (Macedonië)
Metalurg Zaporozhye (Oekraïne)
MIKA (Armenië)
Milan (Italië)
Minyor Pernik (Bulgarije)
Mogren (Montenegro)
Mons (België)
Montana (Bulgarije)
Mordavia Saransk (Rusland)
Moreirense (Portugal)
Mosta FC (Malta)
Motherwell (Schotland)
Newcastle United (Engeland)
Niksic (Montenegro)
Nitra (Slowakije)
NK Zagreb (Kroatië)
Nordsjaelland (Denemarken)
Novi Pazar (Servië)
1. FC Nürnberg (Duitsland)
Odense (Denemarken)
OFI Kreta (Griekenland)
OFK Belgrado (Servië)
Olhanense (Portugal)
Olympiakos (Griekenland)
Olympiakos Nicosia (Cyprus)
Omonia Nicosia (Cyprus)
Ostrava (Tsjechië)
Otelul (Roemenië)
Paks (Hongarije)
Panionios (Griekenland)
Paris Saint Germain (Frankrijk)
Partizan (Servië)
Pennarossa (San Marino)
Petrolul (Roemenië)
Podbeskidzie (Polen)
Portadown (Noord-Ierland)
Porto (Portugal)
Port Talbot (Wales)
Qormi (Malta)
Racing Genk (België)
Radnicki 1923 Kragujevac (Servië)
Radnicki Nis (Servië)
Radnik Bijeljina (Bosnië)
Ramat Hasharon (Israël)
Rapid Boekarest (Roemenië)
Rayo Vallecano (Spanje)
Reading (Engeland)
Real Madrid (Spanje)
Real Sociedad (Spanje)
Renova (Macedonië)
Ried (Oostenrijk)
Rijeka (Kroatië)
RKC Waalwijk (Nederland)
Ross County (Schotland)
Rudar (Montenegro)
Runavik (Faeröer)
San Giovanni (San Marino)
Sankt Gallen (Zwitserland)
Sant Julia (Andorra)
Sarpsborg 08 (Noorwegen)
Schalke 04 (Duitsland)
Senica (Slowakije)
Shakhtar Karagandy (Kazachstan)
Shelbourne (Ierland)
Siauliai (Litouwen)
Sileks (Macedonië)
Sillamäe Kalev (Estland)
Simurq (Azerbeidzjan)
Sivasspor (Turkije)
Skenderbeu Korca (Albanië)
Slavia Mozyr (Wit-Rusland)
Slavia Praag (Tsjechië)
Slovacko (Tsjechië)
Slovan Bratislavo (Slowakije)
Sogndal (Noorwegen)
Spartak Moskou (Rusland)
Sporting (Portugal)
St. Etienne (Frankrijk)
St. Johnstone (Schotland)
Streymur (Faeröer)
Sturm Graz (Oostenrijk)
VfB Stuttgart (Duitsland)
Suduva (Litouwen)
Sumgayit PFC (Azerbeidzjan)
Syrianska (Zweden)
Tammeka Tartu (Estland)
Taraz (Kazachstan)
Tauras (Litouwen)
Teplice (Tsjechië)
Terek Grozny (Rusland)
Teuta (Albanië)
FC Tiraspol (Moldavië)
Tobol (Kazachstan)
Tottenham Hotspur (Engeland)
Trabzonspor (Turkije)
Trnava (Slowakije)
Tromsö (Noorwegen)
Turnovo (Macedonië)
TB Tvoroyri (Faeröer)
Universitatea Cluj (Roemenië)
Valetta (Malta)
Valui (Roemenië)
Vardar (Macedonië)
Viitorul Constanta (Roemenië)
Vitoria Guimaraes (Portugal)
Vojvodina (Servië)
Vorskla (Oekraïne)
Vostok (Kazachstan)
West Ham United (Engeland)
Yehuda (Israël)
Zaglebie (Polen)
Zalgiris (Litouwen)
Zaprešić (Kroatië)
Zeljeznicar (Bosnië)
Zeta (Montenegro)
Zhodino (Wit-Rusland)
Zimbru (Moldavië)
Zlaté Moravce (Slowakije)
Zorya (Oekraïne)
Zrinjski (Bosnië)
Zugdidi (Georgië)
1 x 0-0

Tags: , ,

Laat een reactie achter